כאשר בת הים הקטנה סחרה את קולה בסיכוי לרדוף אחר הנסיך אריק, כנראה שלא עצרת להתחשב בקורבנות שהיא מקריבה. במקום זאת, צפית ביצורי ים וציפורים מתעודדות מהנשיקה הראשונה שלהם, וקשת בענן מופיעה כאשר קשרו את הקשר.

 

אתה יודע מה לא יצא לך לראות? אריק ואריאל מתווכחים על מיחזור בזמן שהם מפרקים את המטבח הראשון שלהם יחד.

 

מעבר כה גדול מצדיק מבט קפדני, ועם עשרות שנים של תרבות פופ שדוחפות אתכם קלישאות מאושרות-זוגיות, יכול להיות קשה לדעת מה לקחת בחשבון לפני שתחתמו על חוזה שכירות עם בן / בת הזוג.

 

כשאתם עוברים לגור ביחד, שימו לב יותר למה שהזוגיות שלכם זקוקה יותר מאשר למה שהחברה אומרת לכם שהיא צריכה. 9 השאלות הללו, העמוסות בטיפים ממומחי היכרויות לפני אלפי שנים, יעזרו לכם להתעלם מהשטויות החיצוניות, ולהבטיח שהמעבר שלכם יחד טוב לכם כשני אנשים במערכת יחסים יחודית.

 

1. מדוע את עוברת לגור יחד?

 

אם המעבר הזה נולד מתוך נוחות או לא לא באמת משנה אם שניכם מוכנים לכך, אך היו אמיצים כשאתם מפקפקים במניעים למהלך.

 

אולי חוזה השכירות שלך אז העיתוי נכון יותר מהדינמיקה. דרוש אומץ כדי לסיים משהו נוח. זכרו, המחויבות שלכם לאושר שלכם היא חשובה יותר ממחויבות לבעל הבית.

 

 

moving-in-together-record

 

 

2. לאן אתה רואה את הקשר הזה הולך?

 

שניכם אולי הרתחתם איטית עם “רק לראות איך העניינים הולכים” בהתחלה, אבל אין שום קור רוח לעבור לגור יחד.

 

ניהלו שיחה רצינית על מערכת היחסים שלכם לפני שתחתמו על חוזה שכירות. יתכן שזה לא יהיה רלוונטי היום, אך לפני שתשתף כתובת, וודא שתוכניות גדולות שיש לך לעצמך לא יעמדו בדרך שתשתף חיים משותפים.

 

לא משנה כמה אתה טוב ב עוברים כמו מבוגר , זזים מבוגרים, ועוברים דירה בגלל הפרידה מבאס עוד יותר. להיות מקודם לגבי הציפיות שלך לזוגיות שלך לטווח הארוך, ודא שעבר לגור ביחד יהיה שווה יותר מכמה סיפורי IG טובים.

 

3. איך הכספים שלך?

 

תתכונן לדאוג לשטרות, שטרות, שטרות. וב ביטוח שוכרים , ומכולת ועוד שורה של הוצאות אחרות. כל אותם דברים שלא היו עניינכם בתחילת מערכת היחסים ביניכם עלולים להפוך לבעיה שלכם.

 

גם זוגות שבוחרים לשמור על כספים נפרדים לחלוטין, צריכים לדעת למה הם מסתדרים כשמסתמכים על מישהו אחר. שיחת כספים חשובה במיוחד אם אתה מתכוון לפצל את רוב הדברים. מומחה ההיכרויות של ניו יורק לינדסי מטססלר, המארח גם את ‘נפגשנו ב- ACME’, מציע לחתוך את הבנדאיד בכל הנוגע לדיבורים:

 

‘אתה מתחיל לפצל את הכל בעצם, אז וודא שאתה מכיר את המצב הכלכלי של זה לפני כן.’

 

אתה יכול להחליט שאחד מכם יכסה יותר שכר דירה ושירותים, או שאתה הולך לפצל את הכל 50/50. כך או כך, ההחלטה צריכה להיות מבוססת על שתי המציאויות הפיננסיות שלך.

 

כשליש מהזוגות מדווחים על כסף כמקור הסכסוך מספר אחד שלהם, על פי Investopedia. אז פשוט להיות אמיתי לגבי חובות נסתרים, או כספי נאמנות, שיכולים לשנות את הדינמיקה של מערכת היחסים שלך ואת הכספים של הבית החדש שלך.

 

4. אילו תחומי אחריות של משק הבית הם מחוץ לתחום עבורך?

 

קל להציג את עצמך כמורכב ואדון של לבגרות בתחילת מערכת יחסים, אבל ברגע שתחיה יחד, הרגלים רעים שלך יופיעו במוקדם או במאוחר. . אטארה ג’ונסון, גורו היכרויות בן אלפי שנים מפודקאסט הטראסקופ, מציע לדבר על הדינמיקה החדשה של הבית:

 

“מי משלם חשבונות, קונה מצרכים, מנקה את הבית, מבשל וכו ‘. אתה לא רוצה לקחת על עצמו את האחריות של בן זוגך ואז ההנחות הללו יובילו לוויכוחים מיותרים.”

 

אף אחד לא אוהב כיור מלא בכלים מלוכלכים, אבל אם אתה אוהב לגעת בספוגים עוד פחות, תודיע לבאיי לא לסמוך עליך. אולי אתה לא יכול לעמוד במיון המיחזור אלא להצטיין במעקב אחר השירותים. הדירה החדשה שלך תהיה מלאת מטלות ומשימות, כך שיהיה לך עם מה להחליף.

 

אתה לא צריך להפוך למרתה סטיוארט כדי להישאר חביב, אבל היו כנים לגבי החסרונות שלך כדי לתת אחד לשני אחריות.

 

 

moving-in-together-kitchen

 

 

5. מה אתה חושש לחלוק עם בן / בת הזוג?

 

המעבר לגור יחד הוא זמן נהדר לעשות צ’ק-אין כיצד אתה יכול להראות לעצמך קצת יותר קבלה עצמית, והזדמנות חשובה לתת לבן הזוג שלך לספק את אותו סוג של אימות עבורך. כריסטן טרנר, מהשידוך למילניאלים, מציע לרוץ אימון.

 

“גרו בחלל זה של זה לפחות שבוע אחד, היו כנים לגבי מי שאתה ומה אתה עושה במרחב שלך.”

 

לא, אנחנו לא מדברים רק על איך קנית חבילת גרביים כדי לדחות את יום הכביסה באותה הפעם …

 

יש הרבה סטיגמה סביב דברים כמו בריאות הנפש , משפחות לא מושלמות ויחסי עבר, אבל קשר בריא פירושו לקבל גם את החלקים הקשים. (הנה 52 שאלות לקרב אותך ולהיות כנים בדרכים חדשות.]

 

6. מה המשמעות של ‘זמן אני’ עבורך?

 

גם אם יתמזל מזלך לעבור לגור עם האדם האהוב עליך בעולם, יהיו לילות שבהם אתה שונא זה את זה. זה אולי קשור ליום קשה בעבודה, אבל היום יבוא כאשר הצליל של האדם החביב עליכם בעולם הנשימה יגרום לכם לרצות לצעוק.

 

היכולת לומר ‘אני אוהבת אותך, אבל אני צריכה שלא תדבר איתי בשעה הבאה’ היא דרך אחת להכניס את ‘הזמן שלי’ למקום. אחר נשאר להשקיע בחברויות שלך. מומחה ההיכרויות המילניום ארי ארי טיילור, ממליץ לשמור על זהות משלך:

 

‘עליכם לשמור על זהות משלכם. גם כשאתה מאוכל במערכת יחסים רומנטית, חשוב להמשיך להזין מערכות יחסים אחרות. ‘

 

אל תשכח שאתה לא היחיד במערכת היחסים שהיו לך חברים לפני שנפגשת, אז תני זה לזה גם מקום להישאר יחידים.

 

7. איך אתה יכול לשמור על הקשר שלך מיוחד לאחר המעבר?

 

אבני דרך גדולות, כמו לעבור לגור יחד, יכולות להרגיש כמו קו סיום, אבל מערכות היחסים הטובות ביותר הן יצירה שמתקיימת … לנצח. צפייה ב’המקום הטוב ‘הייתה אולי הדבר המיוחד שלך בעונה הראשונה שלה, אבל עכשיו כשאתה ביחד על הספה יותר לילות בשבוע מאשר לא, קשה לשמור על המיוחד שלך להיות ארעי שלך.

 

ניקול אמאטורו, מאמנת צמיחה ואהבה עצמית, מתריעה שלא לנטוש את הרומנטיקה:

 

‘כל כך קל לשכוח את היכרויות זה עם זה כשעוברים לגור ביחד מכיוון שאנחנו מבלבלים בין זמן כללי בחברה של זה לבין זמן איכות אינטימי בפועל יחד. ויש הבדל עצום. ‘

 

8. מהן הציפיות שלך לאורח החיים שלך?

 

בין אם אתה מתכנן לבצע מדיניות אורגנית בלבד, או לקשור את כל המקום למערכת בית חכם, וודא שהבהרת את העדפותיך והציפיות שלך.

 

טרנר מזהיר ש”ציפייה שקטה היא מות כל מערכת יחסים “.

 

החדשות הטובות הן ששניכם יוצרים את הרגיל החדש שלכם. כך שאם אינך יכול לעמוד בזריקת אוכל או שאתה מחויב למדיניות ללא נעליים, הבהיר את העדפתך לפני שתתקשר למובילים.

 

 

moving-in-together-laundry

 

 

9. איך נוסעים יחד?

 

משך הזמן ביחד ממחיש כיצד אתה מגיב אחד לשני תוך כדי הסתגלות, תכנון ובחירה מה לעשות לארוחת הערב.

 

דן אריאלי, קצין ההתנהגות הראשי של לימונדה, ממחיש את הרעיון בדוגמה של טיול קאנו:

 

‘הזרם לוקח אותך לכל מיני כיוונים, והנטייה הטבעית שלך תהיה להאשים את האדם האחר. המציאות היא שזה הטבע, והגלים לוקחים אותך לכיוון השני. ‘

 

העליות והירידות של טיול הן אינדיקציה נהדרת לאיך תגיבו לאתגרים בלתי צפויים, ותעברו לידם כשאתם יחד במשרה מלאה.

 

מרגיש מפוחד?

 

מעבר לגור ביחד יכול להיות מכריע, גם כשהוא מרגיש נכון לחלוטין. תוכניות ארוחת הערב נפוצות כעת כברירת מחדל, וזה לא כל התאמה קטנה, אפילו לא לתלות הכי קודמת שבינינו.

 

כל עוד אתה מחויב לתקשורת ברורה כמו שאתה אחד לשני, אתה יכול להירגע. אפילו אם יש מכשפה ים נבלה שמנסה לפרק אותך, לשניך יש קולות והכלים לזהות כיצד לגרום זה לזה להרגיש בבית.

 

עכשיו, גלה כיצד לדחוס את שני הרהיטים שלך לסלון החדש שלך .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה