מדוע לקנות ביטוח שוכרים? זה מלא יתרונות שכל שוכר צריך לדעת. למשל, האם ידעת אם הטלפון שלך נגנב מחוץ לבית שלך, לביטוח שוכרים יש לך גב?

 

מסתבר, שוכרים רבים תוהים, “האם אני צריך ביטוח שוכרים?” נשמע כמוך? תמשיך לקרוא.

 

אתה לא לבד. משקי בית אמריקאים זקוקים לביטוח שוכרים עכשיו יותר מתמיד. שיעורי הבעלות בארה”ב נמצאים ב הנקודה הנמוכה ביותר מזה 51 שנים!

 

רוצה לשמוע סטטוס נוסף שייפשט את דעתך? על פי מכון המידע לביטוח:

רק 40% מהשוכרים הם בעלי פוליסות, לעומת 95% מבעלי הבתים שיש להם ביטוח דירה.

ציוץ זה!

  
 

זה גורם לך לחשוב: אם יש כל כך הרבה סיבות לקנות ביטוח שוכרים, מדוע לא יותר אנשים משיגים את זה? מדוע רוב האנשים אינם יודעים על היתרונות הללו? ולמה הסטטיסטיקה מועברת באופן דרסטי לטובת בעלי בתים?

 

כשמדובר בהגנה על עצמך, על הדברים שלך ושלוות הנפש שלך, תרצה לוודא שיש לך את הכיסוי הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר. עליכם לדעת גם מה אתם מקבלים בתמורה. אז למי ששואל, “ האם אני צריך ביטוח שוכרים? “התשובה היא כן, כן כן!

 

Renters insurance coverage perks - Lemonade Blog

 

מדוע לקנות ביטוח שוכרים?

 

האם שווה ביטוח שוכרים?

 

שקול זאת: 1) ביטוח בעל הבית שלך אינו מכסה את את הדירה שלך ואת 2) הביטוח הוא הרבה יותר זול ממה שרובכם חושבים .

 

עכשיו, במילים פשוטות, הסיבה העיקרית לרכוש ביטוח שוכרים היא שהיא קונה לך שקט נפשי לכל אותם רגעים “הו [מוגן בדוא”ל] #”. כמו כשאתה בודק את התיק שלך ומגלה שהטלפון שלך נגנב ברכבת התחתית, או שאתה חוזר הביתה ומגלה שמישהו לקח את האופניים שלך.

 

הבעיה היא שרוב האנשים לא יודעים מה לא מכוסה בביטוח שוכרים ולהפך! גם אם ביטוח שוכרים היה בחינם, לא כדאי להגיע אליו אם אינך יודע כיצד הוא חל עליך ועל הדברים שלך.

 

אז, ריכזנו כמה מהסיבות הפחות ידועות להשיג ביטוח שוכרים. זה יפתיע אתכם עד כמה באמת מדיניות זו מקיפה!

 

סיבה מספר 1: ביטוח שוכרים מכסה את החפצים שלך כשאתה בבית, ו- ובסביבות

 

Renters insurance coverage outside of the home - Lemonade Blog

 

מי ידע, נכון? אז אם הטלפון שלך נגנב מבית הקפה המקומי שלך, או שהמחשב הנייד שלך נאסף ממרחב העבודה המשותף שלך – למדיניות שלך יש גב. כן, זה נכון – גם אם הדברים שלך ייגנבו מחוץ לביתך , ביטוח שוכרים יפצה אותך.

 

בנוסף, אם המטבח שלך עולה באש או הממטרות שלך הולכות בטעות ומציפות את הדירה שלך, אתה מכוסה גם כן. דברו על שקט נפשי!

 

סיבה מספר 2: ביטוח שוכרים מכסה עקיצות כלבים

 

אם יש לך BFF פרוותי ותהית, ” האם ביטוח שוכרים מכסה עקיצות כלבים? “ יש לך מזל. אם הכלב שלך נושך מישהו, המדיניות שלך כיסתה. הדבר המגניב בזה הוא שהוא חל גם כשאתם בבית או בפארק.

 

ישנם שני חריגים בכל זאת: אתה לא מכוסה אם לכלבך היסטוריה של נשיכה, או אם הכלב שלך מסווג כ- בסיכון גבוה.

 

Pet coverage and renters insurance - Lemonade Blog

 

סיבה מס ‘3: ביטוח שוכרים עשוי לעזור לך אם אתה נאלץ לצאת מהדירה שלך

 

אם שריפת מטבח מכריחה אותך מהדירה שלך, או ששכנתך העליונה משאירה את הברז שלהם פועל כל היום ומציף את הדירה שלך – המדיניות שלך עשויה לכסות משהו שנקרא אובדן שימוש . זה עוזר לך עם דיור זמני וכמה הוצאות מחיה בסיסיות אחרות עד שהרפידה שלך שוב ניתן למגורים.

 

סיבה מספר 4: ביטוח שוכרים מכסה עלויות רפואיות לאורחים שנפגעו

 

בואו נהיה אמיתיים: דברים קורים כל הזמן כשאתה לא שם לב וחברים שלך לפעמים נפגעים במקום שלך. בין אם הכלב שלך מחליט לקחת נתח מחוץ לחבר שלך (ראה מס ‘2), או שהשכן שלך גוזר את עצמם תוך כדי עזרה לך להכין ארוחת ערב – היה שם, עשה זאת – ככל הנראה הפציעות שלהם מכוסות.

 

אם זה משהו קטן (קרא: מתחת ל -5,000 $), התשלומים הרפואיים שלך לאחרים יכנסו פנימה, אבל אם חברך יחליט לנקוט בצעדים לא ידידותיים ותבע אותך, הכיסוי שלך האישי יהיה לך הגב. נדון יותר באחריות בסעיף הבא!

 

הערה: אתה יכול לבחור כמה כיסוי תרצה, שישפיע על הפרמיה החודשית שלך (הסכום שאתה משלם כל חודש עבור פוליסת ביטוח השוכרים שלך).

 

אם יש לך לימונדה, אתה יכול להתאים סכום זה בכל עת עם התכונה מדיניות חיה .

 

Accommodations and renters insurance liability - Lemonade Blog

 

סיבה מס ‘5: ביטוח שוכרים עשוי לכסות את העלויות כדי להוציא אותך מהפקק אם נתבע אותך

 

כך אנו מכנים כיסוי חבות בביטוח מדברים. זה מגן עליך מפני דברים לא גופניים כמו להגיש תביעה אם מישהו טוען שנפגע בגלל מעשיך או [רשלנות . ביטוח השוכרים שלך יכסה שכ”ט עו”ד אם אתה זקוק לעורך דין שיגן עליך, וישלם גם לכיסוי נזקים שאתה נמצא אחראי עליהם.

 

אז, השכן שחתך את אצבעו למעלה? תגיד הלך לבית חולים, קיבלתי תפרים ואז תבע אותך בעלות – האחריות שלך עשויה לקפוץ פנימה כדי להציל את היום.

 

כיסוי האחריות מתחיל בדרך כלל בסביבות 100,000 $, וזה לא נתח של שינוי קטן. זה יכול לעשות את ההבדל העצום כאשר החשבונות החוקיים והעמלות הרפואיות מתחילות להתגבר! אם אתה מוצא את עצמך שואל ” כמה ביטוח שוכרים אני צריך? “ להסתכל על אורח החיים שלך זה מקום טוב להתחיל בו. האם אתה לוקח סיכון? יש לך מקצוע מסוכן? היו כנים עם עצמכם ובחרו מה הגיוני עבורכם ?

 

Liability and Renters Insurance - Lemonade Blog

 

סיבות נוספות להשיג ביטוח שוכרים

 

ישנם כמה הטבות לביטוח שוכרים המגיעות כתוספות לפוליסת ביטוח השוכרים הבסיסית שלך. הם קשורים לדברים ולאנשים שאתה הכי מעריך!

 

ניתן לכסות פריטים גופניים כמו מצלמות יקרות, תכשיטים ואמנות – הם פשוט אינם חלק מפוליסת ביטוח השוכרים הטיפוסית שלך. הסיבה לכך היא כשאתה נרשם לפוליסת ביטוח, אתה בוחר מגבלת כיסוי. אבל לעתים קרובות, פורצים ירצו לגנוב את הדברים היקרים והיקרים ביותר שלך! אנחנו לא יכולים לתת להם לצאת מזה.

 

Extra Coverage - Lemonade Blog

 

כיסוי זה מגן על חפצי הערך שלך כמעט מכל דבר, כולל אובדן! אז נניח שמישהו פורץ לדירה שלך וגונב את השעון האהוב (והיקר ביותר) שלך. לאחר שתוסיף כיסוי רכוש אישי מתוזמן , ביטוח שוכרים יהיה לך הגב!

 

האם הכיסוי הנוסף הזה ישבור את הבנק, אתה שואל? למרבה המזל, התוסף הזה יעלה לך רק כמה דולרים נוספים בחודש, תלוי במבטח שלך . והגנה על הדברים שאתה הכי אוהב בהחלט שווה את השקט הנפשי הנוסף הזה (ואת העלות של לאטה גדולה!).

 

אתה יכול גם להוסיף אנשים אחרים למדיניות שלך . בעוד שמדיניות טיפוסית מכסה באופן אוטומטי כל תושב במשק הבית הקשור בדם, נישואין או אימוץ, סימני האחר שלך אינם כאלה. יש להוסיף אותם לפוליסה כמו שנקרא ” מבוטח נוסף .” יש תשלום עבור זה, אז קח בחשבון שלפעמים כל אחד מכם זול או קל יותר לקבל ביטוח משלך מדיניות.

 

FYI – השותפים לדירות אינם מכוסים בפוליסת ביטוח שוכרים טיפוסית. תצטרך להגיד להם לקבל את שלהם!

 

how to get renters insurance - lemonade blog

 

אתה מקצוען לביטוח שוכרים, אז הנה הצעדים הבאים

 

יתכן וכדאי לבדוק מה לא מכוסה במסגרת פוליסת ביטוח השוכרים הרגילה שלך.

 

אם תחליט שרכישת ביטוח שוכרים זה רעיון טוב, לפני שאתה קונה, הקדש זמן לתעד כמה הדברים שלך שווים . זה יעזור לך להבטיח שסכומי הכיסוי שלך ישקפו את הערך האמיתי של הדברים שלך.

 

ברגע שאתה רוכש פוליסת ביטוח, קח את זמנך ועיין בפוליסה שלך על כל אבני החן הסמויות הללו, כמו גם בסעיף “אי הכללות”. השפה מעט קשה, אבל היא תשתלם לטווח הארוך כשמגיע הזמן להגיש תביעה או להתאים את הכיסוי שלך .

 

תודה מאוחר יותר!

 

– – –

 

תודה שקראת! כדי לקחת ביטוח שוכרי לימונדה לסיבוב, בדוק את המחירים שלנו תוך 90 שניות.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה