חשיבותה של קרן חירום להורים צעירים

כהורים לילדים צעירים, אתה יודע איך הבלתי צפוי יכול להתרחש פתאום. אם אין לך קופת חירום, ייתכן שתשאר לטרוף למצוא את הכספים לטיפול באירוע בלתי צפוי. זה יכול להוביל ללחץ שלא ניתן לספרו, לחץ ואפילו צורך לקחת הלוואה בריבית גבוהה.
לכן הקמת קרן חירום היא קריטית עבור הורים צעירים. בנוסף לכיסוי מצבי חירום שיכולים לקרות עם פעוטות וילדים, קופת חירום יכולה גם:
לעזור לך להימנע מחובות
[ 19459030] • ספק גיבוי אם תאבד את מקום עבודתך או תחלה
הקלה במתח – אתה יודע שיש לך רשת ביטחון [19459006 ]
עזרו לכם להימנע משיכת קרן הפנסיה שלכם ונקלעו לעונשים

כמה עליכם לשמור על קרן חירום?

מומחים פיננסיים ממליצים להחזיק שכר של שלושה עד שישה חודשים בקופת חירום. כמובן, זה קל לומר מאשר לעשות. עם כל החשבונות החודשיים והעלות הכללית בגידול ילדים, משפחות רבות מגלות שאין להם כל כך הרבה מה להפריש.

כאן נכנסים עדיפויות.
ישנם דברים שהורים צעירים רוצים לעשות, כמו להקים קרן קולג ‘לילדם , חסוך כסף לפרישה וקבל ביטוח חיים. האם אלה חשובים יותר מקופת חירום? להלן אנו בודקים כיצד עליכם לתעדף.

האם קרן קולג ‘חשובה יותר מקופת חירום?

קרן קולג ‘אינה חשובה יותר מקופת חירום – יש לך שנים עד שילדך ילך לקולג’ (וזה לא תמיד נתון), אך מצב חירום יכול לקרות בכל רגע. כיסו את עצמכם במקרה חירום, ואז חסכו לקולג ‘.

האם קרן פרישה חשובה יותר מקופת חירום?

על פי כתב הכספים האישיים טנזה לודנבק, הקמת קרן חירום חשובה יותר מחיסכון אגרסיבי לפרישה. למרות שאסור להזניח את כספי הפרישה שלך לחלוטין, חשוב יותר להשיג קרן חירום בת קיימא במהלך מספר שנים מאשר להכניס את הכסף לפנסיה. אם אינך זקוק לזה בסופו של דבר, זה יכול להתקדם לקראת פרישה. אם אכן תזדקק לזה, תוכל להשתמש בה בלי לקחת הלוואה או למשוך כספים מוקדם מתוכנית פרישה, שמגיעה עם קנסות.

האם ביטוח חיים חשוב יותר מקופת חירום?

ביטוח חיים חשוב יותר מקופת חירום מכיוון שאם יקרה לך משהו כהורה צעיר, המשפחה שלך תישאר כמעט כלום אם אין לך פוליסת ביטוח חיים. משכורת של שלושה עד שישה חודשים תימשך רק לפרקי זמן אלה, אולם תשלום ביטוח חיים יכול להימשך הרבה יותר זמן. אמנם אתה מקווה שלעולם לא תצטרך לממן את זה, ביטוח חיים חיוני להורים צעירים.

כהורה צעיר, הצעד הראשון לקראת אחריות פיננסית הוא קבלת ביטוח חיים. לאחר שתטפל בזה, אתה יכול להתחיל להפריש מזומנים לקופת החירום שלך. אני מקווה שלעולם לא תצטרך להשתמש באף אחד מהם, אך אם יתקיים אסון, תודה לך שיש לך אותם.
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על מספר שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית הטובה ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה