‘אקדחים’ הוא נושא מקטב, וזו הסיבה שרוב החברות נמנעות מכל מחיר. אבל לימונדה הוקמה כדי להפוך את הביטוח לטובה חברתית. זה דורש להיות מקודם לגבי מה שאנחנו חושבים ש”טוב “הוא ואינו. כשמדובר בתיקון השני, לכן איננו יכולים לקחת את החמישית. אחרי הטבח הנורא בלאס וגאס, איננו בטוחים שמישהו צריך לעשות זאת.

 

החברה שלנו, כמו הקהילה שלנו, כוללת בעלי אקדחים וכן תומכי בקרת אקדחים. רבים הם שניהם.

 

אך אנו מכבדים את בעלות האקדח, אך איננו עובדים על סגידה לאקדחים.

ציוץ זה!

   

 

זו הסיבה שהמדיניות שלנו מגבילה את הסכום שנשלם עבור הנזק או הגניבה של כלי נשק לסכום של 2,500 דולר לגמרי. אם ברשותך כלי נשק בשווי של יותר מ -2,500 דולר, אנו ממליצים לנסות את אחת המתחרות שלנו. נראה שכולם מציעים כיסוי נוסף. אנחנו לא.

 

המדיניות שלנו כבר לא שוללת כיסוי לכל תותחים או שימוש באקדחים בלתי חוקיים, אך בגירסא הבאה אנו מתכוונים להוסיף הגנות נוספות סביב כלי נשק:

 

1. אנו נכלול רובי תקיפה לחלוטין. אנו פשוט לא מבינים מדוע אזרחים זקוקים לנשק בדרגה צבאית, ואנחנו מעדיפים לא לבטח אותם.

 

.2 נוסיף דרישות לאחסן כלי נשק בצורה מאובטחת ולהשתמש בהן באחריות, לאחר עונש של כיסוי בטל. אנו מאמינים שיש להתייחס לאקדחים בתודעה ובפיכחון, לא כאל משחק, סמל סטטוס או תומך אידיאולוגי. אנו סבורים שאנשים סבירים יכולים להסכים על כך.

 

כחברת ביטוח נופלת עלינו להגן על לקוחותינו מפני נזק לתותחים שלהם, ועל ידי התותחים שלהם. זה הגיוני שאנו רוצים חברים שלוקחים את האחריות של בעלות תותחים ברצינות כמונו. וכך, נמשיך לתכנן את המדיניות שלנו עבור בעל האקדח המשמר, ולא לבעלי האקדח . הראשונים יתקבלו בברכה, ומצאו כי המדיניות שלנו מכסה אותם באופן מלא; האחרונים אינם, ולא.

 

אנו לא אשלים כי התעשייה שלנו, קל וחומר החברה שלנו, יכולה לפתור אלימות ברובה. אולם אי יכולת לשנות הרבה אינה נותנת לנו רישיון לשנות דבר. הנה לכולם שעושים את שלהם.

 

תסריט: כחברה שבנויה על שקיפות ואמון, אנו מתכננים לחדור נושאים טעונים פוליטית ואתית מעת לעת, ולהיות פתוחים לגבי מאמצינו ליישר את נוהלי ההשקעה ופוליסות הביטוח שלנו, מיטב מיטבנו. תחושה של מה הדבר הנכון לעשות. זהו הודעה מס ‘1 בסדרה החדשה’ אתיקה של ביטוח ‘.

 

עדכון: ב- 26 בנובמבר 2019, לימונדה הכריזה על בן זוגנו החדש של ה- Giveback, March For Our Lives. יחד אנו פועלים לסייע במניעת אלימות אקדחים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה