פי! אתה מבוטח, אז בדוק את זה מתוך רשימת המטלות המסיבית שלך.

 

אבל עדיין יתכן שיש לך כמה שאלות בוערות – אז חילקנו את גיליון הרמאות הזה כדי לוודא שתפיק את המרב מפוליסת הביטוח שלך בלימונדה, והיא מותאמת להתאמה לאורח החיים שלך.

 

רפרפו דרכו, או קפצו אל החלקים עליהם תרצו להכפיל.

 

במדריך זה תלמד:

 

1. כיצד להוסיף את בן / בת הזוג / בני המשפחה

 

2. כיצד להוסיף מפלגה מעוניינת

 

3. כיצד להוסיף כיסוי נוסף לחפצי ערך

 

4. כיצד להוסיף מבוטח נוסף

 

5. כיצד להוסיף את האחרים המשמעותיים שלך

 

6. כיצד להתאים את המדיניות / הכיסוי שלך

 

7. כיצד לשנות את ההשתתפות העצמית שלך

 

8. כיצד פועלת חיוב

 

9. מה זה נתינה

 

אבל לפני שנצלול פנימה, וודאו כי הורידו את אפליקציית Lemonade . זה ייקח לך דקה, ויפתח לך אוצר של דברים מהנים שתוכל לעשות כדי להתאים אישית את המדיניות שלך. (כן, בדיוק אמרנו שביטוח זה כיף.) בנוסף, אם אי פעם תצטרך להגיש תביעת לימונדה , תצטרך להשתמש באפליקציה כדי להגיש אותה במקום.

 

לאחר שהורדת את האפליקציה, המשך לקרוא כדי לוודא כי פוליסת הביטוח שלך משקפת את צרכיך.
 

 

1. כיצד להוסיף את בן / בת הזוג / בני המשפחה

 

אז, על מי מכסה פוליסת הביטוח שלך ? באופן כללי, דע כי כל תושבי משק הבית שלך הקשורים אליך על ידי דם, נישואין או אימוץ מכוסים אוטומטית. ?
 

 

 

בביטוח אנו מכנים אותם “ בשם מבוטחים , ” אין עלות נוספת להוסיף אותם לפוליסה שלך.

 

אם ברצונך לקרוא לבת הזוג שלך או בן משפחה את המדיניות שלך:

 

1. פתח את אפליקציית הלימונדה שלך ובחר ‘הביטוח שלי’ מתפריט ההגדרות.

 

2. הקש על ‘תוספות’ במסך הבא ובחר ‘הוסף בן / בת זוג.’

 

3. מלא את הפרטים ותקבל עותק חדש של המדיניות שלך עם השמות המעודכנים של בן / בת זוג / משפחה / ילדים ישירות לתיבת הדואר הנכנס שלך.

 

הערה: השותפות שלך לחדר אינן מכוסות בפוליסת הביטוח שלך – תגיד להם לקבל את שלהם!

 

named-insureds-insurance-policy
 

 

2. כיצד להוסיף מפלגה מעוניינת

 

אם יש לך פוליסת ביטוח שוכרים, בעל הבית / מנהל הנכסים שלך עשוי לבקש ממך להוסיף אותם לפוליסה שלך כדי שיוכלו לקבל עדכונים רלוונטיים לגבי הפוליסה שלך. בתחום הביטוח אנו מכנים זאת ‘צד מעוניין’. (BTW, שמות ביטוח אחרים לכך הם: מפלגת העניין, אינטרס בר-ביטחון , בעל תעודה וכו ‘. )

 

לוקח בערך 28 שניות להוסיף גורם מבוטח:

 

1. פתח את אפליקציית הלימונדה שלך ובחר ‘הביטוח שלי’ מתפריט ההגדרות.

 

2. הקש על ‘תוספות’ במסך הבא ובחר ‘מפלגה מעוניינת’.

 

3. מלא את שם בעל הבית, כתובתך ודוא”ל.

 

תצטרך לספק את שם בעל הבית, הכתובת הפיזית והדוא”ל שלך, לכן הקפד לאסוף מידע זה לפני שתלך לאפליקציה. הערה: אין עלות נוספת להוסיף את פרטיהם כגורם מעוניין.
 

 
לאחר סיום, אנו נשלח אליך ולבעל הבית שלך עותק חדש של המדיניות שלך.

 

insurable-interest-insurance-policy
 

 

3. הוספת כיסוי נוסף לערכי ערך

 

אם יש לך תכשיטים, אופניים, ציוד מצלמה, כלי נגינה, או אמנות יפה בשווי של יותר מ -1,000 דולר לפריט, תרצה לקבל כיסוי נוסף (בביטוח מדברים אנו קוראים לזה נכס אישי מתוזמן כיסוי ).

 

כיסוי נוסף מספק כמה יתרונות נוספים, כמו הגנה מפני נזק מקרי / היעלמות מסתורית, ללא השתתפות עצמית !

 

בנוסף, תכשיטים מכוסים רק עד $ 1,500 בסך הכל במקרה של גניבה במסגרת מדיניות הבסיס שלך, אך הוספת כיסוי נוסף פירושה שאתה יכול לכסות פריטי תכשיטים בעלות ההחלפה שלהם ערך.

 

רהיטים מעוצבים, בגדים, מחשבים ניידים, אביזרי אופנה ואלקטרוניקה מכוסים כולם תחת מדיניות הבסיס שלך.

 

אם תרצה להוסיף כיסוי נוסף:

 

1. פתח את אפליקציית הלימונדה שלך ובחר ‘הביטוח שלי’ מתפריט ההגדרות.

 

2. הקש על ‘תוספות’ במסך הבא ובחר ‘כיסוי נוסף’.

 

3. לאחר שתמלא את פרטי הפריטים שלך, הצוות שלנו יעבוד איתך בכדי לכסות את חפצי הערך שלך.

 

שימו לב שים לב שכיסוי נוסף בועט רק לאחר שהמוצרים שלנו אושרו על ידי הצוות שלנו.

 

התרעת ספוילר: כדי להוסיף כיסוי נוסף עבור חפצי הערך שלך, עליך לספק תיאור קצר, תמונה, קבלות או הערכות (החל מחמש השנים האחרונות) עבור כל פריט.

 

Btw, שימו לב שביטוח שוכרים ובעלי בתים מכסה רק פריטים המיועדים לשימוש אישי. אם אתה משתמש בפריטים וכו ‘באופן מקצועי, אנו ממליצים לקחת פוליסת ביטוח נפרדת למצלמה שלך , גיטרה וכו’!

 

scheduled-personal-property-coverage
 

 

4. כיצד להוסיף מבוטח נוסף

 

אם אתה הבעלים של דירה או קואופרציה, ייתכן שתצטרך להוסיף את התאחדות בעלי הבית שלך (aka, ה- HOA שלך) בתור ” מבוטח נוסף .” אם אתה שוכר, יתכן שתצטרך להוסיף את מנהל הנכס / בעל הבית שלך כ’ביטוח נוסף ‘במקום’ צד מעוניין ‘.

 

מה ההבדל?

 

כדי לבדל, שאל את עצמך את השאלה הזו: האם חוזה השכירות שלך מחייב להוסיף אותם לפוליסת הביטוח שלך מסיבות , או סתם בגלל עדכוני פוליסה?

 

אם זה מסיבות אחריות, הם ייחשבו כ”מבוטחים נוספים “. אם הם רק צריכים לדעת אם הפוליסה שלך מבטלת בעתיד, אנו קוראים לזה ‘צד מעוניין’. אם אינך בטוח מה לעשות, אנו ממליצים להיכנס עם בעל הבית שלך או HOA כדי לראות אילו הם מעדיפים.

 

אם יבקשו להוסיף כ” מבוטחים נוספים “, אנו נחייב העלאת תעריף קטנה. פשוט שלח לנו דוא”ל ( [מוגן בדוא”ל] ) את שמם, ואנו נשלח לך עותק מעודכן של המדיניות שתוכל להעביר אליהם.
 

 

5. כיצד להוסיף את האחרים המשמעותיים שלך

 

אם אתה רוצה שהמדיניות שלך תכסה את האחר המשמעותי שלך שחי איתך, זה קל! הערה: זה מגיע בתוספת תשלום קטנה.

 

כדי להוסיף את האחר המשמעותי שלך:

 

1. פתח את אפליקציית הלימונדה שלך ובחר ‘הביטוח שלי’ מתפריט ההגדרות.

 

2. הקש על ‘תוספות’ במסך הבא ובחר ‘אחר משמעותי.’

 

3. מלא את הפרטים הנדרשים; אנו נשלח לך מדיניות מעודכנת עם שם ה- SO שלך עליו.

 

זכור, המדיניות שלך מכסה אוטומטית את אלה הקשורים אליך על ידי דם, נישואין או אימוץ, כך שאם אתה גר עם בן זוגך, אך החלטת לא לנקוט בצעד הנישואין, ייתכן שעדיין תרצה להוסיף אותם למדיניות שלך.

 

adding-spouse-insurance-policy
 

 

6. כיצד להתאים את המדיניות / הכיסוי שלך

 

כנראה שבחרת בסכומי הכיסוי שלך כשקיבלת את הצעת המחיר שלך, לפני שרכשת את הפוליסה. או שאולי דילגת ממש על זה והלכת ישר לשלב התשלום – וזה בסדר! אם תרצה להתאים את סכומי הכיסוי שלך, או אם בעל הבית שלך זקוק לגבולות שונים ממה שכבר יש לך – אל תפחד שלא!

 

מדוע לעדכן את סכומי הכיסוי שלך? במקרה שקורה משהו רע (למשל שריפה או צינור פרץ פוגעים בכל הדברים שלך), תרצה להיות מכוסה במלואה. לדוגמה, אם בחרת בכיסוי רכוש אישי בשווי 10,000 דולר, אך לאחר מכן תגלה שלמעשה יש לך דברים בשווי 25,000 $, המדיניות שלך תוכל להחזיר לך עד 10,000 דולר.

 

BTW, אם אתה זקוק לעזרה בקביעת הכיסוי הדרוש לך, עיין במדריך המהיר הזה .

 

אחד החלקים החביבים עלינו באפליקציית לימונדה הוא מה שאנו מכנים מדיניות Live. באמצעות האפליקציה שלכם תוכלו לבצע שינויים בכיסוי שלכם באופן מיידי, ישירות מהטלפון!

 

אתה יכול גם לעדכן את פרטי התשלום שלך, לבטל פוליסה, להתחיל מדיניות חדשה ועוד ועוד.

 

פשוט פתח את אפליקציית לימונדה, בחר ‘הביטוח שלי’ מתפריט ההגדרות. תוכל להתאים את סכומי הכיסוי כך שישקפו את צרכיך, ואנו נשלח לך בדוא”ל עותק חדש של המדיניות שלך עם הסכומים המעודכנים.

 

BTW, אם אתה רוצה לקרוא מדוע בנינו מדיניות החיה של לימונדה, קח קריאה!

 

personal-liability
 

 

7. כיצד לשנות את ההשתתפות העצמית שלך

 

א השתתפות עצמית הוא מונח מפואר ל לתאר את כמות הכסף שיופחת מכל עתיד תשלומי תביעות. אתה צריך לבחור את ההשתתפות העצמית שלך ולעולם לא תצטרך לשלם פיזית את הסכום הזה לאף אחד.

 

הנה דוגמא: נניח שהאייפון שלך בסך 750 $ נגנב, וההשתתפות העצמית שלך הייתה 250 $. חברת הביטוח שלך תשלם לך 500 דולר אם תביעתך תאושר.

 

באופן כללי, ככל שההשתתפות העצמית שלך גבוהה יותר, כך דמי הביטוח החודשיים שלך היו נמוכים יותר (ולהיפך). אז בחר השתתפות עצמית שתרגיש בנוח אם נגיד, האייפון שלך נגנב.

 

אתה יכול לשנות את ההשתתפות העצמית שלך בכל עת:

 

1. פתח את אפליקציית הלימונדה שלך והקש על “ערוך כיסוי” במסך הבית.

 

2. גלול למטה לקטע ההשתתפות העצמית, ושנה משם!

 

3. תקבל מיד עותק של המדיניות המעודכנת שלך באמצעות דוא”ל. insurance-deductible
 

 

8. כיצד פועלת החיוב

 

זה אוטומטי וחודשי, כמו נטפליקס! במילים אחרות, אנו נחייב את הכרטיס שלך באופן אוטומטי באותו יום בכל חודש – החל מהתאריך בו המדיניות שלך הופכת לפעילה. אז אם המדיניות שלך מופעלת ב- 6 בנובמבר, אנו נחייב אותך אוטומטית ב- 6 בדצמבר, ה- 6 בינואר וכו ‘!

 

Btw, כל פוליסות הביטוח שלנו נמשכות שנה אחת בכל פעם, ואנחנו מסתכלים בסוף השנה כדי לוודא שהכל בסדר והמחיר שלך עדיין בסדר. אם יש צורך להתאים משהו, אנו נפנה אליך מבעוד מועד ליידע אותך לפני שנחדש את המדיניות לשנה שלאחר מכן.
 

 

9. מהו נתון

 

בניגוד לכל חברות הביטוח האחרות, אנחנו מוסמך B-Corp! פירוש הדבר כי טובת חברתיות נאפה במודל העסקי שלנו, ואנחנו מחויבים כחוק לטובת הציבור.

 

הכירו: הלימונדה Giveback תוכנית!

 

המודל העסקי שלנו בנוי כך שאם יש שאריות כסף בסוף השנה אחרי שכל התביעות שולמו, אנו תורמים את הסכום העודף של $ $$ לארגוני צדקה שאתה – הלימנדרים שלנו – בחר. ? צלול עמוק יותר בתוכנית ה- Giveback כאן .

 

כדי להבהיר, זה לא אומר שאתה צריך לתרום כסף נוסף. לאחר שבחרנו מטרה בה אתם מאמינים, אנו לוקחים את פרמיית השאריות שלכם ותורמים אותה ישירות לצדקה. אם אינך בוחר סיבה, הפרמיה שלך שלא תבעתה תישאר עם לימונדה, ואנחנו נתרום אותה בשמך … אז תהיה השפעה ובחר צדקה שתרצה לתמוך בה!

 

FYI, ככל שהלימונדה גדלה, כך גם פוטנציאל ה- Giveback שלנו. קהילת הלימונדרים שלנו הצליחה לשלוש את ה- Giveback לשנת 2017 ולתרום ל -14 ארגונים שונים עבור Giveback 2018 . בשנת 2019 תרמנו 631,540 $ עמותות שנבחרו על ידי מבוטחים, וזה גידול של 1000% מתרומת ה- Giveback הראשונה שלנו בשנת 2017. אם תרצה להציע צדקה ללימונדה שתצטרף איתה, שלח לנו דוא”ל כאן : [מוגן בדוא”ל] . אנו מעדכנים כל העת את רשימת השותפים שלנו ב- Giveback בכדי לשקף את מה שהקהילה שלנו אוהבת.

 

מה הלאה?

 

סיימת – סע למסיבה! אנו מקווים שאהבת לקבל את המדיניות שלך כמו שאהבנו לקבל אותך בקהילה שלנו.

 

הנה מקווה שהיא הפלגה חלקה מעכשיו, אבל אם אי פעם תצטרך להגיש תביעת ביטוח , פשוט פתח את אפליקציית לימונדה, הקש על ‘תביעה’ בפינה השמאלית העליונה, ואנחנו ‘ אני אתמודד בזה בהקדם האפשרי

 

אם יש לך מצב רוח לכמה סיפורים על AI, כלכלה התנהגותית וכל מה שביניהם, התבונן בבלוג של לימונדה [ 19459002], או קח דקה ונפגש עם חברי קהילת לימונדה אחרים כאן .

 

שתף את אהבת הלימונדה עם חבריך ובני משפחתך, ויידע אותם כמה ביטוח קל ומהנה יכול להיות. הביטוח לעולם לא יהיה אותו דבר!

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה