בשנה שעברה טס אחד מהלימונדרים שלנו ללונדון עם טבעת אירוסין בתיק הגב שלו ותוכנית להציע לחברתו שם. אך סוף השבוע הפך מהר מאוד לאסון כשגנבה את התיק מדירתה – לפני שקיבל הזדמנות להעלות את השאלה.

 

היה לו פוליסת ביטוח שוכרים, אך הוא היה בדירת חברתו במרחק של אלפי מיילים מביתו. הטבעת הייתה מכוסה תחת שמו, אבל זה היה בשבילה.

 

האם יוכל להגיש תביעה בגין הטבעת הגנובה – והאם ניתן לאשר אותה? האם זה אפילו איך עובד אירוסין ביטוח טבעות !?

 

התראת ספוילר: טענתו אושרה , אבל זה מובן לחלוטין אם לא ראית את זה בא. ביטוח טבעת אירוסין יכול להיות מבלבל, ויש המון שאלות שעליך לשאול כשאתה קונה לכיסוי.

 

 

בשנה שעברה, יותר מ 6,000 לימונדה הוסיפו טבעת אירוסין למדיניות הלימונדה שלהם. עברנו את הנתונים שלנו כדי להבין את השאלות הבוערות ביותר שלך בנושא ביטוח טבעות אירוסין – ויש לנו תשובות.

 

הנה תצוגה מקדימה מהירה של השאלות עליהן נענה:

 

איך אני מכסה טבעת?

 

אילו סוגי אובדן / נזקים מכוסים?

 

כמה (וכמה) אשלם אם יקרה משהו בפועל?

 

איזה סוג של מסמכים אני צריך כדי להבטיח את הטבעת שלי?

 

האם הוספת טבעת האירוסין שלי למדיניות שלי תשפיע על הפרמיה שלי?

 

כיצד אוכל להוסיף טבעת אירוסין למדיניותי?

 

מי צריך להיות מבוטח?

 

add engagement ring insurance

 

 

איך אני מכסה טבעת?

 

לאחר שהחלטת לקבל כיסוי עבור הנוצץ הזה, תרצה לשקול כמה אפשרויות שונות. אחרי הכל, קבלת ביטוח עבור טבעת אירוסין ראויה לפחות לכדי מהתמורה שהייתה לך כשבחרת אותה.

 

האפשרות הראשונה היא להוסיף את הטבעת שלך לביטוח הבית שלך. לרוב חברות הביטוח יש סכומים מקסימליים (המכונים גבולות חבות ) שמכסים את הכיסוי הכלול באופן אוטומטי עבור פריטים יקרי ערך כמו טבעות אירוסין.

 

ב- Lemonade מכוסים תכשיטים בשווי 1,500 דולר בתוכנית הבסיס לגניבה. במילים אחרות, העלות הכוללת של כל התכשיטים שלך מכוסה רק עד 1,500 $ אם מישהו יבוא לקחת את הדברים שלך. בשנת 2018 המחיר הממוצע של טבעת אירוסין שנוספה לפוליסות Lemonaders היה 10,902 $, לכן עליכם להמשיך ולהניח שתצטרכו להוסיף כיסוי נוסף (נקרא לעיתים תזמון ) לטבעת האירוסין שלך.

 

החלק הכי טוב? בלימונדה לא תצטרך לשלם השתתפות עצמית עבור כל דבר שמתוכנן כהמלצה לרכוש אישי (aka, כיסוי נוסף). כך שאם הטבעת שלך בשווי 12,000 $ נעלמת באופן מסתורי, לימונדה יכולה לשלם לך עד עלות ההחלפה המלאה , ללא השתתפות עצמית!
 

 

אילו סוגי אובדן / נזקים מכוסים?

 

TL; DR, כיסוי נוסף על בעלי הבית שלך או ביטוח שוכרים מכסה את הטבעת שלך בגניבה , נזק ואובדן מקרי, כמו גם “סכנות” אחרות כמו שריפה , סופת רוח וכו ‘. חברות שונות עשויות להשתמש בשפה שונה כדי לתאר בדיוק מה הן מכסות, לכן הקפד לקרוא את המדיניות שלך.

 

מה קורה אם הטבעת תוחלף מארון הכושר שלך? או מה אם לא איבדת את הטבעת, אבל שלוש אבנים קטנות נפלו מהפס פייב? מה אם תפיל את הטבעת שלך בפינוי האשפה? איכס.

 

ב- Lemonade, כיסוי נוסף מבטיח לך כמעט כל דבר, למעט בלאי כללי. אז אם להקת הזהב הלבן שלך מתחילה להיראות עמומה, אינך יכול להגיש תביעה בכדי לקבל אותה מחדש.

 

מה עוד לא מכוסה? נזק שנגרם כתוצאה משרצים או מלחמה / נשבר גרעיני … אצבעות משולבות זה לא הופך להיות רלוונטי!

 

engagement ring value

 

 

כמה (וכמה) אשלם אם אכן יקרה משהו?

 

לא להיות דרמטי, אבל אם תשאל רק שאלה אחת, זה צריך להיות זה!

 

ישנן שתי דרכים שחברות ביטוח יכולות לשלם לך לאחר שתאשרו את התביעה שלך: שווי מזומן בפועל או עלות החלפה .

 

חשוב על עלות החלפה כאל “מחיר אמזון” של פריט נתון. זה היה עולה היום משהו חדש, בלי קשר לכמה זמן הוא נוצר.

 

לעומת זאת, ערך המזומן בפועל הוא כמו “מחיר eBay” של פריטים משומשים. זה היה עולה על משהו שמשתמשים בו היום (אותו מותג ודגם), אך לוקח בחשבון פחת.

 

ב- Lemonade אנו מציעים עלות החלפה, כלומר כמה יעלה להחליף (או לתקן) פריט דומה מבחינת איכותו, יצרו, דגםו וכו ‘.

 

זה חשוב במיוחד כשמדובר בתכשיטי יהלומים, מכיוון שערך ההחלפה נוטה להיות גבוה משמעותית מ- ממה שהתכשיטים שלך באמת שווים בערך המזומן.

 

אז אם אתה צריך להחליף או לתקן את הטבעת שלך, אתה תהיה במקום הרבה יותר טוב אם חברת הביטוח שלך מציעה עלות החלפה.

 

דבר נוסף שיש לשים לב אליו: אם קורה משהו לטבעת שלך, חברות ביטוח מסוימות ידרשו ממך לתקן אותה או להחליף אותה במיקומים ספציפיים (כן … אפילו אם הטבעת שלך מותאמת אישית ומותאמת אישית).

 

זה לא עובד בשבילך? גם זה לא עובד לנו. לכן אנו מאפשרים לך להחליט היכן וכיצד אתה מוציא את הכסף מתביעה מאושרת.
 

 

איזה מסמכים אני צריך כדי להבטיח את הטבעת שלי?

 

כדי לבטח את הטבעת שלך, תצטרך משהו שיוכיח את ערכו. אם קניתם אותו לאחרונה, תוכלו לספק את הקבלה. אם היא עוברת בירושה או מתנה, תצטרך לקבל הערכה.

 

גיבוי. מה הערכה? זה תיעוד רשמי שמראה כמה שווה הטבעת שלך.

 

Btw, לחברות ביטוח שונות יש סטנדרטים שונים למה שהם מקבלים כשמדובר בשמאות.

 

בלמונדה אנו מקבלים הערכות של צורף. כאשר צורף מעריך את הפריטים, וודא שהם בודקים ואמתים אותם באופן אישי. יש לתארך את הערכתך תוך חמש שנים מיום הגשת הפריט לכיסוי נוסף. כך שאם תגישו את טבעת האירוסין של סבתא שלכם לכיסוי נוסף ביוני 2019 אך תהיה לכם רק הערכה משנת 2011, יהיה עליכם לקבל הערכה מעודכנת.

 

לאיזה צורף אתה צריך ללכת? מבחינתנו זה תלוי בך! אך לשקט הנפשי שלך אנו ממליצים על הערכה של גמולוג מוסמך.

 

engagement ring insurance by state

 

 

האם הוספת טבעת האירוסין שלי למדיניות שלי תשפיע על הפרמיה שלי?

 

כן, זה יקרה. מחיר הביטוח יכול להשתנות באופן משמעותי, תלוי במיקום הבית שלכם ובכמות הכיסוי הנחוצה לכם – כך שהוספת טבעת אירוסין לפוליסה תגדיל את מה שאתם משלמים. (Btw, הנה מדריך מאחורי הקלעים ל מחירי ביטוח שוכרים .]
 

 

 

כיצד אוכל להוסיף טבעת אירוסין למדיניותי?

 

הוספת כיסוי נוסף עבור טבעת אירוסין למדיניות הלימונדה שלך היא פשוטה – פשוט בצע את הצעדים הבאים:

 

1. כשאתה מקבל את מדיניות הלימונדה שלך, הקש על ‘הפעל כיסוי נוסף’. אם כבר יש לך מדיניות, עבור אל אפליקציית לימונדה והקש על כפתור הכיסוי הנוסף תחת ‘תוספות’.

 

2. פתח את הדוא”ל שאתה מקבל מאיה ולחץ על ‘הוסף כיסוי נוסף’

 

3. עברו על הזרם ושלחו תמונה של:

 

– הטבעת שלך

 

– הקבלה או הערכה

 

– הפריט שלך מעל הקבלה או הערכה

 

“לחתוך כמה תמונות זה קל ומהיר! מידע זה חשוב להפליא כדי לוודא שאנו מבטחים כראוי את הדברים שלך. זה גם הופך את תהליך הטענות שלך להרבה יותר חלק אם היה קורה משהו. יהיו לנו כבר את כל המסמכים הדרושים לנו – לכן פחות עבודה בשבילכם! “- אשלי דלגאדו, מומחה לחוויות לקוחות של לימונדה

 

4. צוות CX שלנו יחזור אליך ויידע אותך באמצעות הדוא”ל ברגע שהטבעת שלך תכסה! Btw, אתה תמיד יכול להוסיף פריטים נוספים אחר כך.

 

כמה הערות כאן:

 

לימונדה מציעה כיסוי נוסף זמני למשך 14 יום כשאתה מקבל את כל התמונות שלך בסדר או מחכה להערכה.

 

כדי לקבל כיסוי זמני, הקפד לענות על ‘כן’ כאשר AI מאיה שואלת אם יש לך פריטים בעלי ערך. לאחר מכן בחר את הפריטים שתרצה להבטיח תחת כיסוי נוסף באפליקציית לימונדה.

 

ספק הערכה של ערך הטבעת שתרצה לכסות (עיין בשלב 1). לימונדה תעניק לך אוטומטית כיסוי נוסף זמני! (במקרה הלא סביר של תביעה, עדיין תצטרך להוכיח שהיא קיימת, מה היה שווה וכי היה לך אותה כשקנית את הפוליסה.)

 

זה ייתן לך זמן לשלוח את המידע הדרוש ולצוות CX שלנו לבדוק אותו. אל תשכח, הכיסוי הנוסף הזמני הזה יימשך 14 יום, אז נסה להגיש את המידע שלך עד אז. אם אינך מצליח להגיע אליו, אתה עדיין יכול להוסיף את הכיסוי הנוסף לעצמך לאחר שפג תוקפו.

 

הנה מדריך ל- כל מה שאתה צריך לדעת על כיסוי נוסף . יש לך שאלות נוספות בנושא כיסוי נוסף? פתח את אפליקציית הלימונדה שלך, ושאל את AI Maya. או תעביר דוא”ל אל [מוגן באמצעות דוא”ל] , וצוות CX שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי.

 

Adding Spouse to Insurance Policy

 

 

 

מי צריך להיות מבוטח?

 

אחד מכם שילם עבור הטבעת, והשני כנראה נאלץ לענוד אותה. אחד מכם ירש את האבן המרכזית והשני שילם עבור הלהקה. אתה חילק את העלות וזה יושב בקופסת תכשיטים כבר 6 חודשים. מי בכלל צריך לבטח את הטבעת הזו? האם פוליסה אחת מכסה את שניכם?

 

לאחר שהתחתנת, אתה נחשב קשור, כך ששניכם מכוסים אוטומטית במסגרת פוליסת ביטוח השוכרים שלכם.

 

הוספת בן / בת הזוג שלך לתכנית שלך היא קלה וזה לא יעלה לך אגורה! הם ייחשבו כ” בשם מבוטח “, שהוא ביטוח המדבר עבור מי שכלול באופן מרומז בתוכנית המבוטח.

 

עדיין לא הספקתם לעבור? אנו בטוחים שאהבתך מתעלה מעל תוויות, אך כשמדובר בביטוח, המצב המשפחתי שלך כן משנה.

 

אם אתה גר עם אדם משמעותי, הוסף את בן זוגך לפוליסת הביטוח שלך כמבוטח נוסף . “כי אם הוא או היא יאבדו את טבעת ההתקשרות כשהם ברשותם, זה יהיה להיות מכוסה רק אם שמם מופיע בפוליסה שלך.

 

אז מי צריך להיות מכוסה? האדם שיש לו את הטבעת צריך להיות שם בפוליסה.

 

למי יש את הטבעת? אם היא יושבת במגירה ומחכה ליום השנה לנשיקה הראשונה שלך כאשר היא תיגנב במהלך פריצה, מי שיקנה את הטבעת יצטרך לקבל כיסוי. אם זה נושר ומתגלגל במהלך בילוי בילדות של בנות, תרצה לוודא שגם הלובש מכוסה.

 

המשך לנצנץ

 

האמת היא שאתה לא צריך יהלום כדי להבהיק, אבל כאשר התכשיטים שלך הם בעלי ערך ומשמעותי כמו טבעת אירוסין, אתה רוצה להגן עליו. זה קל יותר, ובמחיר סביר יותר מתמיד! באמצעות AI ולמידת מכונות , פוליסות הביטוח של לימונדה נמוכות בהרבה מהממוצע בתעשייה. ראה בעצמך !

 

______

 

אהבת את המאמר הזה? עיין בכמה נאגטס של חוכמת ביטוח ב- # Lemonade101 .

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה