בואו נודה: לנסוע היום זה לא כמו שהיה לפני 20 שנה. כעת, נוכל לצעוד ברכבים ולבלות את הלילה במקומות קרירים עבור חלק מהעלות, הודות לכלכלת השיתוף. חברות תעופה תקציביות גם מחברות אותנו ליעדים במחירים ללא תחרות.

 

לא פלא שאנחנו נוסעים יותר מתמיד.

 

בפעם הבאה שתצא לחקור, סביר להניח שתביא איתך כמה פריטים יקרי ערך, כמו תכשיטים שלך, מצלמה , טלפון ונייד. אלא אם כן, כמובן, אתה יוצא לטיול כפרי לגמילה מהאלקטרוניקה שלך (קודו אם כן!).

 

האמת היא שהרבה מהדברים האלה נוטים להיעלם במהלך נסיעות בינלאומיות. הנה סטטוס מזעזע: 12,000 מחשבים ניידים אבודים מדי שבוע בשדות תעופה בארה”ב. (Dell) זה יותר ממחשב נייד אחד בכל דקה!

 

החדשות הטובות להגנה על חפצי הערך שלך לא כל כך קשים.

ישנם טונות של פריצות פשוטות שיעזרו לך לשמור על חפצי הערך שלך בריאים ושלמים בזמן שאתה נוסע.

ציוץ זה!

  
 

בין אם אתה מתכנן יורו טריפ עם BFFs שלך או חופשה משפחתית אקזוטית, הנה הצעדים שעליכם לנקוט כדי להגן על הדברים שלכם בחו”ל.

 

1. מבוטחים

 

הנה סוד: אחת ההטבות הלא ידועות של שוכרים וביטוח בעלי בתים היא שהם מכסים את החומר שלך לא רק בבית, אלא גם בכל מקום בעולם. אז אם המחשב הנייד שלך נמחק מחדר המלון שלך, או שאתה בפסטיבל מוסיקה בינלאומי והטלפון שלך נגנב, אתה מבוטח .

 

כך תוכלו לוודא שהדברים שלך מכוסים בטיול שלך:

 

בדיקה לפני הטיול

 

לפני שאתה עוזב, וודא שכל מה שאתה מתכנן להביא מכוסה תחת המדיניות שלך. בדוק את גבולות האחריות שלך – זה הסכום המרבי של הכסף שהמבטח שלך ישלם לך אם יקרה משהו רע.

 

documenting the stuff in your apartment

 

לדוגמה, פוליסת ביטוח שוכרי הלימונדה הבסיסית שלך מכסה את הרכוש האישי שלך, כולל החפצים שלך, עד 10,000 דולר. אך ראוי לציין כי כמה פריטים יקרי ערך (תכשיטים, אלקטרוניקה, שעון וכו ‘) מכוסים רק עד 2,500 דולר.

 

אז אם אתה מביא מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים, ציוד מצלמה או פריטים יקרים אחרים, תרצה להוסיף מעט כיסוי נוסף עבורם. זה קל – כל שעליך לעשות הוא לתזמן .

 

אתה יכול לעשות זאת תוך מספר דקות עם הכיסוי הנוסף של לימונדה . בונוס: לא תהיה לך כל השתתפות עצמית [194590027] בפוליסה שלך לגבי פריטים אלה, יחד עם הגנה נוספת מפני אובדן בשוגג. אז אם אתה מציב את המצלמה שלך לא נכון או טבעת אירוסין בזמן נסיעה, היא מכוסה! (כספית, אובדן מקרי אינו מכוסה במדיניות הבסיס שלך.)

 

זה ייקח רק כמה דולרים לפרמיה שלך בכל חודש, ויעזור לך לדכא בידיעה שדברי הערך שלך מוגנים לחלוטין.

 

כדי להיות זהיר במיוחד, שמור רשימה של הדברים שאתה מביא (יצור ודגם), כמה הם עולים, וכל קבלות או אישור בדוא”ל שיש לך. במקרה שתצטרך להגיש תביעה, הם יועילו.

 

היכונו לאותם רגעים של ‘הו $ $’

 

כולנו יודעים איך הולך החוק של מרפי (אם לא, צא מתחת לסלע שלך). אנו מקווים ששום דבר רע לא קורה לנו בזמן נסיעה, אך חשוב לציין אילו צעדים עליך לנקוט אם תצטרך להגיש תביעה מחו”ל.

 

אם משהו אבוד, נגנב או פגום, תעד את מה שקרה במהירות ובמדויק ככל האפשר. גבין בלייר, ראש תחום התביעות של לימונדה, מציין כי קבלת דוח משטרתי הוא אחד הדברים החשובים ביותר לעשות במקרה של גניבה :

 

“היה לנו מקרה בו מבוטח נסע באירופה והאייפון שלו נגנב. הוא הצליח לקבל דוח משטרתי ולהגיש אותו בתביעתו. הטענה הייתה כה מוכנה שהשגנו לו את הכסף באותו יום, והוא למעשה קנה לעצמו אייפון חדש בזמן שנסע לחו”ל! “

 

אנו מבינים – לא תמיד אפשרי לנסוע לעבר העיר כדי לדבר עם השוטרים. במקרה כזה, נסה להתריע לרשות הסמוכה על מה שקרה, ותפוס את פרטי הקשר של האדם שאיתו דיברת.

 

נניח שמשהו נגנב מחדר המלון שלך, אבל אתה צריך לתפוס טיסה. עליך להודיע ​​על האבטחה במלון או בדלפק הקבלה בהקדם האפשרי. זה יעזור לצוות התביעות של לימונדה להתמודד ולאמת את התביעה שלך מהר יותר.

 

Protect Your Stuff while Traveling - Lemonade Blog

 

2. יישום אמצעי הגנה דיגיטליים

 

חפצים גופניים בצד, איבוד הנתונים שאחסנת במכשירים שלך הוא באמר אמיתי, במיוחד בזמן נסיעה. אם איבדת אי פעם תמונות, אנשי קשר או מסמכים חשובים, אתה יודע על מה אנחנו מדברים.

 

הנה כמה דרכים להגן על פרטיותך ונתוני המכשירים שלך כשאתה בחו”ל:

 

   
 • שימו סיסמאות וקודי נעילה בכל מכשיר שאיתו אתם מתכננים לנסוע. ולא, 0000 אינה סיסמת iPhone חזקה.
 •  

 • הטמיע אימות דו-גורמי או אימות רב-גורמי בכל החשבונות שלך, כמו הדוא”ל שלך, חשבון הבנק, הפרופילים החברתיים וכו ‘. ככה, אם מישהו גונב את הסיסמה שלך, הוא לא יכול לגשת לנתונים שלך.
 •  

 • גבה את הכל לפני שאתה עוזב, כשאתה מטייל וכשאתה חוזר הביתה. Btw, צילומי Google יגבה אוטומטית את התמונות שאתה מצלם בסמארטפון שלך, ואתה יכול לכלול בקלות את התמונות שצולמו במצלמה שלך על ידי העלאתן באופן מקוון.
 •  

 • שמור עותקים דיגיטליים ופיזיים של מסמכים חשובים כמו הדרכון, רישיון הנהיגה וכרטיסי האשראי שלך. אם אחד מאלה ילך לאיבוד או נגנב, יהיה לך את המידע הדרוש לך כדי להחליף אותם.
 •  

 

3. השקיעו בהילוך הנכון

 

אין דבר גרוע יותר מההשלכות של אריזה לא נכונה. להלן מספר קטעים שניתן להשקיע בהם שיעזרו לחפצי הערך שלך להישאר בטוחים:

 

   
 • תרמילים שננעלים. ואם אתם מטיילים עם מצלמות, חפשו תרמיל עם תא תאים למצלמות ועדשות דיגיטליות. זה יעזור במניעת נזק לציוד היקר שלך בגלל בליטות, שריטות או טיפות.
 •  

 • חגורות כסף. הם לא נועדו רק לסבא שלך – הם דרך נוחה ודיסקרטית להגן על חפצי הערך שלך. כי בואו נודה בזה: כיסים נוהרים ליעדי תיירות. חגורות חדשות אף מציעות הגנה מפני RFID כך שלא ניתן לגנוב מידע פרטי כרטיס האשראי והדרכון שלך.
 •  

 • מנעולי TSA. אלה הם מכריעים אם אתם נוסעים עם מטען משובץ. TSA יכול לפתוח מנעולים אלה באמצעות מפתח אוניברסלי. אם אתה נוסע עם מנעול שאינו TSA, אתה מסתכן בכך שהמנעול ינתק את התיק אם ייבחר לבחינה מדוקדקת יותר.
 •  

 

zero everything by lemonade (zero deductible) 4. נשא, אל תאחסן

 

עצה אחרונה: תשא עליך את חפצי הערך שלך, תמיד! זה כולל מוצרי אלקטרוניקה, תכשיטים, כרטיסי אשראי ודרכונים.

 

השארת פריטים ב- AirBnb שלך או בדיקה במזוודה שלך עשויה להיות מפתה, אך התאפק. זה אף פעם לא כדאי להשאיר משהו בעל ערך בחדר שלך, כי אתה כנראה לא היחיד עם מפתח (אלא אם כן יש למיקום הכספת הפרטית).

 

אם אתה זקוק לסיבה נוספת לשאת איתך את חפצי הערך שלך, שים לב ששוכרים ובעלי בתים אינם מכסים את החפצים שלך אם הם נמצאים בידי צד שלישי כלשהו (כולל חברת תעופה).

 

טיפ מקצוען: הצטלמו בפנים ומחוצה לה של המזוודה הארוזה לפני שתבדקו אותה. ככה, למקרה שהוא ילך לאיבוד, תוכלו להראות לחברת התעופה מה לחפש.

 

קום והלך!

 

העצה האחרונה שלנו: ללכת למקום חדש! גלה מחוץ לאזור הנוחות שלך. שום דבר לא מכה בהתרגשות של טיול למקום לא מוכר, לא משנה כמה זמן או קצר הוא עשוי להיות.

 

בכל פעם שתחליט לנסוע, אל תשכח את ההאקים המהירים האלה – הם יעזרו לך להחזיק את חפצי הערך שלך בגרירה, לא משנה היכן תדרוך.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה