האם אתה מוצף מכל אדום וקלטת הדפס היית צריך לחפור כדי לרכוש את הבית החדש שלך? כנראה שיש לך רשימה ארוכה של משימות בירוקרטיות לדאוג להן – שכר טרחה, מסמכי משכנתא, והכי חשוב, homeow ner ביטוח [ 19459002].

 

‘בעל בית’ ו’ביטוח ‘מתחברים זה לזה כמו מנעול ומפתח – אתה לא יכול להשיג אחד בלי השני. מרבית המלווים למשכנתא לא יציעו פוליסה ללא ביטוח בעלי בתים . לא רק שזה חובה, אלא זה גם הגיוני. ביטוח בעלי בתים מכסה אותך בנסיבות שאין לך שליטה עליהן, ומגן על מבנה הבית שלך, על הרכוש האישי שלך ועוד.

 

רוב האנשים יודעים שהם צריכים ביטוח לבעלי בתים, אך מבצעים את הטעות ברכישת מעט מדי. תת ביטוח מזעזע 3 מתוך 5 אמריקאים , אך הגרוע מכל – אין להם מושג כמה כיסוי הם צריכים והם מתעוררים בגסות כשדברים עוברים אגס.

 

אז ברכישת פוליסת ביטוח בעלי בתים, הכל קנה רכישת סכום הביטוח .

 

אבל כמה ביטוח דירה אתה באמת צריך? הרשה לנו לזרוק את הז’רגון המסובך מהחלון ולהבהיר לך את הדברים.

 

כמה כיסוי לדירה אתה זקוק?

 

פוליסות ביטוח בעלי בתים יכסו את הבית שלך, או בביטוח לינגו, יספקו “ כיסוי דיור .” זה אומר שאתה מוגן אם אתה צריך לתקן את הבית או הבית המורחב שלך, כמו מוסך או שביל הגישה.

 

אז כמה ביטוח בעלי בתים אתה צריך? רמז: אתה אינך צריך להיות טוב במתמטיקה.

 

פוליסת ביטוח בעלי הבית שלך צריכה לכלול את העלות הכוללת לבניית ביתך מחדש או להחלפתו לחלוטין. העלות הכוללת הזו לא פירושה שווי השוק של הבית שלך – אין קשר בין עלות השוק לעלות הבנייה מחדש.

 

כשאתה בוחר כמה ‘כיסוי לדירה’ אתה זקוק, שקול כמה יעלה לבנות מחדש או לשחזר את הבית שלך, כולל החומרים והעבודה הספציפיים שתזדקק להם. אם אינך בטוח כמה זה, השתמש במחשבון מקוון .

 

ספקי ביטוח יעריכו עלות בנייה זו בבקשת הצעת מחיר לביטוח. הם ישתמשו במידע על מאפייני הנכס שלך שתספק כחלק מחישוב הצעת המחיר הביטוחית שלך.

 

Home Search OG

 

ואם אתה טרשן יום הדין האמיתי, ובאופן כללי סקרן לגבי מה שאינו מכוסה בביטוח בעלי בתים, עבור דרך רשימה זו של אסונות אפשריים לקריאה קלה.

 

כמה כיסוי רכוש אישי אתה זקוק?

 

הבית שלך חשוב כמובן, אבל מה עם כל הדברים היקרים והבלתי ניתנים להחלפה שבבעלותך? בעגה הביטוח, ביטוח ‘החומר’ שלך ידוע בשם “כיסוי רכוש אישי” וצריך לכלול כמעט כל מה שבבעלותך, מהאוזניות החדשות שלך ועד האגרטל הישן ההוא שסבתא שלך נתנה לך.

 

איך אתה מבין כמה הדברים שלך שווים ? בטל את כל תוכניות יום ראשון שלך, הרם פנקס רשימות ועבר על הדברים שלך.

 

התחל בחדר השינה שלך וערך רשימה של כל מה שתרצה להחליף אם יקרה לו משהו – מלאי מסוגים שונים. ואז, בצע את המחיר בערך של כל פריט שאכפת לך ממנו. חשבו על זה כך: אם קרה משהו לפריט, כמה יעלה להחליפו? זכור לכלול את כל הפריטים היקרים שלך כמו ריהוט ומוצרי בית.

 

לא רק שזה ביטוח חכם, אלא זו גם דרך טובה לעקוב אחר מה שבבעלותך. ובמקרה הגרוע ביותר של שריפה או גניבה , זה יקל על מילוי תביעת ביטוח .

 

מה שהכיסוי של רכוש אישי למדהים במיוחד הוא שהוא מכסה את הרכוש האישי שלך אפילו כשהוא מחוץ לביתך אומרים אם האופניים שלך נגנב מהמדרכה (למרות שנעלתם אותה!), או מחשב נייד מחוץ לרכב שלך. שימו לב שישנם מגבלות על פריטים יקרי ערך מסוימים, כמו יצירות אמנות יקרות או תכשיטים, אז הקפידו להשיג כיסוי נוסף .

 

 

כמה ביטוח חבות אתה זקוק?

 

יש לך מושג מה הכיסוי הביתי והחפצי האישי שלך, אז מה עוד יש?

 

ביטוח בעלי בתים מגן עליך גם מפני אירועים שקורים בכל מקום בנכס שלך, כולל החצר האחורית, המוסך או הסככה שלך. באופן ספציפי, ביטוח נכות אישית מגן עליך אם מישהו נפגע בכל מקום בנכס שלך.

 

נניח שלילד שלך יש חבר, והוא גולש בחצר האחורית ושובר את פרק כף היד. או שהסיר של חיית המחמד שלך מתרפק מעט ונושך אורח. בזכות ביטוח האחריות שלך, אתה עשוי להיות מכוסה בגין שכר טרחה משפטי וחשבונות רפואיים.

 

הערה : גזעים ספציפיים שנחשבים ‘ סיכון גבוה ‘עשוי שלא להיות מכוסה, כך שאם יש לך פיטבול או רוטווילר, בדוק שוב את המדיניות שלך.

 

Dog Bites Homeowners Insurance - Lemonade Blog

 

כמה הוצאות מחיה נוספות דרושות לך?

 

אובדן הכיסוי שלך יעזור לדאוג לכספים הנוספים שתזדקק לך אם תקרה אסון.

 

נניח שאתה נאלץ לצאת מהבית שלך בגלל סופת רוח או שריפה וצריך להישאר בבית מלון. אם המדיניות שלך כוללת אובדן כיסוי נאות של שימוש, לא תצטרך לשלם אגורה!

 

המדיניות שלך תחזיר לך את כל עלויות המחיה הנוספות שאתה נאלץ לעשות, כולל עלויות הובלה, אחסון זמני וחניה.

 

חשוב לציין כי חברת הביטוח שלך רק תכסה הוצאות נוספות אם אינך יכול לגור בביתך בגלל אחת מהסכנות שנקבעו שלך מדיניות. בדיקת מציאות נוספת? סוג זה של כיסוי הוצאות מחיה נוסף יכסה אותך עד שבועיים – אבל זה עדיין יהיה סנדק אם יקרה דברים רעים.

 

loss of use Lemonade blog

 

אם אתה כבר רוכש פוליסת ביטוח לבעלי בתים, אתה יכול באותה מידה לוודא שיש לך את הכיסוי המדויק שאתה זקוק לו. בחינה של מדיניות בעלי בתים יכולה להיות משימה קשה, אך עבודה עם חברת ביטוח מנוסה טקית כמו לימונדה יכולה להפוך את הדברים לפשוטים וברורים. באמצעות AI ו- chatbots, לימונדה ביצעה מדיניות קנייה ותשלום תביעות לטיול בפארק. החוויה החלקה כוללת גם שליחת הצעת המחיר למלווה שלך, כך שאתה לא צריך לדאוג לעצמך עם הפסקות הלוך ושוב.

 

רכישת בית חדש תהיה אחת ההחלטות היקרות והחשובות ביותר בחייכם, והקפדה על הכיסוי הנכון תעניק לכם את השקט הנפשי הדרוש לכם בכדי להתקיים בחייכם [ 19459003] ללא דאגות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה