4 טיפים לחיסכון בכסף עם פעוטות

כשיש לך פעוטות, לעתים קרובות זה מרגיש כאילו ההוצאות הן אינסופיות. בגדים, טיפול בילדים, שמרטפות, צעצועים, משחקים ועוד – הרשימה עוד ארוכה! עם זאת, רק בגלל שיש לך הרבה הוצאות זה לא אומר שאתה צריך לעבור שבר.
להלן 4 טיפים לחיסכון בכסף כאשר יש לך פעוטות בבית.

לבשל בבית

החיים יכולים להיות קדחתניים וברוב הימים זה הרבה יותר נוח להזמין ממסעדות מאשר לבשל לעצמך. עם זאת, מסעדות נוטות להיות יקרות בהרבה והן יכולות לגייס במהירות סכום משמעותי מהתקציב שלך. אם אתה מבשל לעצמך, אתה יכול לוודא שאתה חוסך את הדולר שהרווחת קשה. יהיה עליכם לבזבז יותר במהלך ריצת סופרמרקט אחת גדולה, אבל זה יהיה שווה את זה בטווח הרחוק.

הימנע חד פעמי

זה ממש מפתה להשתמש בכלי כלים חד פעמיים, כלים וספלים כשיש לך פעוטות שמתנהלים מתחת לרגליים. אתה לא צריך לבזבז זמן על שטיפתם, ויתרה מכך, הם לא יכולים להישבר ולהתנפץ על כל הרצפה. עם זאת, למרות הנוחות ההוצאה הזו יכולה להסתכם במהירות. כבונוס, על ידי הימנעות מכלי שולחן חד פעמיים אתה גם אחראי יותר לסביבה!

שתף בייביסיטר

אתה לא רוצה להשאיר את הפעוט שלך רק עם מישהו ולכן למצוא את הבייביסיטר הנכון הוא בעל חשיבות עליונה. עם זאת, אם שניכם ולשותפכם יש לוח זמנים מלא לעבודה זו יכולה להיות הוצאה גדולה מאוד. יכול להיות שכדאי לך לתאם עם משפחות אחרות בסביבתך לשכור בייביסיטר אחד שיכול להשגיח על כל ילדיך. למרות שאתה צריך לוודא שהביצוע הלוגיסטי אפשרי, זה יכול לקצץ בעלויות שלך באופן משמעותי.

קנה ביטוח חיים כשאתה צעיר

ביטוח חיים הוא הכרח להורים לפעוטות – חיוני שתגן על הביטחון הכלכלי של משפחתך אם אסון יכה. אבל ככל שתמתין יותר זמן, כך צפוי שיעוריך גבוהים יותר. על ידי קבלת ביטוח חיים כשאתה צעיר אתה יכול לוודא שאתה משלם פרמיות נמוכות יותר לאורך תקופת הפוליסה.

אמנם איננו יכולים לעזור לך בשלושת הראשונים, אך אנו יכולים לעזור לך עם האחרון!
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית הטובה ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה