מה משפיע על עלות ביטוח החיים שלך?

כשאתה רוכש ביטוח חיים תידרש לשלם פרמיות. הסכום המדויק שגובה עבור ביטוח חיים ישתנה במידה ניכרת על פי מספר גורמים שונים. כמה מהגורמים שעשויים להשפיע על מחיר ביטוח חייך כוללים:

סכום הכיסוי שנרכש

כמות הכיסוי שתרכוש תמיד תשפיע על מחיר הפוליסה שלך. מדיניות המספקת כיסוי גבוה יותר תגיע עם פרמיות גבוהות יותר, ואילו פוליסות עם פחות כיסוי ידרשו פרמיה נמוכה יותר.

משך תקופת הפוליסה

משך תקופת פוליסת ביטוח החיים הוא גורם נוסף שישפיע על מחיר הפוליסה שלך. פוליסות לטווח ארוך יותר מגיעות עם פרמיה גבוהה יותר, ואילו פוליסות לטווח קצר יותר מגיעות עם פרמיה נמוכה יותר. ביטוח חיים שלם נוטה לעלות משמעותית יותר מביטוח חיים לטווח.

גילך

לגיל יש השפעה משמעותית על מחיר פוליסת ביטוח החיים שלך. באופן כללי, ככל שאתה צעיר יותר תהיה עלות פוליסת ביטוח החיים שלך נמוכה יותר. מסיבה זו, מומלץ בדרך כלל לקנות ביטוח חיים בגיל צעיר אם אתה יכול. זה מאפשר לך לנעול מחיר נמוך יותר ולשלם פחות עבור הכיסוי שלך.

הבריאות וההיסטוריה המשפחתית שלך

גורם חשוב נוסף שמשפיע על מחיר פוליסת ביטוח החיים שלך הוא הבריאות שלך. לפני שתחליט על הפרמיה שלך, רוב חברות ביטוח החיים ידרשו מידע על היסטוריית הבריאות שלך. יתכן שתידרש להגיש לבדיקה רפואית. ככל שתוצאות הבדיקה הרפואית שלך יהיו טובות יותר, כך דמי הביטוח שלך יהיו נמוכים יותר. כמו כן, היסטוריה של מצבים רפואיים או נהלים מסוימים עשויה להעלות את דמי ביטוח החיים שלך. בנוסף, חברת הביטוח תשקול את מדד מסת הגוף שלך (BMI) ואת ההיסטוריה המשפחתית של בעיות רפואיות בעת חישוב מחיר פוליסת הביטוח שלך.

שימוש במוצרי טבק

השימוש במוצרי טבק קשור לבעיות בריאותיות רבות ושונות ותוחלת חיים קצרה יותר. כתוצאה מכך, הדיווח כי אתה משתמש במוצרים אלה יעלה בדרך כלל את דמי הביטוח שלך. גם אם אינך משתמש יותר בטבק, היסטוריה של שימוש בטבק עדיין עשויה להשפיע על דמי ביטוח החיים שלך. עם זאת, חברות ביטוח מסוימות עשויות לשקול אותך לא מעשן אם הננעתך מטבק במשך פרק זמן משמעותי (בדרך כלל לפחות 3-5 שנים). אם אתה מעשן לשעבר, Sproutt מתאים לך אוטומטית עם הספקים הטובים ביותר למעשנים לשעבר.

הקריירה שלך

קריירות מסוכנות מסוימות עלולות לגרום לדמי ביטוח החיים שלך לעלות מכיוון שהם מעלים את הסיכון שלך למות במפתיע. לדוגמה, אם אתה מדווח שאתה עובד כשוטר או נהג מכונית מירוץ, או שאתה עובד במקצוע מסוכן אחר, סביר להניח שתהיה לך פרמיה גבוהה יותר מזו שהיית עם מקצוע אחר.

אפשרויות סגנון חיים

בחירות מסוימות באורח החיים יכולות להעלות את דמי ביטוח החיים שלך אם הם נחשבים כמסוכנים על ידי המבטח. לדוגמה, אתה יכול לשלם מחיר גבוה יותר עבור ביטוח חיים אם אתה מבלה בצלילה, צניחה חופשית, סקי, צניחה או גלישת רחף.

נסיעות

לרוב סוגי הנסיעות לא תהיה כל השפעה על דמי ביטוח החיים שלך. עם זאת, אם אתה נוסע לעתים קרובות למדינות מסוכנות, כמו אלה עם שכיחות גבוהה של מחלות או מלחמה, אתה עשוי לשלם פרמיות גבוהות יותר.

על סמך הגורמים לעיל, כמו גם גורמים אחרים, חברת הביטוח תציב אותך בכיתה ותחשב את הפרמיה שלך. זכור כי דירוג הכיתות שלך עשוי להשתנות מחברת ביטוח לחברה אחרת.
לא משנה מה אורח החיים שלך יכול להיות, יש לך התאמה ביטוחית. ספרוט מוצא את פוליסת ביטוח החיים שמתאימה לך כמו כפפה.
קבל הצעות מחיר ושיעורים ממיטב חברות ביטוח החיים, בתוספת ייעוץ אובייקטיבי.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה