ינואר 2016 – שי ואני יכולנו להיות מייסדים מתאימים ללימונדה, חברת ביטוח , למעט נרתיק בודד אחד: לא ידענו דבר על ביטוח. לא בעיה, נימוקנו, כל מה שהיינו צריכים בכדי להמיר את הרעיון שלנו המופרך ל נושא ביטוח מורשה היה להעסיק את צוות ה- A של אנשי ביטוח.

 

זה הרגע בו אנו פוגעים בתיבה מספר 2.

 

מציאת ילידי ביטוח שינחה אותנו במבוך הרגולטורי, הכספי, האקטוארי והדיווח הוכח לנו מספיק קשה. אבל מהר מאוד הבנו שאנחנו צריכים יותר מזה. חיפשנו ‘מבני פנים’ שבמקביל היו ‘חיצוניים’, המסוגלים להטיל ספק באתגר על היסודות עליהם בנו את הקריירה שלהם.

במילים אחרות חיפשנו אוקסימורון. פרדוקס. חד קרן.

ציוץ זה!

  
 

ובכן, רדיפת חד קרן זה מה שנרשמנו אליו.

 

התחלתי להתמודד עם עצמי כאילו העמדתי פנים שאני חניבעל מצוות ה- A (פנטזיית ילדות שלא התפתחתי לגמרי). אמרתי לעצמי שכמוהו אני מחפש אנשים עם כישורים יוצאי דופן, שהוכשרו על ידי הטובים ביותר, ובכל זאת הם גם היו חייבים להיות גופים משונים ולא קונפורמיסטים שלעולם לא היו מבויתים לחלוטין על ידי המכונה.

 

לא ציפיתי למצוא אנשים שהשתחררו מבלי הונאה מהריינג’רס האמריקני (כמה מגניב זה יהיה!), אבל לפחות רציתי שאנשים יהיו בעיצומה של משבר אמצע החיים.

 

 

Lemonade Insurance Job Requirements

 

היום הכרזנו כי צוות ה- A של הביטוח שלנו כולל את נשיא המוצר לשעבר ב- AIG (קצין הביטוח הראשי שלנו, טיי סגלוב), סגן נשיא בכיר וקצין החיתום הראשי ב- ACE (קצין החיתום הראשי שלנו, רוב ג’ורלנדו), סגן ACE סגן נשיא בכיר לתביעות (ג’ים הג’מן, מנהל התביעות הראשי שלנו) ומנהל התכנון והניתוח הכספי של AIG, P&C (סמנכ”ל הכספים שלנו, רון טופינג).

 

כותרות ההופעה הגבוהה שלהם, שהוענק להם ביטוח גדול, גורמות להם להישמע מכופתרים, אמידים ומאולפים. ממוסד אפילו. הם הכל מלבד.

 

צוות מוטורני זה נושא צלקות של עשרות שנים של מאבק במאבק הטוב. אם הייתי סובל מה שעברו אתה היית מוצא אותי בתחתית הבקבוק. אבל לא החבורה הזו. הם מוליכים את המפץ שלהם ל מחדש את הענף , ושופכים את המאה החוויה המשולבת שלהם ללימונדה.

 

lemonade insurance staff

 

האם הם קצת משוגעים עוזבים את המשרד בפינה למשך חיי סטארט-אפ? אני מקווה. אנחנו אוהבים אותם קצת משוגעים.

 

בכל אופן, אנחנו עכשיו צוות, צוות, ויש לנו את צווי הצעדה שלנו: המשימה שלנו היא לחדש את הביטוח כמידי, לא מסוכסך ומענג ממש.

 

אני אוהב את זה כשתוכנית מתכנסת.

 

– – –

 

עדכון: אם אתה מעוניין להצטרף לצוות לימונדה בניו יורק או תל אביב, בדוק את הדף שלנו [Makers ].

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה