עלות גידול תינוק

כל הורה פוטנציאלי שמע את זה מיליון פעם – תינוקות יקרים. אבל כמה יקר יכול להיות צרור שמחה קטן? עלות גידול התינוק דורשת התחשבות בהרבה גורמים, כמעט כולם יהיו יקרים למדי.
ניתן להפחית או אפילו לבטל חלק מההוצאות הללו אם תעקוב אחר תוכנית פיננסית אפקטיבית. הכרת העלויות הצפויות בגידול ילד תסייע לתכנית כלכלית כאשר היא מתחילה לעלות על נושא ההורות עם בן זוג.

עלויות משלוח

חלק ניכר מהדיון סביב תינוקות שזה עתה נולדו נוגע לעלות הטיפול בילד לאחר שנולד. ניכנס לזה די מהר. אך המחיר העולה של קבלת פנים ליילוד לעולם הוא דבר שיש לקחת בחשבון, במיוחד בעידן המודרני של תוכניות רפואיות בעלות השתתפות עצמית גבוהה. על פי מגזין הורים, המחיר הממוצע להורים טריים בגין ביקורם בבית החולים הוא כ -3,500 דולר.

ביגוד וחיתולים

יש סיכוי טוב שאחוז גבוה מצרכי הלבוש המוקדמים של תינוקך יענו על ידי בני משפחה ומשפחה המבקשים. ובכל זאת, לבוש הוא הוצאה שמסתדרת במהירות להורים טריים. ההוצאה הגדולה ביותר היא חיתולים, שיכולים להגיע סביב 20 $ לשבוע. תינוקות נוטים להזדקק לשכבה נוספת של בגדים בהשוואה למבוגרים, ולכן שכבות אלו יכולות להיראות יקר למדי, במיוחד בחודשי החורף הקרים.

טיפול בילדים

ללא ספק ההוצאה הגדולה ביותר עבור כל הורה חדש היא טיפול בילדים, וזה גם ההוצאה שגורמת לחרדה הגדולה ביותר. החדשות הטובות הן שבעוד שמטפל בילדים לעולם אינו זול, הוא אינו צריך לעלות הון. אף שמרכזי היום המוכרים יכולים להיתקל בארבע דמויות על בסיס חודשי, בחינתם של חנויות מעונות יום קטנות יותר – כמו אלה שאנשים גרים מבתיהם – יכולה לחסוך משמעותית בעלויות. ואם במקרה עובדת בבית ספר או מעון יום, יתכן שתוכל להביא את ילדך לעבודה ללא תמורה.

הכנות לעתיד

התקופה שלאחר לידת ילדכם היא זמן אידיאלי לפתוח בקרן במכללה. אפילו משהו קטן כמו 20 $ לשבוע יכול להוסיף סכום כסף טוב לאורך זמן.

כהורה צעיר, חיוני גם שיהיה לך פוליסה מקיפה של ביטוח חיים המגנה על עתידם הכלכלי של יקיריכם. עליכם לוודא שיש לכם מספיק כיסוי כך שילדכם יוכל להמשיך לחיות כמו שהייתם רוצים שגם אם אתם לא שם כדי לספק להם. לידת ילדים מגיעה עם האחריות לספק להם כלכלית, ואחריות זו אינה מסתיימת בהכרח בעוברכם.
אם אתה בשוק לביטוח חיים, הגעת למקום הנכון! ב- Sproutt אנו מקלים על שקיפות למצוא את המדיניות המתאימה ביותר לצרכים שלך, לאורח החיים והתקציב שלך.
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה

סגירת תפריט