היום הוא יום גדול עבור לימונדה , כאשר אנו משיקים את ההרחבה הגדולה ביותר שלנו עד כה:

 

C-a-l-i-freakin-f-o-r-n-i-a!

 

קליפורניה מציינת את המדינה השלישית בהתרחבות הארצית של לימונדה ומעמידה את לימונדה על המסלול כדי להגיע לרוב של אוכלוסיית ארה”ב תוך חודשים ספורים.

 

עבור חברת טק, השקה בבירת הטק של העולם היא דבר ענק. מבחינת חברת ביטוח, השקת שני הכלכלות הגדולות בארה”ב בתוך חודשים ספורים אינה ידועה.

 

זה היה חלק מההדק שהביא את אשטון קוצ’ר והצוות ב- Sounds Ventures להתעניין בלימונדה. הוא ציין את המשימה הטובה חברתית של לימונדה כסיבה שהצטרפו כמשקיעים.

אשטון אמר את הטוב ביותר: קליפורניה תתקשה לעמוד בפני הערכים הייחודיים של לימונדה. אני יודע שעשיתי

ציוץ זה!

  
 

אשטון הקים שותף למלכ”ר שנקרא Thorn שנלחם בסחר בילדים ובניצול מיני של ילדים באמצעות טכנולוגיה, ויקדם את הסיבה לכך מתן לימונדה . יועץ לימונדה אחר, פיטר דיאמנדיס, מייסד משותף של אוניברסיטת סינגולריטי, בחר ב- XPRIZE כגיבוי שלו.

 

תוכנית ה- Giveback שלנו היא חלק מובנה מהמודל העסקי שלנו, והיא מוקדשת להעניק רווחי חיתום למלכ”רים . הטבה נוספת של התרחבות היא למידה על גורמים חדשים וארגוני צדקה העובדים יום יום ויום ליצירת מציאות טובה יותר.

 

כשאנחנו מתפשטים ממדינה למדינה, זה משפיל לחקור את הגורמים שאכפת להם למבוטחים שלנו.

 

אנו שמחים שבמשך מעט שמונה חודשים מאז השקנו את לימונדה , בעלי בתים ושכירים בקליפורניה , ניו יורק, באילינוי כעת ניתן לרכוש מדיניות חדשה או לעבור ללא כאבים ממדיניות קיימת תוך זמן קצר וללא שום ניירת באופן מקוון, או דרך אפליקציית לימונדה:

 

 

ומה עם שאר ארצות הברית? נפתח מדינות נוספות בקרוב מאוד, אז הישארו בקשר!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה