בואו נהיה כנים: קבלת ביטוח שוכרים כנראה לא מופיעה ברשימת הדלי שלך, והיא גם לא הסוגיה הכי סקסית מבין הנושאים. זה הדבר שיש לך למקרה שמשהו רע יקרה, או שתמשיך לדחות, למרות שאתה יודע שאסור לך.

 

אבל הנה העניין: ביטוח שוכרים יכול לקבל את הגב בתוך חבורה של סיטואציות נפוצות מדי. אנחנו מדברים על אותם רגעים קלוציים או בעלי מזל רע שיכולים לקרות בבית קפה, פסטיבל מוסיקה, מסיבת בית, או אפילו בטיול. בנוסף, זה עולה פחות מאשר טוסט אבוקדו בחודש.

 

אז מדוע אנשים לא מקבלים ביטוח שוכרים?

 

האמת היא שאנשים רבים אינם יודעים באילו מצבים מכוסים לאחר שקיבלו ביטוח שוכרים (ספוילר: אתה מכוסה אם הטלפון או המחשב הנייד שלך מוחלפים או שהדירה שלך עולה באש).

 

אך אפילו יותר מכך, אנשים רבים אולי לא מבינים מדוע עליהם לקבל ביטוח שוכרים ברגע זה. מכיוון שאין איום מיידי של שריפות, גניבות, וורן, ונדליזם או צינורות פרץ, מדוע כדאי לכם להוציא 5 דולר לחודש עבור משהו שככל הנראה אפילו לא יקרה?

 

האם עלי לקבל ביטוח שוכרים?

 

להלן 3 דברים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​ההחלטה אם עליכם לקבל ביטוח שוכרים:

 

1. ביטוח בעל הבית שלך מכסה את הבניין, אך לא את החפצים שלך (או שאתה!)

 

בין אם אתה מעביר לדירה הראשונה שלך או שוכר ותיק, כנראה שיש לך המון דברים. והחומר הזה שווה דרך יותר ממה שאתה חושב! חשבו על הספה, המיטה, מכשירי הטכנולוגיה, ציוד המטבח והבגדים שלכם… לרוב השוכרים יש יותר מ -10 אלף דולר לרכוש אישי!

 

שאלה: אם תציף את הדירה שלך בטעות, האם היית יכול להניח מחר 10K $ כדי להחליף את החפצים שלך? אם התשובה שלך היא בטווח של “אני לא חושב כך” ל”לא לעזאזל! “, כנראה שאתה צריך לשקול לקבל ביטוח שוכרים.

 

אבל אם היית יכול לשלם את העלות כדי להחליף את כל הדברים שלך אם הם היו נגנבים, קבלת ביטוח שוכרים עשויה לא להיות בשבילך.

 

2. אתה יכול להוסיף כיסוי נוסף לאובדן או נזק בשוגג

 

אם יש לך תכשיטים, כלי נגינה, אופניים, שעונים או מצלמות בשווי של יותר מ- $ 1,000, זה בשבילך.

 

במשך כמה דולרים נוספים בחודש, אתה יכול לבטח את כל הפריטים האלה כנגד דברים כמו גניבה , שריפה, וונדליזם , נזקי מים , וכו ‘( המכונה ” בשם סכנות “). כיסוי נוסף זה ידוע בשם רכוש אישי מתוזמן , ויהיה לך הגב במקרה של אובדן או נזק בשוגג.

 

Btw, כיסוי נוסף מכסה גם היעלמות מסתורית והיא השתתפות עצמית בחינם! ציון.

 

 

3. זה הרבה יותר זול ממה שאתה חושב

 

אינך רוצה להוסיף הוצאה נוספת לחשבון החודשי שלך? אנחנו מבינים. רוב השוכרים מציינים “זה יקר מדי” כאחת הסיבות העיקריות לאי ביטוח.

 

אבל מסתבר, ביטוח שוכרים הפך להרבה יותר זול במהלך השנים האחרונות, בזכות הבינה המלאכותית. בעוד שהעלות הממוצעת של בביטוח שוכרים הייתה בסביבות 22 $ לחודש ב -2008, כעת תוכל לקבל פוליסת ביטוח שוכרים עבור $ 5 לחודש – פחות מעלות הלטה היומית שלך!

 

חשבו על הפעם הבאה שתזמינו קפה, או תקנו ארוחת צהריים במקום להביא מהבית. או את הבירה הנוספת או כוס היין שאתה שותה בשעה טובה, או את החולצה שקנית שעדיין יושבת בארון שלך, תגים על הכל.

 

קיצוץ רק באחד מהדברים האלה בכל חודש יפנה כמות די קטנה של $$ הדרושה לרכישת משהו ענק: הגנה לך ולדברים שלך ושקט נפשי.

 

מתי עלי לקבל ביטוח שוכרים?

 

התקופה הטובה ביותר להשיג ביטוח שוכרים נכונה כשאת עוברת לדירה הראשונה שלך. למה? כיסוי ביטוחי שוכרים מגן עליך ועל הדברים שלך אם אתה שוכר.

 

ואם אתה כבר גר בדירה ואינך מבוטח, אז הזמן הטוב ביותר להשיג ביטוח שוכרים הוא … ממש עכשיו!

 

אבל האמת היא שדחיית קניית ביטוח שוכרים היא די שכיחה. ההיגיון נובע, “מדוע להשקיע במשהו עכשיו בסיכון שלעולם לא יתרחש בעתיד?”

 

אבל כשמשהו רע אכן קורה, הרציונליזציה שלך כנראה תשתנה – תרצי לקבל ביטוח שוכרים ממש עכשיו!

 

קחו בחשבון: אנשים הרבה יותר סיכויים לקבל ביטוח שוכרים אם הם סובלים מהפסד, ופחות סביר שהם יקבלו ביטוח כאשר הם חושבים שהם בטוחים. למעשה, תושבים שהתגוררו במקום 7 שנים היו ביטוח שיטפון במשך 2-4 שנים בלבד בממוצע, כך עולה ממחקר שנערך על ידי התוכנית הלאומית לביטוח מבול.

 

מדוע? הם ככל הנראה קיבלו ביטוח שיטפונות כשהם עומדים בפני אובדן, או שהם לא הרגישו צורך לחדש כאשר הם כבר לא תפסו סיכון! אז אם שיטפון לא צפוי התרחש כשלא היו מבוטחים, הם יצטרכו לכסות את עלות הנזק בארנק שלהם.

 

מוסר הסיפור? אל תחכה לרגע “הו $% # &” לפעול. כי בסופו של יום אתה לא יכול לדעת מתי דברים רעים יכולים לקרות.

 

ואתה לא רוצה לקבל פוליסת ביטוח שוכרים אחרי שיהיה מאוחר מדי. אם אינך מבוטח כאשר האופניים שלך מוחלפים או שהדירה שלך עולה באש, לא תכוסה אם תקבל ביטוח לאחר מעשה, ותצטרך לשלם מהכיס.

 

כיצד להשיג ביטוח שוכרים

 

קבלת ביטוח שוכרים זה הרבה יותר קל ממה שאתה חושב. הנה כמה דברים מהירים שאתה צריך לדעת:

 

אילו סוגי כיסוי לחפש בעת קבלת ביטוח שוכרים

 

פוליסת ביטוח שוכרים טיפוסית מכסה שלושה תחומים עיקריים:

 

1. רכוש אישי

 

כיסוי לרכוש אישי מכסה את הדברים שלך. זה יכול לעזור לך לשחזר את העלות של פריטים אבודים או פגומים עבור חבורה של תרחישים שונים, כמו גניבה, שריפה, סופת רוח, וונדליזם וכו ‘!

 

אז אם שריפה במטבח שלך הורסת את הדברים שלך, מישהו פורץ וגונב את הטלוויזיה שלך, או שהמחשב הנייד שלך נגנב בזמן שאתה נוסע לחו”ל , ביטוח שוכרים יכול לעזור להחזיר לך. רק קח בחשבון שאם החפצים בדירתך שייכים למשכיר או לשותף לחדר , הוא אינו מכוסה במסגרת המדיניות שלך.

 

 

2. הוצאות מחיה זמניות

 

זה מכסה אותך אם הבית שלך אי פעם יהיה בלתי ניתן לחיים, ואתה צריך להישאר במקום אחר (מה שאנחנו מקווים שלעולם לא יקרה!).

 

נניח ששקע חשמלי מעורר שריפה שמאלצת אותך מהדירה שלך, אז אתה צריך להשיג בית מלון. ביטוח השוכרים שלך יכול לעזור בכיסוי ההוצאות שלך! חלקם עשויים אפילו לכסות את התוספת $$ שאתה צריך לבזבז על אוכל וכביסה.

 

3. חבות אישית וחשבונות רפואיים

 

האם ידעת שכיסוי ביטוח השוכרים שלך משתרע גם על כיסוי נזקים או סכומים שאתה מחויב לשלם כחוק? זו הפתעה לרוב, אז קודואים אם הייתם יודעים.

 

אז את המסיבה הביתית בה התלבטת? התארחו.

 

אם אתה נתבע לאחר שחברך החליק על בירה שנשפכה ושבר את רגלו, המדיניות שלך יכולה לכסות את העלויות כדי להוציא אותך מהריבה הזו. ואם אחד מחבריך ייפגע בדירתך, ילך לבית חולים ואז יחליט לתבוע אותך (איזה חבר, נכון?), הכיסוי שלך האישי ייתן בעיניי הן מבחינה רפואית והן משפטית אגרות.

 

ולבסוף, לגבי תרחיש אחר במקרה הגרוע ביותר, אם הבית שלך יעלה באש וזה במקרה הגיע לדירת השכן שלך ועורר הרס, יש לכסות את הנזקים במסגרת פוליסת ביטוח השוכרים שלך. ואם השכן שלך לא מרוצה מאוד ומחליט לקחת אותך לבית המשפט, הכיסוי שלך שוב יכנס פנימה, שכר טרחה משפטי והכל.

 

 

מה תצטרך להגיש בקשה לביטוח שוכרים

 

חדשות טובות – כשאתה מקבל ביטוח שוכרים הצעת מחיר , לא תצטרך הרבה. לכל הפחות, תצטרך:

 

   
 • כתובת הדירה שלך
 •  

 • תחושה של כמה כיסוי תזדקק (להלן מדריך לחישוב כמה הדברים שלך שווים )
 •  

 

אם תשנה את דעתך לגבי סכומי הביטוח שלך לאחר שקיבלת את הפוליסה שלך, אל תדאג! המדיניות החיה של לימונדה מאפשרת לך לעדכן את הכיסוי שלך ישירות באפליקציה, בכל מקום שאתה נמצא, רק עם מספר ברזים.

 

Btw, אם תחליט לקבל כיסוי נוסף עבור תכשיטים, כלי נגינה, אופניים וכו ‘בכרטיסים הגבוהים שלך, הנה מה שתצטרך:

 

   
 • תמונה של כל פריט
 •  

 • קבלה או הערכה עבור כל פריט
 •  

 

אם אין לך כאלה ברגע זה ממש, אל תדאג! עם לימונדה, יש לך שבועיים של כיסוי זמני לפריטים אלה לאחר שתקבל את הפוליסה שלך, מה שנותן לך זמן רב לשלוח את הפריטים האלה למבטח שלך.

 

כיצד להשיג ביטוח שוכרים תוך פחות משתי דקות עם לימונדה

 

בדרך כלל, זה יכול להכאיב לקבל ביטוח שוכרים. זו הסיבה שבלימונדה אנו הופכים את הביטוחים לקלים, מהירים ומענגים.

 

עם מאיה, בוט הבינה המלאכותית המקסימה שלנו, קבלת הצעת מחיר היא מהירה, פשוטה וניתנת לביצוע היישר מהספה שלך. פשוט ענה על כמה שאלות ותוכל לקבל הצעת מחיר תוך פחות משתי דקות.

 

אז השאלה היא: מדוע לא תקבלו פוליסת ביטוח שוכרים ברגע זה? כל 30 שניות מישהו מקבל מדיניות לימונדה חדשה. כדי להצטרף אליהם ולקחת את לימונדה לסיבוב תוך פחות משתי דקות, לחץ כאן .

 

הישאר בטוח!

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה