חיים שלמים לעומת ביטוח חיים אוניברסלי

 

 

 

 

 

 

 
 

חיים שלמים לעומת ביטוח חיים אוניברסלי: סקירה כללית

 

 

ביטוח החיים כולו עונה על יעדים ארוכי טווח, המציעים לצרכנים פרמיות עקבית והצטברות שווי מזומנים מובטחת. ביטוח חיים אוניברסלי מעניק לצרכנים גמישות בתשלומי הפרמיה, הטבות מוות , ורכיב החיסכון בפוליסה שלהם.

 

 

 

 

שני סוגים של ביטוח חיים נופלים תחת השמיכה של ביטוח חיים קבוע. שלא כמו ביטוח לטווח , המבטיח תשלום דמי פטירה בתקופה מוגדרת, פוליסות קבועות מספקות כיסוי לכל החיים. אם ברצונך לבטל את פוליסת חיי הקבע שלך, תקבל את שווי המזומנים של הפוליסה לשימוש ככל שתרצה; כגון טיפול במצבי חירום.

 

 

 

 

פוליסות אלה מורכבות בדרך כלל משני חלקים: חלק חיסכון או השקעה וחלק ביטוח. זה הופך את הפרמיות לגובה הפוליסות הרגילות. אנשים מבוטחים יכולים לקחת הלוואה גם באמצעות הלוואה כנגד שווי המזומן. מסיבה זו ביטוח חיים קבוע מכונה גם ביטוח שווי מזומן.

 

 

 

 

נבחן עוד יותר את שני סוגי ביטוח החיים הקבוע: שלם ואוניברסאלי.

 

 

 

 
 

Takeaways Key

 

 
  • ביטוח חיים שלם מציע פרמיות עקביות והצטברות שווי מזומנים מובטחת, ואילו פוליסה אוניברסלית מספקת פרמיות גמישות, הטבות מוות ואפשרות חיסכון.
  • פוליסות לכל החיים מציעות דיבידנדים שנתיים, שניתן לצבור או לקחת במזומן.
  • פוליסות ביטוח חיים אוניברסליות מאפשרות למבוטחים להפסיק לשלם פרמיות במקרה של בעיות כלכליות.
  • אתה יכול לשאול כנגד שווי המזומן של פוליסה שלמה או אוניברסאלית.

 

 

 

ביטוח חיים מלא

 

 

ביטוח חיים שלם מכסה אותך כל עוד אתה חי. אתה צריך לשלם סכום זהה לפרמיה לתקופה מסוימת כדי לקבל את גמלת המוות. בדרך כלל, מדיניות זו נותרה על כנה עד סוף ימי חייך, ללא קשר למשך זמן החיים. מדיניות זו מתאימה מאוד לתחומי אחריות ארוכי טווח כמו צרכי הכנסה של בן / בת זוג ששרדו ו / או הוצאות לאחר המוות.

 

 

 

 

אחד המאפיינים של ביטוח חיים מסוג זה הוא שהוא משלב כיסוי עם חסכון. כתוצאה מכך, בסופו של דבר אתה עשוי לשלם פרמיות גבוהות יותר בהתחלה, בהשוואה לפוליסת ביטוח חיים לטווח.

 

 

 

 

כך זה עובד. חברת הביטוח שלך מכניסה חלק מכספך לחשבון בנק בריבית גבוהה. עם כל תשלום פרמיה, ערך המזומן שלך עולה. רכיב חיסכון זה בפוליסה בונה את שווי המזומנים שלך על בסיס דחיית מס. באופן מסוים, נוכחות ערכי מזומנים מובטחים הופכת את הפוליסה הזו כדאית מכיוון שאתה יכול ללוות כנגד שווי המזומנים שלך או למסור את הפוליסה כדי לקבל את שווי המזומן.

 

 

 

 
 

 

 

כדי להלוות כנגד הפוליסה, אתה חייב לעמוד בדרישת שווי מזומן מינימאלית, מכיוון שאתה לא יכול להשאיל כנגד ערך הנקוב של הפוליסה.

 

 

 

 

אתה יכול גם לבחור להשתתף בעודף של חברת הביטוח שלך ולקבל את הדיבידנדים מדי שנה. הנה שוב, יש לך אפשרות לבחור את הדיבידנד שלך במזומן או לתת להם לצבור ריבית. אתה יכול גם להשתמש בדיבידנד שלך כדי להפחית את פרמיות הפוליסה שלך או לקנות כיסוי נוסף.

 

 

 

 

ביטוח החיים כולו נועד להגשים את היעדים לטווח הארוך של האדם וחשוב להמשיך אותו כל עוד אתה חי. רצוי לקנות ביטוח חיים שלם כשאתה צעיר יותר להרשות זאת לטווח הארוך. שלא כמו ביטוח לטווח, הפרמיות בגובה, הטבות מוות קבועות והטבות מחיה אטרקטיביות (למשל, הלוואות ודיבידנדים) הופכות את הפוליסה ליקרה למדי.

 

 

 

 
 

 

 
1:30

 

 

 

מדיניות חיים קבועה: כל לעומת האוניברסלי

 

 

 

ביטוח חיים אוניברסלי

 

 

ביטוח חיים אוניברסלי מכונה גם ” ביטוח חיים מתכוונן ” מכיוון שהוא מציע גמישות רבה יותר בהשוואה לביטוח חיים שלם. יש לך חירות להפחית או להגדיל את גמלת המוות שלך ולשלם את הפרמיות שלך בכל עת בסכום כלשהו (בכפוף למגבלות מסוימות) לאחר שתשלום הפרמיה הראשון שלך בוצע.

 

 

 

 

באמצעות פוליסה אוניברסלית, אתה יכול להגדיל את ערך הפנים של הכיסוי הביטוחי שלך. עם זאת, עליך לעבור בדיקה רפואית כדי להיות זכאי להטבה זו. באופן דומה, אתה יכול להפחית את הכיסוי שלך לסכום מינימלי מבלי למסור את הפוליסה שלך. זכור, יתכן ויחול חיובי כניעה כנגד שווי המזומן של הפוליסה שלך.

 

 

 

 

כשמדובר בגמלת המוות, עומדות בפניך שתי אפשרויות: סכום קבוע של גמלת מוות או גמלת מוות הולכת וגדלה השווה לערך הנקוב של הפוליסה שלך בתוספת סכום שווי המזומן שלך.

 

 

 

 

יש לך גם אפשרות לשנות את הסכום והתדירות של תשלומי הפרמיה שלך. משמעות הדבר היא שאתה יכול להגדיל את הפרמיות שלך או לשלם סכום חד פעמי , על פי המגבלה שצוינה בפוליסה. כידוע, חלק מהפרמיה שלך בניכוי עלות הביטוח מוכנס לחשבון השקעה, וכל ריבית שנצברה נזקפת לחשבונך. הריבית שתרוויח גדלה על בסיס דחיית מס ומגדילה את שווי המזומנים שלך.

 

 

 

 

אתה יכול להפחית או להפסיק את הפרמיות שלך בכדי להשתמש בערך המזומן שלך כדי לשלם פרמיות למקרה שתתקל בקשיים כלכליים. עם זאת, צריך שיהיה מספיק כסף שנצבר בחשבון ערך המזומנים שלך בכדי לכסות את תשלומי הפרמיה. הקפידו לדון במעמד קרן השווי המזומנים עם יועץ הביטוח או הסוכן לפני שתפסיקו את הפרמיות. הפוליסה שלך עשויה לחלוף אם תפסיק לשלם פרמיות ואין לך ערך מזומן מספיק בכדי לכסות את עלות הביטוח.

 

 

 

 

היכולת למשוך כספים באופן חלקי היא תוספת ביטוח חיים אוניברסלית. אסור לך לבצע משיכות חוזרות ונשנות מהקרן שהצטברה שלך מכיוון שהדבר עלול להפחית את סכום שווי המזומנים ולהפוך אותך לחסר אונים בזמן הצורך. דבר טוב נוסף בביטוח חיים אוניברסלי הוא שחברת הביטוח שלך חושפת לך את כל עלות הביטוח. זה נותן לך מושג כיצד פועלת המדיניות שלך.

 

 

 

 

החיסרון של ביטוח החיים האוניברסלי הוא הריבית. אם הפוליסה מתפקדת היטב, ישנם סיכויים לצמיחה פוטנציאלית בקופת חיסכון. מצד שני, הביצועים הגרועים של המדיניות שלך פירושם שהתשואות המשוערות אינן מושגות. אז בסופו של דבר אתה משלם פרמיות גבוהות יותר בכדי להעביר את חשבון המזומנים שלך. שנית, יתכן שיוטלו חיובי כניסה בעת סיום הפוליסה או משיכת כסף מהחשבון.

 

 

 

 

ביטוח חיים אוניברסלי מציע הגנה מעוגלת ליקיריכם, בזכות האבטחה, הגמישות והמגוון של אפשרויות ההשקעה שלו. בזמנים של נזילות נמוכה, אתה יכול לשנות את תשלומי הפרמיה שלך או אפילו למשוך מקרן שווי המזומנים שלך. אתה יכול גם להגדיל או להקטין את ערך הנקוב של הביטוח שלך בהתאם לנסיבות שלך.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה