מעילו נגנב במוצאי שבת תת-אפס. הוא קיווה שזה עשוי להופיע, אך שישה ימים קפואים אחר כך ברנדון התייאש ממצאו ועשה משהו שאיש מעולם לא עשה: הוא הוציא את האייפון 7 שלו וקבע שיא עולמי.

 

זה היה ב -23 בדצמבר בשעה 17:43 כשהוא הזין את פרטי אווז האווז שלו בקנדה בקנדה באפליקציית הלימונדה שלו: זה עלה 979 דולר, והוא נקנה בשדרת סאקס החמישית. שליחת ציוץ הייתה מחייבת עוד ברזים …

 

Lemonade insurance pays an insurance claim in 3 seconds

 

אחר כך דיבר במצלמה ותיאר את מה שקרה (זה לקח 61 שניות) ובשעה 5:49 ו -7 שניות הוא פגע ב’הגיש ‘.

 

השניות חשובות.

 

התהליך עד אותה נקודה ארך מספר דקות בלבד ואפס ניירת. זה לא ידוע לגבי תביעת ביטוח . אך מה שקרה בשלוש השניות הבאות מציב שיא עולמי: תביעתו שולמה.

 

Lemonade 3 second claim
בין השעות 5:49:07 ל- 5:49:10, A.I. ג’ים, בוט התביעות של לימונדה, סקר את טענתו של ברנדון, הפנה אותה כנגד מדיניותו, ניהל עליה 18 אלגוריתמים נגד הונאה, אישר אותה, שלח הוראות חיווט לבנק להעברת 729 $ (לברנדון יש השתתפות עצמית של 250 $ ), והודיע ​​לברנדון על החדשות הטובות.

 

[מי A.I. ג’ים, אתה שואל? קרא על בוט הטענות האמפטיות שלנו כאן. ]

 

3 שניות: לקח לך יותר זמן לקרוא את המשפט הקודם.

 

ברנדון העניק ל- A.I ג’ים דירוג 5 כוכבים, ושלח לי את הפתק המקסים הזה:

 

“הייתי בהלם מכמה קל היה התהליך עם לימונדה. נרשמתי ללימונדה כי זה לא היה סלסולים, האפשרות הזולה ביותר, ולקחתי לא יותר משתי דקות על הספה שלי … כבר הנחתי שאין שום דרך להחזיר את הפסדיי: מבטחים אחרים או ערימת ניירת או מנכה טונות. חיובים שאני לא מבין. אבל הפעם הייתה אחרת. חתמתי על התחייבות לכנות, עניתי על כמה שאלות, והלימונדה החזירה לי תוך שניות! השירות מדהים ואני כל כך שמח שנרשמתי! “

 

ספר השיאים של גינס אמר לנו כי אין תקנים בינלאומיים למדידת ‘תשלום תביעות הביטוח ‘, ולכן הם לא יכולים לרשום את הרשומה הזו. ובכל זאת, מכל מה שנוכל לאסוף, בהיסטוריה של 3000 שנות הביטוח דבר כזה לא קרה מעולם תוך 3 שניות.

 

אז אנחנו טוענים לתואר.

 

היית חושב ששירות הגדרת רשומות כזה מגיע לפרמיה . זה לא קורה. עלויות ביטוח שוכרי לימונדה ברנדון 5 $ לחודש. כיסוי שוויוני של מבטחים מדור קודם היה כנראה עולה לו באופן דרמטי יותר.

 

Lemonade insurance costs less than competitors

 

[כיצד המחירים של לימונדה כה נמוכים? קרא כיצד אנו משתמשים בבוטים במקום מתווכים ואלגוריתמים במקום ניירת. ]

 

אתה מבין, A.I. ג’ים עובד במהירות האור, 24/7, אך עולה רק כמה פרוטות בחשבונות חשמל. זה אחד המקרים הנדירים שבהם השירות הטוב ביותר מגיע עם תג המחיר הטוב ביותר.

 

A.I. ג’ים הוא הגלגול הדיגיטלי של ג’ים הג’מן, קצין התביעות הראשי שלנו . בזמנו A.I. ג’ים אישר את טענתו של ברנדון, ג’ים האמיתי היה בכביש בודד בין סירקוזה לאלבני, בדרכו הביתה לסוף השבוע של חג המולד. ג’ים האמיתי הוא ללא ספק קצין התביעות המנוסה יותר; האלטר-אגו שלו, לעומת זאת, אף פעם לא נמצא מחוץ לרשת ויכול להתמודד עם מיליארדי פעולות בשנייה אחת. הם עושים צוות אימתני.

 

A.I. ג’ים עדיין לומד, ולעתים קרובות הוא מסלים את הטענות לג’ים האמיתי. זו הסיבה שלא כל תביעות הלימונדה מיושבות באופן מיידי. אך בעוד שאחרים סופרים את הזמן שלוקח להם לשלם תביעות בימים או שבועות, אנו סופרים את האלפיות השנייה.

 

אז היום A.I. ג’ים טוען לתואר, והמספר להכות הוא כעת 3 שניות (או 3,000 אלפיות השנייה). אנו מקווים שאחרים יעלו לערער על כותרת התביעות שלו. זה יעשה לתעשייה שלנו עולם של טוב.

 

המשחק ב!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה