5 צעדים לעתיד בטוח יותר מבחינה כלכלית

השגת ביטחון פיננסי לא מתרחשת בן לילה, אך אתה יכול לנקוט צעדים כדי להגן על משפחתך היום ולבצע תוכניות לספק עבורם בעתיד. להלן חמישה טיפים חשובים שיעזרו לך בדרך שלך.

1. קבל ביטוח חיים

ביטוח חיים יכול לספק לבני משפחתך את המשאבים לשמור על אורח חייהם כשאתה מת. זה יכול להחליף חלק מההכנסות שלך או את כולן, לשלם חובות כמו משכנתא ולכסות את עלויות ההלוויה. זה יכול אפילו לעזור במימון צרכים לטווח ארוך יותר כמו שכר לימוד במכללה או פרישת בן / בת הזוג. זכור כי ביטוח חיים אינו מיועד רק לבעלי הכנסה. הורה שוהה בבית מספק שירותים חיוניים שיהיו יקרים להחלפה, כמו טיפול בילדים וניהול הבית. כמה ואיזה סוג כדאי לקנות? אם יש לך משפחה צעירה, כלל אצבע הוא לקנות לפחות פי 10 מההכנסה השנתית ברוטו שלך. ביטוח סופי הוא לרוב בחירה טובה עבור משפחות צעירות בתקציב הדוק מכיוון שהוא מאפשר לכם לקנות את הכיסוי המרבי ביותר עבור הפרמיה הראשונית הנמוכה ביותר. אם יש לך גמישות בתקציב, אולי תרצה שיהיה לך גם ביטוח קבוע.

2. התחל קרן חירום

קופת חירום היא כסף שהקצבת עבור הוצאות בלתי צפויות, כמו תיקונים ביתיים או מכוניות בלתי צפויות. רוב אנשי המקצוע הפיננסיים ממליצים לשמור על הוצאות של שלושה עד שישה חודשים בחשבון נזיל, אך לוקח זמן לצבור את הכספים הללו. אפילו כמות קטנה בכל שבוע יכולה לעזור לך להגיע לשם. גישה אחת היא להורות לבנק שלך להעביר כספים לחשבון נפרד שתחסוך למקרי חירום: 25 דולר לשבוע ייתן לך 1,300 דולר בשנה.

3. ערוך צוואה

קשה לדמיין שלא תהיה בסביבה במשך עשרות שנים לבוא, אך אל תשתמש בזה כתירוץ לא להגדיר צוואה ולעדכן אותה. צוואה מאפשרת לך לציין כיצד יחולקו הנכסים שלך, מי ידאג לבצע את רצונותיך והכי חשוב, מי יהיה האפוטרופוס על ילדיך הקטינים. ללא צוואה המדינה יכולה להחליט מי יקבל את ילדיך.

4. הגן על המשכורת שלך בביטוח נכות

הנתונים הסטטיסטיים מראים שכמעט 1 מכל 4 מילדי ה -20 של ימינו יהפכו לנכים בשלב מסוים בקריירה שלהם. . אם לא היית יכול לעבוד בגלל מחלה או פציעה, המשפחה שלך הייתה מאבדת את המשכורת שלך, אך עדיין היו להם צרכים כספיים. ביטוח נכות יכול להחליף חלק מההכנסה שאבדת, בדרך כלל 50% עד 70% מהרווחים שלך, ולסייע למשפחתך להסתיים עד שתצליח לחזור לעבודה.

5. חשבו לטווח הארוך

הזמן הטוב ביותר להתחיל לחסוך למטרות ארוכות טווח כמו מכללה או פרישה הוא כשאתה צעיר. לפרישה, הרשם לתכנית 401 (k) של חברתך, אם קיימת כזו, ונצל את “הקרנות התואמות”, התואמות את התרומות שלך לגבול מסוים. התעלמות מכספים תואמים זה כמו לסרב לכסף בחינם, והתרומות שלך יפחיתו את ההכנסה החייבת שלך. לגבי חיסכון במכללות, שקול לפתוח תוכנית 529 – אפשרות חיסכון ללא מס. אתה יכול להורות למוסד שלך לבצע הפקדות אוטומטיות רגילות מחשבון הבנק שלך, כך שלא תצטרך לחשוב על זה.

אין מקום טוב יותר להתחיל להתכונן לעתידה הכלכלי לטווח הארוך של משפחתך מאשר לקנות ביטוח חיים. יועצי ביטוח ספראוט זמינים שיעזרו לכם לקבוע איזה סוג ביטוח חיים מתאים לכם ביותר. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה