חופש חופש! זו כנראה המחשבה ההדהדה בראש שלך אם אתה עומד לעבור לדירה הראשונה שלך. בין אם אתה עובר למקום של הוריך, עוזב דיור בקמפוס, או פשוט יוצא לבד בפעם הראשונה, חתימה על חוזה השכירות במקום הראשון שלך היא אבן דרך מרגשת.

 

אבל כל ההתרגשות הזו יכולה לצאת במהירות מהחלון כשאתה מבין שאתה צריך להתחיל לתקצב את שכר הדירה שלך, השירותים, האוכל וכל כך הרבה יותר.

 

כולנו מכירים את התחושה המפחידה הזו בסוף החודש, כאשר חשבונך מתקרב באופן מסוכן ל -0 $ ואותם דמי משיכת איום מפחדים גדולים מאוד. לכן ריכזנו עבורכם את המדריך השלם הזה לניהול הנטל הכספי של מעבר לדירה הראשונה שלכם.

 

עקוב אחר ההובלה שלנו לניהול הוצאות הדירה שלך כמו מקצוען ולעולם לא תראה את חשבונך יגיע ל -0 $ שוב.

 

ניכנס ל:

 

   
 • מדוע עליכם לתקצב מלכתחילה
 •  

 • כמה אתה צריך להוציא על שכר דירה?
 •  

 • אילו עלויות השכרה נוספות אתה צריך לקחת בחשבון
 •  

 • כיצד לחסוך יותר כסף
 •  

 • כיצד לתקצב את ההכנסות וההוצאות שלך
 •  

 

מדוע עליכם לתקצב מלכתחילה

 

מעבר לדירה הראשונה שלך פירושו המון מבחינת עצמאות כמו גם אחריות, במיוחד אחריות פיננסית.

 

חתימת דירה שלא יכולת להרשות לעצמך היא מסוכנת, אך היא שכיחה יותר ממה שאתה חושב: מחקר שנערך לאחרונה בהרווארד הראה כי 1 מכל ארבעה אנשים משלמים יותר מ- 50% מההכנסה שלהם משכירות ושירותים. זה המון המון.

 

בנוסף, יוקר המחיה עולה בקצב המהיר ביותר מאז 2008 בעוד השכר נותר על עומדו.

 

Stagnant wages graph - first apartment budget

מקור: הלשכה האמריקאית לסטטיסטיקה של העבודה

 

 

התשלום? לא סביר שמשכורתך תעמוד בקצב העלייה בשכר הדירה. וזו הסיבה ליצירת תקציב דירה ראשונה כראוי כה חשוב. =

 

חישוב בדיוק כמה אתה יכול להוציא על שכר דירה יאפשר לך להתחיל לחסוך כסף עבור היעדים הפיננסיים שלך במקום לחיות משכורת לשכר.

 

כמה אתה צריך להוציא על שכר דירה?

 

השאלה הגדולה סביב הוצאות דירות היא: כמה מההכנסה שלך אתה צריך להוציא על שכר דירה?

 

שאל יועץ פיננסי מסורתי, והם בטח יגידו לך ש -30% מההכנסה ברוטו שלך היא כמה אתה צריך להוציא (הכנסה ברוטו היא סכום הכסף שאתה מרוויח לפני ניכויים כמו מיסים ממלכתיים ופדרליים).

 

והם לא היחידים. חיפוש מהיר ב- Google יחשוף רשימה ארוכה של מקורות שאומרים לך להניח רק בין 25% עד 30% מההכנסה שלך מדמי שכירות. הזן את כלל 30%.

 

קיצור ארוך, סימן ה -30% מקורו בחוק הדיור הלאומי משנת 1937. במשך העשורים 30% הפכו לאבן המידה להוצאות על שכר דירה, ללא קשר לירידות כלכליות, שינויים בכוח הקנייה או עלייה לאומית ב החוב האישי הופך אותו לנתון שרירותי יחסית.

 

אמנם 30% עשויים להרגיש כמו כלל אצבע טוב, אבל זה בשום אופן לא תקן קשה ומהיר. המצב הכלכלי שלך הוא ייחודי, ומה שעובד עבור מישהו אחר לא בהכרח יעבוד בשבילך. הכלל אינו מתחשב בהוצאות קבועות ובהתחייבויות כספיות אחרות שעשויות להיות לך כמו חובות סטודנטים או הלוואות רכב.

 

אין הכלל מחשיב גם את עלויות המחייה. הסכום שתשלמו עבור חדר שינה אחד בהמולה של ניו יורק עשוי לגרום לכם לחיות כמו מלך במקום נוח יותר כמו פורטלנד, אורגון .

 

Getting your first apartment in the city - nyc

 

כל זה מעלה את השאלה: אם לא 30%, כמה מההכנסה שלך אתה צריך להוציא על שכר דירה?

 

התשובה הקצרה – זה תלוי. (לא מה שרצית לשמוע, אנו יודעים.)

 

תקציב שכר הדירה שלך צריך להיות מותנה ביעדים הכספיים שלך ובסכום הכסף שיהיה לך אחרי מיסים והוצאות קבועות, משהו שאנחנו רוצים לקרוא לו מזומן ביד .

 

אז איך אתה יכול להבין מה מתאים לך? התחל בחישוב כמה מזומנים ביד שיהיה לך ריאליסטי בסוף החודש. ברגע שאתה מקבל מספר, חשוב על המטרות ארוכות הטווח שלך . האם אתה שואף לשים הרבה כסף לעתיד או לחיות ברגע?

 

לא משנה מה ההחלטה שלך, אל תיכנס לדירה שתעלה לך יותר מכמות המזומנים העומדת לרשותך בסוף החודש. זה פשוט יוביל למצב שאתה מאריך את עצמך יתר על המידה, ואתה תסתבך בצרות כלכליות.

 

למידע נוסף על חלוקת הרווחים שלך בין הוצאות, חסכונות ופנאי, קפוץ לכלל 50/30/20 למטה .

 

אילו עלויות השכרה נוספות עליכם לקחת בחשבון

 

עיקר הוצאות המחיה שלך יגיעו מבדיקת שכר הדירה החודשית שלך, אך יש קומץ הוצאות נוספות שיש לקחת בחשבון בעת ​​יצירת תקציב לדירה הראשונה שלך. חשוב לדעת מה לשאול כששוכרים דירה .

 

עמלות חד פעמיות

 

One time fees for your first apartment budget

 

   
 • עמלות סוכן או מתווך: עוברים לעיר הגדולה? אם כן, אתם עשויים להיות מופתעים עד כמה קשה למצוא דירה. סוכן נדל”ן עשוי לעזור לך להתמודד עם התחרות – אך הם לא מגיעים בזול. הבהירו את שכר המתווך ושקלו בזהירות את העלויות לפני שנרשמים עם סוכן.
 •  

 • מעבר דירה: אלא אם כן יש לך המון חברים ובני משפחה שמוכנים להעביר את הדברים שלך בחינם, תצטרך להפריש קצת כסף כדי לעזור במימון המאמץ הזה. התחל ברשימת בדיקות נעה , החליט מה בדיוק תביא לחפירות החדשות שלך, וחשב כמה יעבור הכל. השכרת טנדר או משאית עשויה להיראות כמו רעיון טוב, אבל אם אתה מעביר רהיטים כבדים או מכשירים פגומים בקלות, ייתכן שווה את הכסף הנוסף לשלם למובילים מקצועיים. עם זאת, תצטרך לשלם עבור דלק וקילומטראז ‘אם אתה עובר במסלול עשה זאת בעצמך, עלות שלרוב מתעלמים ממנה.
 •  

 • פיקדון: מרבית בעלי הדירות ידרשו ערבות כלשהי שתקפיד על דירתם בצורה של פיקדון. באופן מסורתי מדובר בשכר דירה של חודש מלא שמשולם באמצעות המחאה, אך זה משתנה. בעלי בתים מסוימים עשויים לדרוש מכם מזלג בשכר דירה של יותר מחודשיים, במיוחד בערים גדולות כמו ניו יורק ולוס אנג’לס. להלן המדריך המלא שלך לזכויות השוכרים , כולל התחייבויות שלך עם הפיקדון שלך.
 •  

 

הוצאות חוזרות ונשנות, aka את הדברים שתצטרך לשלם עבור ה- reg

 

apartment budget Recurring expenses

 

   
 • כלי עזר: זו אולי הפעם הראשונה שאתה צריך לשלם עבור דברים כמו חשמל, חום, גז, אינטרנט וכבלים. שאל את החברים והמשפחה כמה הם משלמים כדי להעריך את הוצאות השירות שלך לחודש. אם אתה עובר לעיר חדשה, התחל בתקצוב של לפחות 200 $ לחודש עבור כלי עזר.
 •  

 • מצרכים: תצטרך לאכול, ואוכל עולה כסף. ה- USDA מפרסם עלויות ממוצעות של מצרכים עבור אוכלוסיות שונות כדי לעזור לכם לתקצב, אך מהווים התחלה של בין $ 200 ל- $ 250 לחודש.
 •  

 • תחבורה ציבורית: בהנחה שאין לך רכב, תצטרך לתקצב בין 80 $ ועד 120 $ למעבר תחבורה ציבורית חודשי בערים הגדולות.
 •  

 • ביטוח שוכרים: אתה תעבור הרבה דברים שאכפת לך מהם (תחשבו: מחשב נייד, טלוויזיה, מצלמה וכו ‘) בדירה שלך, אז זה חכם להגן על זה מ גניבה , שריפה, או דברים רעים אחרים – בסכנות ביטוח, שנקראו סכנות – זה יכול היה לקרות. בנוסף, כיסוי ביטוחי שוכרים עוזר לדברים אחרים כמו הוצאות מחיה זמניות אם מקומך הופך לחיים, כמו גם אחריות אישית וחשבונות רפואיים. אתה יכול לקבל פוליסה של עד $ 5 לחודש – שווה את זה!
 •  

 

 

כיצד לחסוך יותר כסף

 

כל בעל עסק יכול לומר לך כי קיצוץ בהוצאות יכול להשפיע משמעותית על השורה התחתונה של החברה. חשבון הבנק שלך אינו שונה; חשוב על חשבונך כישות עסקית משלו עם זרם הכנסה (המשכורת שלך) והוצאות (שירותים, שכר דירה, אוכל וכו ‘) שצריך לשלם.

 

ניתן להגדיל את כמות הבצק שנותרה בחשבונך בסוף החודש על ידי קיצוץ והפחתת ההוצאות. הנה כמה מקומות שבהם אתה יכול בקלות לצבוט אגורה:

 

שתף את החלל שלך עם שותפים לחדר

 

הדרך הברורה ביותר לחסוך היא על ידי חלוקת המקום שלך עם שותפים לחדר. ברוב הערים הגדולות, שיתוף דירה עם שני חדרים עם חבר יהיה ידידותי יותר בכיס הכיס שלך מאשר לשלם עבור דירה עם חדר שינה אחד בעצמך.

 

תאהב את זה או שנא אותו, השותפים לדירה עשויים להיות צורך כלכלי לדירה הראשונה שלך. אם אתה נופל למחנה “שונא את זה”, לחיות עם אנשים אחרים זה יכול להיות ממש קשה, אז ריכזנו כמה טיפים שיעזרו לך לשפר את מערכת היחסים שלך עם חברים .

 

השג את הרהיטים שלך ממקורות ידידותיים

 

לפני שאתה ממהר למלא את מקומך החדש באותה ספה חדשה לגמרי, להשלים עם כרית לזרוק ושולחן קפה, קח את הזמן שלך ורק קנה את החיוניים להתחיל. סביר להניח שיש לך פחות מקום בדירה ממה שאתה חושב, כך שאם אתה יכול להימנע מהפיתוי הראשוני לקנות את מערך איקאה השלם הזה, תודה לעצמך אחר כך.

 

לאט לאט רוכשים רהיטים הפונקציונליים, משמשים מטרה ותואמים את הפנג שואי שלך . השתמש בחברים ובמשפחה שלך למקור רהיטים לא רצויים שהם מוכנים להיפטר מהם. תופתעו מהטובים שתוכלו למצוא מוסתרים במרתפים ובעליית הגג.

 

חתך את הכבל

 

טלוויזיה בכבלים היא יקרה. שאל את עצמך אם באמת שווה את הכסף הנוסף לשלם עבור חדשות כבלים, ספורט וערוצים אחרים שלא בהכרח אתה צופה בהם.

 

במקום זאת, השקיעו בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס, הולו או אמזון פריים. הם זולים משמעותית ויש להם מבחר נהדר של סרטים, תכניות טלוויזיה ותכנים מקוריים.

 

כשמדובר בגישה לאינטרנט, מקובל לשלם יותר מדי. חברות טלקום שואפות למכור לך רוחב פס רב ממה שאתה באמת צריך, או שתשתית הבניין שלך באמת יכולה להתמודד. שלם רק עבור ה- MBs שאתה משתמש בו.

 

טיפ מקצוען: קנו את הנתב האלחוטי שלכם באופן מקוון במקום לשכור אותו מחברת הכבלים. תוכלו להשתמש בזה כמה שנים טובות, מה שיחסוך לכם דולרים גדולים לאורך זמן.

 

חסכון בחשמל

 

לא לשלם עבור חשמל זו לא אפשרות (אלא אם כן אתה מוכן לוותר על כמעט כל דבר), אבל יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להוריד את החשבון שלך.

 

נקט בצעדים מעשיים לבידוד של החורף שלך בדירה . זה יקצץ באופן דרסטי את חשבון הקירור או החימום מכיוון שהמזגן או התנור שלכם לא יצטרכו לעבוד קשה כדי לשמור על הטמפרטורה נוחה. כדי לקחת את זה צעד אחד קדימה, בדוק את יישום האנרגיה המתחדשת בדירה שלך.

 

עליך להימנע גם משעות שיא כשאתה מפעיל מכשירים עתירי אנרגיה כמו מכונת הכביסה, המדיח או המייבש שלך. במקום זאת, השתמש בהם בלילה כאשר חברת החשמל הנחה תעריפים עבור החשמל בו אתה משתמש.

 

כיצד לתקצב את הכנסותיך והוצאותיך

 

ברגע שמצאת מקום והתיישבת בו, השאלה הדוחקת הבאה היא כיצד לתקצב לחיי היומיום בדירה החדשה שלך.

 

כלל אצבע נהדר הוא כלל 50/30/20 (אין להתבלבל עם כלל 30% לעיל). אתה יכול לתקצב את ההכנסה הרווחת שלך באופן הבא:

 

Percents for your first apartment budget

 

   
 • 50% עבור הוצאות קבועות. זה כולל שכר דירה, חשבונות, ביטוחים וכל תשלומי הלוואה וחובות שתצטרכו לבצע.
 •  

 • 30% בשביל הכיף! זה כל מה שאתה רוצה אבל לא בהכרח צריך, כמו לאכול בחוץ, ללכת לברים, לקנות בגדים וכו ‘.
 •  

 • 20% לחיסכון. זה יכול להיות תרומות ל- 401 (k) או IRA שלך, או הפקדות פשוטות לחשבון חיסכון נפרד. מישהו אומר כשהוא מבוגר ?
 •  

 

כדי להקל על החיסכון, הגדר העברות חוזרות מהמחשב שלך לחשבון חיסכון פעמיים בחודש (מייד לאחר ששילמת). הטריק הקטן הזה יאלץ אותך לתקצב עם המשכורת שנותרה לך, וה -20% ירגישו פחות משמעותיים.

 

מקור: חיסכון של 20% יכול להסתכם במהירות בזכות נפלאות הריבית המורכבת. אם אתה מתמקד בחיסכון בכל תשלומי המשכורת, יהיה לך קופת כסף מזומן עד שתגיע לגיל הפרישה.

 

החלק הטוב ביותר בתקצוב בשנת 2018 הוא היכולת לעקוב מקרוב אחר בדיוק היכן והיכן אתה מוציא את כספך. כל הבנקים וספקי כרטיסי האשראי יכולים לספק הצהרה דיגיטלית מפורטת שתוכל להוריד כגיליון אלקטרוני המכיל את כל הזיכויים והחיובים בחשבונך.

 

השתמש בגיליון האלקטרוני כדי לצלול לעומק ההוצאות שלך כל 30 יום, רצוי בסוף החודש. מיין את ההוצאות שלך לקטגוריות ובדוק אם אתה מוציא במסגרת הכלל 50/30/20. אם אתה לא ממש מכה בסימן, ברר איפה אתה צריך להסתגל.

 

האם יש פוביה של גיליונות אלקטרוניים? אל תדאג. יש טונות של אפליקציות לתקצוב כמו מנטה, אתה זקוק לתקציב וכיס שומר שמקלות על התקצוב בסמארטפון שלך. חלקם אף יקשרו ישירות לחשבון הבנק שלכם ויעזרו לכם לחסוך ולהשקיע אוטומטית.

 

אם אתה מחפש דרכים אחרות בנושא כיצד לפצל הוצאות עם שותפים לחדר , נסה לפתוח חשבון בנק משותף או כרטיס אשראי. השתמש בו כדי לשלם את כל ההוצאות הקשורות לדירה שלך, כולל שירותים וחיוניים כמו ציוד ניקיון. בדרך זו, תוכלו לשכוח לרדוף אחר קבלות וחשבונות בסוף החודש; במקום זאת, פשוט שלם את כרטיס האשראי המשותף מכיוון שכל ההוצאות יתרכזו במקום אחד.

 

 

תקצוב הוא אומנות יותר מאשר מדע, ואין דרך אחת נכונה לנהל את הכסף שלך. המפתח הוא לדעת מה אתה רוצה לצאת מהכספים שלך ולהכניס את המזומנים לעבודה כדי לעמוד ביעדים שלך.

 

העצה מספר אחת שלנו? אל תגזימו בעצמכם. הישאר במגבלות שלך ואל תבזבז יתר על המידה. קל יותר לחיות עם פחות מאשר להיאבק כדי להגיע לגמר, מכיוון שנפטרת יותר ממה שיכולתם ללעוס.

 

והכי חשוב, תהנו מהכרית החדשה שלכם ומכל מה שמגיע עם מעבר לדירה הראשונה שלכם.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה