מתי הזמן הטוב ביותר לקנות ביטוח חיים?

פוליסת ביטוח החיים הנכונה מספקת לך ולמשפחתך הגנה חיונית במקרה של מותך. אם תמות, מדיניות זו יכולה להבטיח שליקיריכם יהיו הכספים הדרושים להם בכדי לכסות את החשבונות הסופיים שלכם, לשלם את חובותיכם ו / או לכסות הוצאות ספציפיות, כגון עלויות חינוך לילדים.
עם זאת, ביטוח חיים יכול גם להיות יקר, במיוחד אם הוא נרכש בזמן הלא נכון. יועצי הביטוח של Sproutt ימצאו את המוצר הכי פחות יקר עבורכם באיכות הגבוהה ביותר. חשוב לוודא שאתה משקיע בביטוח חיים בזמן הטוב ביותר בחייך.

מתי לרכוש

להלן כמה מצבים בהם אתה יכול לשקול רכישת כיסוי ביטוח חיים.

יש לך משפחה מבוססת – אם יש לך ילדים שתלויים בך לקבלת תמיכה כלכלית, עליך לשקול רכישת ביטוח חיים, ללא קשר אם יש לך בן / בת זוג או לא . כיסוי זה מספק את צרכי ילדיכם במקרה של מותכם.
אתה מקים משפחה – אם זה עתה נולד לך ילד או שאתה מתכנן להביא ילד לעולם בקרוב, רכישת כיסוי לביטוח חיים זה רעיון טוב. בדומה למשפחות מבוססות, משפחות חדשות יכולות לסמוך על כיסוי זה כדי לפצות על הכנסה שאבדה אם תמות.
יש לך בן / בת זוג אך אין ילדים – אם יש לך בן זוג אך אין ילדים, יתכן ואינך זקוק לכיסוי ביטוחי חיים. אם בן / בת הזוג שלך תלויים בך להכנסות, רכישת ביטוח חיים עשויה להיות נחוצה. עם זאת, אם בן / בת הזוג שלך יהיה בסדר עם ההכנסה שלו, ייתכן שלא תצטרך לבצע השקעה זו.
אתה מבוגר רווק צעיר – כאדם רווק צעיר יתכן שלא תזדקק לביטוח חיים כדי לספק בן משפחה. עם זאת, אם אתה חושב שאולי תזדקק לכיסוי בעתיד, יתכן וחכם לרכוש ביטוח חיים כשאתה צעיר, מכיוון שהוא נוטה להיות יקר יותר. בנוסף, ניתן להשיג כיסוי מינימלי בזול מאוד בכדי לספק הוצאות סופיות.
אתה הבעלים של עסק – אם אתה בעל עסק ואנשים אחרים מסתמכים עליך על הכנסה כתוצאה מכך, ייתכן שתרצה לרכוש ביטוח חיים כדי לספק לעסק במקרה של מותך.
יש לך חובות ונכסים בעלי ערך – אם יש לך חובות, כגון משכנתא או הלוואת סטודנטים, כמו גם נכסים שאתה רוצה להעביר עליהם ליורשים, יתכן שתזדקק לביטוח חיים. ללא ביטוח חיים, הנכסים שלך יימכרו לכיסוי חובותיך. פוליסת ביטוח חיים נאותה תשלם חובות אלו ותאפשר לנכסים שלכם לעבור ליקיריכם.

מה אם אני לא יכול להרשות לעצמי את זה?

אנשים רבים מפסיקים לרכוש ביטוח חיים מכיוון שהם חוששים שלא יוכלו להרשות זאת לעצמם. עם זאת, אם יש לך אנשים שתלויים בך כלכלית, החיים ללא ביטוח חיים הם מאוד מסוכנים. במקרים רבים ביטוח חיים זול בהרבה מכפי שאתה חושב. באמצעות Sproutt אתה יכול לקבל הצעות מחיר ללא התחייבות, כך שתוכל לחקור את הכיסוי שלך ללא עלות וללא התחייבות. גם אם אתה מקבל הצעת מחיר לפוליסה הנחוצה לך ומגלה שהיא עולה יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך לשלם, אתה תמיד יכול לרכוש פוליסה קטנה יותר או לטווח קצר יותר עד שתוכל להרשות לעצמה פוליסה גדולה יותר.

לאחר שקבעת שאתה מוכן לביטוח חיים, יועצי הביטוח המומחים של Sproutt נמצאים כאן כדי להגדיר לך את הפוליסה המתאימה לאורח החיים הייחודי שלך.
קבל הצעות מחיר ושיעורים ממיטב חברות ביטוח החיים, בתוספת ייעוץ אובייקטיבי.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה