כמה אתה יכול לחסוך בביטוח חיים אם תפסיק לעשן?

אחת השאלות הראשונות שתישאל בעת מילוי בקשת ביטוח חיים היא האם אתה מעשן, ואם כן, באיזו תדירות. עישון, לעיסת טבק ושימוש במוצרי ניקוטין מרימים דגלים אדומים עבור חברות הביטוח מכיוון שהם מגיעים עם מגוון סיכונים בריאותיים. בכל פעם שיש סיכון בריאותי, חברות הביטוח מעלות את שיעוריהן.
אבל כמה הרבה יותר מעשנים משלמים עבור ביטוח חיים מאשר לא מעשנים? בכל מקום שבין 100% עד 300% יותר לביטוח חיים לטווח הארוך. די מזעזע.
אז אם הבריאות לא מספיקה סיבה להפסיק לעשן, אולי דמי ביטוח גבוהים הם! במלוא הרצינות, אם אתה שוקל להפסיק לעשן, זה ללא ספק ישפיע על שיעורי ביטוח החיים שלך, ועל כך לטובה.

העפילה למצב שאינו מעשן

אל תצפה להשיג שיעורי ביטוח חיים טובים יותר אם תפסיק לעשן במשך שבועיים. אבל אם תיגמל לתקופה ארוכה, כמו 12 חודשים ומעלה, אז בהחלט כדאי שתפנה למוביל הביטוח שלך ותראה מה הם יכולים להציע לך. ככל הנראה לא תגיע מיד למצב של לא מעשן – בדרך כלל לוקח כשלוש עד חמש שנים לקרות. זכור שלכל מוביל ביטוח יש דרישות זמן משלו לסיווג מחדש ותהליך משלו, שיכול לכלול בדיקה רפואית אחרת. למרות שמידת הסיווג מחדש עשויה להיראות עמלנית, זה יכול להיות סכום חיסכון משמעותי בכל שנה!

מה הקטע עם סיגריות אלקטרוניות וסיגרים?

כל נושא ביטוח מתמודד עם סיגריות אלקטרוניות מעט אחרת. רובם כן מסווגים אותם כסוג של עישון, עם זאת ישנם נשאים רבים שלא. עבור סיגרים זה דומה מאוד, ומעשני הסיגרים מדי פעם יכולים להעפיל לשיעורים שאינם טבק אצל נשאים מסוימים.

אל תדאג לקבל ביטוח חיים רק בגלל שאתה מעשן

אחת הטעויות הנפוצות שאנשים מבצעים היא לדחות את ביטוח החיים בגלל שאתה מעשן. אתה אומר לעצמך, “אני אחכה עד שאפסיק לעשן כדי לקבל ביטוח חיים, ככה אני יכול להשיג שיעור טוב יותר.”

אל תיפול למלכודת הזו! הפסקת עישון יכולה לקחת זמן, ואין שום סיבה לדחות את ביטוח החיים ולקחת את הסיכון להשאיר את משפחתך פגיעה במהלך אותה תקופה. במקום זאת, מצא את הכיסוי הטוב ביותר שתוכל לקבל כמעשנת, ואמר לחברת הביטוח כשאתה מגיש בקשה שאתה מתכוון לפרוש. כמה חברות ביטוח מעניקות לך תעריפים טובים יותר על סמך כוונותיך הטובות. שאלו גם כיצד תוכלו לסווג מחדש כמעשנים ללא מעשנים ברגע שתפרשו, וכך תוכלו להיות שקט נפשי כשאתם יוצאים למיזם האמיץ שלכם.
איך אתה יכול לגלות לאילו מובילי ביטוח יש את התעריפים הטובים ביותר עבור מעשנים ולאנשים שמתכננים להפסיק? איך אתה יכול למצוא את המדיניות המתאימה לך ביותר?
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה