מה לא נכתב כבר על בני דור המילניום? אנחנו מחליטים, אנחנו מצוברחים, אנו זוכים, אנו מפונקים, אנו אידיאליסטיים ואנחנו פשוט מסתובבים ומחכים לבגרות (זה נקרא ‘ מבוגר ! ‘) לבעוט פנימה.

בין כל הנושאים המיוחסים לאלפי המילניום, שום דבר לא מכה את הפרשנות המנודדת באצבעות על ‘אלף המילניום ובעלות הבית’. זה באמת הולך להם.

מכיוון שמילני המילניום הם כיום הדור החי הגדול ביותר בארה”ב, המונה 75.4 מיליון (על פי Pew Research ), החלטנו לאסוף כמה מהמיתוסים סביב קניית בתים של אלפי שנים, והכוונה לדברים.

מיתוס : המילניאלים אינם מנוסים כלכלית

האמת : הם באמת טובים, או יותר טובים, מקודמי התינוק הבומר שלהם

בטח שמעת – או קראת – את ה- tsk tsk שמדבר על אלפי המילניום ועל אוריינות פיננסית. “הם עצלנים מכדי להכפיל את המספרים” או, “כשהייתי בגיל שלהם, כבר חסכתי כל כך הרבה יותר.”

מחקר שנערך לאחרונה קבע כי בני המילניום הם בטוחים ומיערכים מוכנים בכל מה שקשור לניהול כספם – הם חושבים שהם יודעים הרבה יותר ממה שהחוקרים אומרים שהם עושים.

אבל זמנים משתנים, והשוואה בין בני דור המילניום לבייבי בום או הוריהם היא פשוט לא מדויקת. הם תפוחים ותפוזים, אם תרצו. עם סביבת עבודה המוחזקת בטכנולוגיה ומוסדות פיננסיים ממציאים מחדש את שירותיהם כדי לעמוד בכלכלות החדשות, בני המילניום חרוצים בכל מה שקשור לחכמה בכסף שלהם. הם יודעים לנווט את רווחתם הכלכלית בעזרת כלים שלא היו זמינים להוריהם.

קחו דוגמה את עליית כלכלת ההופעות. פרילנסרים, קבלנים ועובדים על פי דרישה הם כולם תגובה לבית הספר למחשבה התעסוקה-אחת לחיים, וממחישים את קישוריות הרשת והכלים הדיגיטליים שיש ברשות המילניום.

א בנק אמה r מחקר ica מהשנה זו הגיע למסקנה שלמרות הסטריאוטיפים, המילניאלים הם למעשה פחות טוב, או יותר טוב, מדורות אחרים בכל מה שקשור לניהול כסף, והם מסדרים את בתיהם הפיננסיים.

יתכנו כמה כתמים עיוורים, אך בסך הכל, בני המילניום הוכיחו כי האוריינות הפיננסית שלהם צודקת.

מיתוס : המילניאלים לא קונים בתים מכיוון שהם מעדיפים לסלק את הוריהם

האמת : נחשו מה, עולם? המילניאלים הגיעו לגילאי העשייה בפעילות כלכלית, המכונה קניית בית.

חלפו השנים בהן כותרות התפוצצו “צאו מהמרתף של ההורים שלך, בבקשה.” למעשה, רבים מבני הדור הגדול ההוא נמצאים כעת בשנות ה -30 לחייהם, מתחתנים וילדים – ומחפשים לקנות בית .

בטח, בשנות ה -20 לחייהם, קבוצה זו הקימה משקי בית חדשים בשיעורים נמוכים יותר מהדורות הקודמים, בגלל “מחסור במשרות בעקבות המשבר הכלכלי, חובות סטודנטים גדולים ואולי שינוי תרבותי עמדות כלפי בעלי בתים “, על פי ניו יורק טיימס . נראה כי משתנה ככל שהדור הזה מתבגר. אז באיזה גיל קנו אלף המילניום בתים?

כארבעה מכל עשרה מילניום (גיל 21-34) הם כבר בעלי בתים, על פי סקר חדש שנערך על ידי בנק המערב.

אבל קבלו זאת: באותו סקר, 68 אחוז מהם אומרים שהם חשים את חרטתם של הקונה – כמעט כפול מכמות התינוק הבומרים שאומרים שהם מתחרטים.

מיתוס : המילניאלים אינם יכולים להרשות לעצמם מקדמה

אמת : המלווים מקבלים מקדמות נמוכות יותר ממה שהניחו

לא כולם מוציאים את בצקם על טוסטים. ואפילו אלה שמתרוצצים אינם מודעים באופן שגוי לכמה כסף הם זקוקים מראש.

התקשורת השגויה היא במספרים הממשיים של המקדמה.

החשיבה הרווחת היא: אם לא חסכת 10% עד 20%, אינך יכול להרשות לעצמך לקנות בית חדש. זה פשוט לא נכון, מכיוון שיש מלווים שיקבלו מקדמה נמוכה יותר. ומכיוון שישנם מלווים אשר מוכנים לרדת מתחת למקדמה של 20%, חסכון כה רב במקדמה הוא גם מיותר וגם ככל הנראה טעות הכסף היחידה היקרה ביותר שתוכלו לעשות.

למעשה, כאשר קונים משכנתא המלווים אינם מעלימים עיקול רק על פי סכום כסף חסר – הם מעליפים בית אם חסרים תשלומים במשך שלושה חודשים ברציפות. ( פורבס ) חשבו על זה: כשאתה מכניס את כל חסכונותיך לגוף לא נוכח כמו בית, אין לך מזומנים זמינים לשכיבה למקרה חירום .

יש כמה חסרונות בתשלומי מקדמה קטנים שצריך לקחת בחשבון: הצבת פחות כסף עלולה לגרום לריבית גבוהה יותר ולתשלומים חודשיים גבוהים יותר.

מיתוס : מילניאלס רק רוצים לשכור

אמת : בעלות בת המילניום עלתה

תחזיות לגבי ההשלכות של כלכלת השיתוף ושירותים על פי דרישה טוענים כי בני דור המילניום יירתעו מרכישות גדולות כמו מכוניות ובתים. המילניאלים רוצים סיפוק מיידי, הנרטיב הולך, והם רוצים את זה עכשיו.

אבל הנתונים מספרים סיפור אחר.

88% מכלל בני המילניום שאינם בבעלותם בית יש בית ברשימת המשאלות שלהם (Qualtrics)

ואם כבר מתלבטים מיתוסים, המחקר לעיל מציב את בני המילניום שבבעלותם בתים על 53 אחוזים. אז אמנם נטפליקס, ספוטיפיי ו- Airbnb היו שימושיים להפליא ליומיום שלנו, הדור הזה עדיין רוצה להחזיק דברים – בתים ומכוניות אינם יוצאים מהכלל.

Millennial home buying trends: What are they purchasing

אין זה אומר שהמילניאלים צריכים להוריד הכל ולקנות. הנטל הכבד של לפרעון הלוואות סטודנטים , ומיעוט הדיור הרלוונטי הם כל הסיבות להמשיך בשכירות. אולם מבט מהיר על נתוני שנאספו מ- סקר האוכלוסין הנוכחי של לשכת מפקד האוכלוסין בארה”ב מראה שלמרות אתגרים אלה, בעלות בתים בקרב בני המילניום היא בעלייה בערים בכל הגדלים.

הנה מבט על הערים הרואות את הגידול הגדול ביותר בבעלי בת המילניום שנוהרים לקנות מקום, וגם על ערים שחוו נפילה בחלקן של בעלות הבית המילניום. ובכל זאת, מתוך 50 השווקים המובילים, 33 מהם חוו עלייה בחלקם של בעלי בתים המילניום.

Millennial home buying trends: Where are they living

מיתוס: בעלי בתים ממילניום נמשכים רק לערים

אמת : כמעט 50% מבעלי הבית המילניום גרים בפרברים

אמנם נכון שלאף דור אחר לא היו כל כך הרבה אנשים בקבוצת הגילאים הזו שגרים במרכזים עירוניים, מחקר זילוב סיכם 4 7 אחוזים של בעלי בת אלף שנה, גרים בה, חכו לזה … הפרברים.

המחקר מסביר את הממצא הזה בכך שהוא ציין מכיוון שמילניאלים חיכו יותר לקנות את ביתם הראשון, הם מחפשים שירותים משותפים כמו מכוני כושר קהילתיים ובריכות, ורוצים בית גדול יותר מהמתנע הרגיל. בתים.

TL; DR: המילניאלים מניעים את שוק רוכשי הדירות

המיתוסים סביב אלפי המילניום רבים, ובעוד שישנם אלמנטים של אמת אליהם ( המכונה גם , חלקנו מעריכים את טוסט האבוקדו המרוסק שלנו), הרעיון הכללי כי אלפי המילניום לא רוצה להיות בעלים זה פשוט לא נכון. למעשה, מחקר זילוב הגיע למסקנה כי “אלפי המילניום לא רק מתחילים לקנות בתים; הם מפעילים את שוק הדיור. “

על ידי שימוש בכלים טכניים המוצעים על ידי טק ושירותים פיננסיים ממציאים מחדש (כגון שימוש בלימונדה לביטוח בעלי בתים מיידיים), בני דור המילניום מתקשים ‘למבוגרים’, אם כי בצורה שונה להפליא מהוריהם.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה