בואו נהיה כנים: מעבר לדירה חדשה זה קשה! אם זה לא היה, לא הייתה כל ענף שלם שנבנה סביבו (וכל כך הרבה ממים לוכדים את הכאב שבדבר).

 

כמה פעמים עברת בחייך? מה עם עשר השנים האחרונות? על פי לשכת מפקד האוכלוסין האמריקאית , 1 מכל 9 אנשים נמצאים בתנועה, וזה מסתכם בכ- 40 מיליון בכל שנה.

 

גם אם אתם עוברים מסיבה מרגשת – כמו להנחית עבודה חדשה או להשיג מקום עם הסיגנר שלכם – מעבר דירה הוא עדיין כאב: פריטים אבודים, זמן עבודה מהעבודה, לחץ נוסף ועוד . הבית אמור להיות נווה המדבר שלך עבור צדפות, אבל כשמדובר בפירוק חייך ופירוקם לתיבות לא כל-כך פתגמניות, הדברים יכולים להיות מעט מלחיצים!

 

moving apartment stuff

 

היית חושב שבשלב זה אנשים היו עוברים לטיבי, אבל עדיין יש כמה דברים פשוטים להפליא שלעתים קרובות אנו שוכחים לקראת היום הגדול. וההאקרים האלה יכולים לחסוך לנו הרבה בלגן ולתת לנו שקט נפשי. אז, בלי להתייחס יותר, להלן טיפים להעברת דירות למעבר ללא כאבים.

 

1. שלם את זה קדימה, העבירו את הדברים שלכם

 

מכירות החצר הן כל כך שנות ה -90. וזה גרר כזה למכור דברים ברשת. ההצבעה שלנו: תן את זה! אנחנו לא בטוחים בך, אבל אנחנו אוהבים כשחברים שלנו מתפשטים בדברים הישנים שלנו. כלי אוכל? בהחלט. בכל מקרה יש כלי מטבח אקלקטי.

 

עדיף, נסה למצוא ארגון בקרבתך שייתן את הדברים שלך לנזקקים.

 

אם יש לך כמה בגדים לבוש נוספים בשכיבה, ציוד קריירה לגברים או שמלה להצלחה לנשים יתלבשו מישהו הזקוק לראיונות עבודה שיכולים לשנות את חייהם. אם עברתם לקינדל או לאייפד, הגיע הזמן למצוא בית חדש לחברי הספר שלכם. מקלטים לילדים, בתי ספר במחוזות חסרי מימון ואפילו בתי כלא זקוקים כולם. ואם יש לך במקרה טלפון סלולרי ישן, אנו קוראים לך לשקול לתרום לקואליציה הלאומית נגד אלימות במשפחה – הם הצטרפו לשיתוף פעולה עם מיחזור סלולר לשפץ ולמכור מחדש טלפונים, עם רווחים התומכים בקורבנות אלימות במשפחה.

 

משוכנעים שפחות זה יותר אבל לא בטוח איך להרפות? להלן מספר טיפים שימושיים כדי לדעת מה צריך (או לא צריך) לעשות את הקיצוץ:

 

Apartment moving tips - Detox Guide

 

לא רק דברים פחות יקלו על היום המרגש שלך הרבה , אלא זה גם סוד להפחית את נפשך נפשית: win-win !

 

2. עדכון בשלבים

 

אנו בעידן דיגיטלי, ובכל זאת, הכתובת שלך היא הדבר הפיזי היחיד שיגרום לך הרבה ניירת (כן, נייר בפועל) וזמן.

 

ישנם מספר מקומות מזעזעים שאתה צריך כדי לעדכן את הכתובת שלך, במיוחד אם אתה יוצא מהמדינה. זה גורם לשאת ספה במעלה שלוש דרגות במדרגות להיראות כמו רוח. אבל יש דרכים להפוך את זה לניהול מעט יותר. הטריק כאן הוא לשבור את זה עכשיו, כך שלא תסיים להתמהמה (או לשלם את ההשלכות) אחר כך!

 

אמנם ייתכן שתצטרך לעדכן כמה חברות / אנשים חודש מראש, ישנם אחרים שככל הנראה תוכלו להתחמק מהם בעדכון עד לאחר שתעבור לכולם.

 

moving address checklist

 

עצה מקצוען : הקפידו לתזמן כלים מראש כשלושה שבועות מראש. לרוע המזל, אחת משיחות הטלפון האיומות ביותר היא גם החיונית ביותר. אם אתה רוצה מים, חשמל ואינטרנט כשמגיעים למקום החדש שלך, הקפד ליצור קשר עם כל הספקים שלך לפני כן . אמור להם מתי אתם מתכננים לעבור, ותזמן ביקורים פנים במידת הצורך, כדי שלא תבלו את הלילה הראשון במקום החדש שלכם בחושך (או בלי נטפליקס).

 

אחרון חביב, עדכן את הרשת שלך. אנו מודים שאחד זה אולי נראה כבלתי מוח, אבל יש כאן שיקולים לגיטימיים. למשל, מה עם סבתא שלך שעדיין שולחת לך מזומנים קרים וקרים ליום ההולדת שלך? או אותם חברים שאוהבים לשלוח את הזמנות החתונה שלהם בדואר? ברגע שיש לך את הכתובת החדשה שלך, וודא שאתה מודיע לכולם. כתובות אימייל של BCC, עדכוני סטטוס בפייסבוק וטקסטים קבוצתיים הם כולם דרכים די טובות לבצע את העבודה.

 

3. דמיינו את המהלך שלכם

 

האם זה לא יהיה מדהים אם היית יכול לדעת כל כוס שתישבר או תיבה שתאבד ביום הנעים, מראש? אמנם אין לנו את היכולת לראות את העתיד, אך אנו יכולים לעזור לך להתכונן כמוך.

 

מתעד הכל

 

אחד הדברים הנפוצים ביותר שאנשים מתלוננים עליהם בעת מעבר דירה או אובדן של פריטים. זה גם שבמקרה לא מכוסה על ידי השוכרים או חברת הביטוח של בעלי הדירות שלך, אז זה נופל בין הסדקים והאחריות הכספית נופלת עליך.

 

אם אתה משתמש בחברת הובלות, כמו שרוב המובילים עושים, בדוק שאתה מכוסה – אם משהו יקרה, אתה תמיד יכול להגיש תביעה . כמו כן, הקפד לצלם תמונות מהמקום הנוכחי והחדש שלך כדי להציג את בעלי הבית שלך , יידע אותם על כל בעיה בהקדם .

 

כשאתה בעניין, הוסף המתעד את הדברים שלך לרשימת הדירות שלך ברשימה – זו דרך נהדרת להבטיח שאם משהו יקרה אי פעם בעתיד, להיות מסוגל להגיש תביעה חלקה עם ספק הביטוח שלך.

 

documenting the stuff in your apartment

 

חבילה בהתאם למקום החדש שלך

 

ברגע שהכל מתועד, צעד זה עשוי להיות קצת יותר קל. הטריק למהלך ללא כאבים הוא לארוז את המקום החדש שלכם בראש (לא הישן שלכם). זה אולי נראה פשוט, אבל זה ישנה את ההבדל הגדול.

 

קבל גישה למקום החדש שלך ותגלה מה הולך לאן. אולי חדר השינה קטן יותר אבל יש לך ארון ענק. ואולי במטבח יש פחות ארונות ויותר מדפים פתוחים. לא משנה מה ההתקנה של הדירה החדשה שלך, היא לא תהיה כמו הישנה שלך, ותצטרך להבין כיצד להתאים לכל הדברים שלך.

 

בדרך זו מתיישנת השאלה “לאן זה הולך”.

הסוד למהלך נטול לחץ הוא לדעת לאן הדברים שלך הולכים עוד לפני שאתה מכניס אותם לתיבה.

ציוץ זה!

  
 

מיין לפי שימוש

 

אחד הטריקים הנמוכים ביותר שיש שם, קופסאות תיוג, הוא דרך מדהימה לשמור על חווית הנע שלך קרירה, רגועה, ואיסוף. תייגו כל תיבה לפי חדרים (כן, חדר האמבטיה והארונות שלכם כחדרים) ואז עדיפו עם מדבקות צבעוניות. ואז חשבון לשימוש. אנו ממליצים להשתמש באדום עבור התיבות הרלוונטיות ביותר (דברים שתצטרך ביום המעבר והשבוע הראשון בערך במקום החדש שלך) וכחול / סגול לדברים שאתה בקושי נוגע בהם אי פעם.

 

לדוגמא, נניח שאתה עובר למאי, סביר להניח שתרצה לשים מדבקות אדומות על כל הדברים הקיציים שלך בתיבת “חדר השינה”.

 

בנוסף, וודא שיש לך כמה ארגזים שכותרתם “יסודות חיוניים” מלאים, ובכן, חיוניים! זה מצחיק שאנו אורזים את הדברים הפשוטים ביותר – מטען הטלפון שלנו, או מברשת השיניים – רק כדי לראות אותו עולה שוב לפני שבועות לאחר המעבר. אל תיתן לזה לקרות! היו פרואקטיביים. ערוך רשימה של כל מה שאתה עשוי (ייתכן שתצטרך) להשתמש בו בשבועיים הקרובים, וארוז את החומר הזה בתיבות החיוניות שלך … ואז הניח עליהם מיליון מדבקות אדומות.

 

שלם אותו קדימה

 

אם אתם מתכננים לעבור דירה, או מכירים חבר שמתקדם, שלמו אותו קדימה – סימנו את הטיפים השימושיים הללו בכדי לחסוך לכם הרבה בלבול וחרדה בהמשך הדרך ולהפוך את המעבר לחוויה משמחת יותר, פשוט כמו שזה אמור להיות! עוד לא מצאתם את המקום הנכון? קרא 5 שאלות שעליך לשאול כשאתה שוכר דירה כדי לעזור לך למצוא את המקום הנכון!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה