דמיין את זה: אתה מסע לקניון האנטילופה כדי לתפוס את הסלעים האדומים המתפתלים באמצעות מצלמת ה- DSLR שלך. לאחר שצילמת כמה תמונות, אתה פונה לבית קפה מקומי כדי לנפות את התמונות שלך. אבל כשאתה מושיט לתפוס את המצלמה שלך, אתה מבין שהיא נחטפה בזמן שהזמנת את הלטה שלך. אאוץ!

 

אם הכאב של אובדן התמונות שלך לא היה מספיק גרוע, אתה צריך גם לקנות לעצמך מצלמה חדשה. אבל הנה החדשות הטובות: אתה יכול לבטח אותו באמצעות מדיניות השוכרים או בעלי הדירות שלך, מה שיכול להפוך את המצב הזה למעט פחות כואב.

 

מדוע? מסתבר שהמדיניות שלך יכולה לבטח את המצלמה שלך למגוון רחב של תרחישים, מגניבה ועד נזק מקרי. אנדרו י ‘, לימונדדר מברוקלין, כיסה את סוני A7II ואת עדשותיו במדיניות הלימונדה שלו:

 

“צילום הוא התשוקה והמוצא שלי. זה נותן לי סיבה לצאת לחקור איפה שאני יכול. המצלמה שלי עוזרת לי לצלם רגעים במסגרת אחת, כך שאוכל לחזור ולחיות מחדש את הרגעים האלה בעתיד. רציתי לבטח את זה כדי שאוכל להתמקד בלהשיג את המושלמת המושלמת. “

 

Camera Insurance - Lemonade Blog

לימנדרדר אנדרו י ‘

 

אבל האם שוכרים או ביטוח בעלי בתים מכסים אם אתה שובר את העדשה שלך? או להשאיר אותו ברכבת התחתית? או לגרום נזק למצלמה בה אתה משתמש באופן מקצועי?

 

האמת, כיסוי מצלמה יכול להיות מבלבל. כדי לענות על שאלות הכיסוי הנפוצות ביותר שלך, נצלול לעומק ביטוח המצלמה של כל הדברים:

 

1. האם ביטוח שוכרים ובעלי בתים מכסה מצלמות?

 

2. האם אוכל לבטח ציוד ציוד או ציוד מצלמה?

 

3. האם אוכל לבטח את הציוד שלי כצלם מקצועי?

 

4. כמה עולה לבטח מצלמה?

 

5. כיצד אוכל לבטח את המצלמה שלי?

 

6. כמה שווה המצלמה שלי?

 

 

האם ביטוח שוכרים ובעלי בתים מכסה מצלמות?

 

זה בטוח כן! אם תרצה לבטח את המצלמה שלך בגניבה , וונדליזם , שריפה ושאר “19459022]” סכנות “, היא תכוסה אוטומטית במסגרת מדיניות הבסיס שלך.

 

אבל אם תרצה גם לבטח את זה מפני נזק מקרי (כמו סדקים בעדשותך) והיעלמות מסתורית, תצטרך לקבל כיסוי נוסף (או ‘ כיסוי רכוש אישי מתוזמן , ב- ביטוח מדבר).

 

מה הכיסוי הנוסף? זהו הכיסוי הנוסף לפריטים החשובים שלך, כמו המצלמה והציוד שלך בשווי של יותר מ- $ 250, שמציע הטבות נוספות, כולל:

 

   
 • כיסוי נגד אובדן מקרי (aka, היעלמות מסתורית)
 •  

 • כיסוי נגד כל נזק פיזי מקרי
 •  

 • אפס השתתפות עצמית
 •  

 

כך שאם העדשה שלך נסדקת או שתשאיר אותה בשדה שטח, הכיסוי הנוסף שלך עשוי לכסות את העלות לתיקון או להחלפת המצלמה שלך. בנוסף, לא תצטרך לשלם השתתפות עצמית, כך שחברת הביטוח שלך תוכל לשלם לך את עלות ההחלפה המלאה, ללא השתתפות עצמית!

 

כששאלנו מדוע ביטח את המצלמה שלו, אמר לנו פיטר ג ‘, לימונדר מברוקלין, ניו יורק:

 

“יש לי ציוד די חשוב ואוהב לצלם חיות בר, אז אני רוצה שקט נפשי בידיעה שהציוד שלי יכוסה במקרה של נזק או גניבה בשוגג. ככה אני יכול לצלם שקיעות הרים בהרי האלפים, צבים ירוקים ששוחים בקרקעית ים סוף, או דובי קוטב בארקטי, מבלי לדאוג למצלמה שלי. “

 

Camera Insurance - Lemonade Blog

לימונדדר פיטר ג ‘

 

בנוסף לווידיוגרפיה של חיות בר, פיטר נהנה גם לעשות סרטים קצרים:

 

“בשנה שעברה עשיתי סרט תיעודי וצילמתי את כל הקצר בזמן שרכבתי על אופניים. לא הייתי מרגיש נוח לצלם מאופניים בניו יורק ללא כיסוי נזק מקרי! “

 

 

האם אוכל לבטח ציוד ציוד או ציוד מצלמה?

 

אתה בטוח יכול! כל ציוד מצלמה שבבעלותך – כגון חצובה, שחרור תריס מרחוק, עדשה או פלאש חיצוני – מכוסה אוטומטית תחת פוליסת ביטוח הבית הבסיסית שלך בגניבה, שריפה, וונדליזם וכו ‘. אבל אם אתה רוצה להוסיף כיסוי נוסף לציוד שלך תצטרך לתזמן את הציוד שלך בנפרד מהמצלמה שלך.

 

ג’וש וו., מעצב מוצר ב- Lyft מסן פרנסיסקו, קיבל כיסוי נוסף על כמה עדשות בנוסף למצלמות שלו:

 

“אני נושא מצלמה כל יום כדי שאוכל לתעד את חיי, לצלם את העיר היפה שאני גר בה ולצלם את בני בן השנה כשגדל. יש לי בלוג תמונות שאני רוצה לפרסם אליו, ומעלה את התמונות שלי ל- Unsplash בכדי לאפשר לאנשים להשתמש בהם ככל שהם רוצים. “

 

Camera Insurance - Lemonade Blog

לימונדר ג’וש וו.

 

 

וקריסטן ל ‘, משתמשת לימונדה זה זמן רב, אמרה:

 

“השמטתי את המצלמה שלי כשהייתי ביוסמיטי. שמחתי שהיה לי כיסוי נוסף, אבל ספקן אם לימונדה אכן תעבוד. ובכן זה הצליח … ובאופן טוב מאוד! היה קל להגיש את טענתי, קל להבין את התהליך והטענה שלי אושרה! “

 

 

האם אוכל לבטח את המצלמה והציוד שלי כצלם מקצועי?

 

אם אתה משתמש בזה באופן מקצועי, ביטוח המצלמה שלך בביטוח שוכרים ובעלי בתים זה משחק כדור אחר לגמרי.

 

פוליסות ביטוח השוכרים ביותר ב- יכולות לכסות את המצלמה המקצועית שלך ולציוד שלה עד סכום מסוים (בביטוח מדברים זה נקרא ‘sublimit’). אם אתה בבית, זה יכוסה עד 2,500 $, ואם אתה מחוץ לבית שלך, הוא יכוסה עד 1,500 $.

 

אז אם מישהו פורץ לביתך וגוזל את המצלמה המקצועית שלך בסך 3,000 דולר, המבטח שלך יכול להחזיר לך $ 2,500 (פחות ההשתתפות העצמית שלך). אבל אם מישהו חוטף את זה בזמן שאתה מצלם תמונות אמנות רחוב מקצועיות, המבטח שלך יכול להחזיר לך רק 1,500 דולר, פחות ההשתתפות העצמית שלך.

 

שימו לב שהמצלמה בה אתם משתמשים במקצועית תכוסה רק עבור ‘סכנות בשם’, כולל גניבה, סופת רוח , שריפה, וונדליזם וכו ‘- אינכם יכולים לקבל כיסוי נוסף אם משתמשים בה מטרות עסקיות.

 

אם אתה זקוק לכיסוי חזק יותר למצלמה המקצועית שלך, אולי תרצה לבדוק מדיניות של בעלי עסקים, שהיא מדיניות מסחרית עבור בעלי עסקים קטנים ופרילנסרים. מדיניות מסוג זה מתאימה יותר לרכוש עסקי.

 

לימברדר ברנון נ ‘מסן פרנסיסקו משתמש במצלמתו באופן מקצועי רק מעת לעת, כך שמדיניות לימונדה התאימה לבטח אותה:

 

“אני משתמש במצלמה שלי בעיקר כדי לתעד את מסעותיי בסרטונים ועדיין, אבל פעם בחודש אני מצלם דיוקנאות, תמונות מלאי אקראיות ויוצר סרטונים קצרים עבור לקוחות המעוניינים בסגנון שלי.”

 

 

כמה עולה לבטח מצלמה?

 

עלות לביטוח המצלמה שלך עם ביטוח שוכרים או בעלי בתים תלויה בסוג הכיסוי שאתה מקבל, כמה אתה מבטח, וערכם!

 

אם לא תקבל כיסוי נוסף למצלמה שלך, היא תכסה תחת הכיסוי האישי הבסיסי שלך .

 

פוליסות בסיסיות בדרך כלל מתחילות בכיסוי רכוש אישי בשווי 10,000 דולר – כלומר, אם שריפה הרסה את הדירה ואת החפצים שלך, חברת הביטוח שלך יכולה לשלם לך סכום מקסימלי של 10,000 $ כדי להחליף את כל הדברים שלך, כמו הבגדים שלך, הספה שלך , מחשב נייד, טלפון, מצלמה וכו ‘.

 

אם אתה חושב שהחומר שלך שווה יותר מ- 10,000 דולר (וזה כנראה), תרצה להגדיל את הכיסוי שלך לרכוש. הנה מדריך מועיל כדי להבין כמה הדברים שלך שווים .

 

תלוי בחברת הביטוח שלך, הגדלת הכיסוי לרכוש האישי שלך ככל הנראה תגיע לכמה דולרים בחודש לפרמיה .

 

אם אתה רוצה להוסיף כיסוי נוסף למצלמה שלך, זה כנראה יעלה עוד כמה $$ בחודש, מכיוון שהיא מספקת חבילת הטבה נוספת.

 

כמה זה יעלה? זה באמת תלוי בערכו – זה יכול לעלות בין 2- $ 10 $ לחודש.

 

עבור Raghav M., לימונדדר מניוארק, הכיסוי הנוסף לא הוסיף הרבה:

 

“כשהוספתי את המצלמה והעדשות שלי למדיניות הלימונדה שלי, זה עלה לי 2.51 דולר נוספים לחודש. צילום הוא התחביב והתשוקה שלי. היכולת להיות שקט נפשי ולשמור על כל הציוד שלי מוגן מאפשרת לי לירות בלי לדאוג להילוך שלי. “

 

 

איך אני מבטח את המצלמה שלי?

 

הגנה על המצלמה שלך עם ביטוח שוכרים לימונדה או בעלי בתים היא קלה!

 

אם אינך מחפש לקבל כיסוי נוסף עבור זה, כל שעליך לעשות הוא לקבל פוליסת ביטוח בסיסית, שאורכת פחות משתי דקות: הורד את אפליקציית לימונדה , ענה על כמה שאלות על הבית שלך, והיה מבוטח תוך שניות.

 

ואם אתה רוצה לקבל כיסוי נוסף על פריטי המצלמה שלך, פשוט בצע את הצעדים הנוספים הבאים:

 

1. כאשר מקבל את מדיניות הלימונדה שלך , הקש על ‘הפעל כיסוי נוסף.’ (אם כבר יש לך מדיניות, עבור אל אפליקציית לימונדה והקש על כפתור הכיסוי הנוסף תחת ‘תוספות’).

 

2. פתח את הדוא”ל שאתה מקבל מאיה ולחץ על ‘הוסף כיסוי נוסף’

 

3. ענה על כמה שאלות ושלח:

 

   
 • תמונה של המצלמה / ציוד שלך
 •  

 • תמונה של הקבלה
 •  

 • תמונה של הפריט שלך על גבי הקבלה
 •  

 

Btw, אם אין לך קבלה, זה לא בעיה! רחל א ‘, אחת ממומחי חווית הלקוחות של לימונדה, הודע לנו כי:

 

“אתה יכול לשלוח תמונה של הדגם והמספר הסידורי במצלמה שלך יחד עם צילום מסך של קישור מקוון המציג את הערך הנוכחי של אותה מצלמה. בדרך זו אנו עדיין יכולים לקבוע את ערך ההחלפה שלה. “

 

4. צוות חווית הלקוחות שלנו (CX) יודיע לך באמצעות הדוא”ל ברגע שהחומר שלך יכוסה! Btw, אתה תמיד יכול להוסיף פריטים נוספים אחר כך.

 

שימו לב שאם תחליט להוסיף כיסוי נוסף כשתקבל את הפוליסה שלך, לימונדה תעניק לך אוטומטית EC זמני למשך 14 יום. זה ייתן לך זמן לשלוח את המידע הדרוש, ולצוות שלנו לבדוק אותו. אם אינך יכול למסור את המידע שלך בתוך 14 יום, אתה עדיין יכול להוסיף את הכיסוי הנוסף לעצמך לאחר שפג תוקפו.

 

 

כמה שווה המצלמה שלי?

 

אם אתה מקבל כיסוי נוסף למצלמה שלך, תצטרך לספק את שוויו המדויק.

 

הדרך הטובה ביותר להבין כמה שווה לך לבדוק את הקבלה המקורית של המצלמה שלך. הלימונדר אלכס החמישי מג’רסי סיטי אמר לנו:

 

“כשביטחתי את המצלמה והעדשה שלי, שלפתי את הקבלות מהרכישות שלי כדי לקבוע את ערכן. ניגשתי לתעודות שלי בדוא”ל, מכיוון שכל הציוד שלי נרכש באופן מקוון. “

 

שימו לב כי לימונדה מקבלת קבלות עד גיל 5. אם אינך מצליח למצוא את הקבלה שלך או שקנית את המצלמה שלך לפני יותר מחמש שנים, האפשרות הטובה ביותר הבאה היא לבצע איתור של המספר הסידורי והדגם של המצלמה שלך ולבדוק כמה קמעונאים מוכרים כעת עבורו.

 

כשברנון נ ‘הבין כמה שווה לו, הנה מה הוא עשה:

 

“המשכתי באמזון לראות כמה עולה המצלמה והציוד שלי. למרבה המזל, הפריטים היו חדשים יחסית, כך שלא דאגתי יותר מדי מפיחות. “

 

Camera Insurance - Lemonade Blog

לימונדרר ברנון נ.

 

אם המצלמות שלך בנות כמה שנים, שים לב שהערך שלהן עשוי היה לרדת לאורך זמן. לדוגמה, אם אתה מעוניין לבטח את המצלמה שלך בסך 3,000 ש”ח שרכשת בחזרה בשנת 2013, ייתכן שתגלה שמחיר הרישום הנוכחי שלה הוא 2.5 ש”ח. אם זה המקרה שלך וזה נחטף, לימונדה תוכל אולי לשלם 2.5k $, מכיוון שזו העלות הנוכחית להחלפה (aka, עלות ההחלפה ).

 

בטח את המצלמה שלך במהירות!

 

מצלמות יכולות להיות יקרות. לאחר הפגזת $$ על המצלמה שלך בתוספת הציוד שלה, הדבר האחרון שתרצה לעשות זה להחליף אותה אחרי שהדברים יחמיצו. כפי שאמר לנו לימונדר ג’יימס א ‘, ראש חדשנות בענן החלומות:

 

“הבעיה במצלמות היא שהם יקרים. אם הייתי מודאג כמה הם עולים כל הזמן, לא הייתי לוקח אותם איתי – מה שמנצח לחלוטין את המטרה! “

 

למרבה המזל, הבאת המצלמה וההילוך שלך מבוטחת זה קל ומהיר ממה שחשבת – קח את לימונדה לסיבוב – זה ייקח לך פחות משתי דקות.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה