כמה ביטוח חיים אתה זקוק?

אם יש לך משפחה צעירה, הגיוני לקנות כיסוי ששווה לפחות פי 10 מההכנסה השנתית ברוטו שלך. ביטוח לטווח ארוך הוא לרוב הבחירה הטובה ביותר עבור משפחות צעירות בתקציב הדוק מכיוון שהפוליסה מאפשרת לרכוש את הכיסוי הרב ביותר בפרמיה הראשונית הנמוכה ביותר.
בעת רכישת ביטוח חיים, הצעד החשוב ביותר הוא קביעת הכיסוי הדרוש לך. אין כלל אצבע אחד בכל הקשור לרכישת ביטוח חיים מכיוון שנסיבות ומטרות פיננסיות שונות זה מזה לאדם.
האם אתה זקוק לכיסוי ביטוחי חיים של 250,000 $, 500,000 $, 1 מיליון דולר ואף יותר? זה אולי נשמע כמו הרבה כסף, אך קחו בחשבון שכסף זה ישמש להגנה על העתיד הכלכלי של משפחתכם אם אינכם נמצאים שם. ניתן להשתמש בכסף זה למימון הלוויות, משכנתא ויתרות בכרטיסי אשראי יוצאים מן הכלל, ובמקביל לתמיכה באיכות חייהם של יקיריכם במשך שנים רבות.
על מנת לקבוע את כמות הכיסוי הנחוץ עליכם לחשב כמה כסף יקירכם יצטרכו כדי לעמוד בהתחייבויות הכספיות המיידיות, המתמשכות והעתידיות שלכם עוברת פתאום.
לאחר ביצוע החישוב הזה, ערוך את המשאבים שבני משפחתך עשויים להפיק מהם כדי לפרנס את עצמם. משאבים עשויים לכלול הכנסות של בן / בת זוג, חיסכון שנצבר, ביטוח חיים שכבר יכול להיות בבעלותך וכו ‘.
ההבדל בין שני הסכומים הללו הוא הסכום המינימלי של ביטוח החיים שאתה זקוק לו.
נוסחה זו אולי נראית די פשוטה אך אספקת כל התשומות עלולה להיות קשה. בנוסף, תצטרך גם להתחשב בהשפעות האינפלציה ולחזות את הרווחים מההשקעות שלך בטווח הרחוק.
למרבה המזל, יועצי החיים בביטוח ספראוט יכולים לערוך ניתוח מעמיק של צרכיך, ולעזור לך לקבוע את הכיסוי הנכון הדרוש כדי להגן על אלה שאתה אוהב. מכיוון שפרוט אינו קשור לאף ספק ביטוח, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שההמלצות המותאמות אישית שלנו אינן משוחדות.
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ונמצא את התוכנית הטובה ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה