אולי זה היה הנדנוד המתמיד מההורים שלך, או הצינור הזה שפרץ בדירת חברך. לא משנה מה זה, החלטת סוף סוף להירשם לביטוח שוכרים .

 

מזל טוב על הצעד הראשון. עכשיו מגיע החלק הקשה (er).

 

אתה צריך להחליט איפה ואיך תירשם לביטוח שוכרים, לשקול מה תרצה לכסות ולברר כמה תצטרך לשלם. האמת היא שבחירת ביטוח שוכרים באופן מקוון, יש לך המון אפשרויות בהישג ידך.

 

לפני שנתקדם לעצמנו, בואו נצא לדרך מהירה במורד הזיכרון כדי לבדוק את מקורות הביטוח והיכן הוא עומד כיום.

 

אחורה: התבוננות בשורשי הביטוח ובהרפתקה שלו לרשת

 

דרך חזרה כאשר – החל משנות ה -60 של המאה ה -16 – היו סוחרים, יזמים ובעלי הון סיכון נפגשים בבתי הקפה של לונדון כדי לעשות את מה שעושים אנשי עסקים. ככל שהעסקות הסתבכו יותר, החלו סוחרים להגיע לבתי הקפה כדי למצוא חתמים למסעותיהם. לפני שידעו זאת, voila , נוצרו צורות הביטוח הראשונות.

 

קדימה מהירה למאה ה -21: ביטוח הוא אחד הענפים המסובכים והקשים ביותר לסובב את הראש. אבל הביטוח אינו מחוסן מפני המהפכה הדיגיטלית והשינויים שנגרמו איתו.

 

כבר זמן מה הצלחנו לעשות הכל באופן מקוון או בסמארטפונים שלנו עם כמה ברזים, החל מהזמנת מונית, לשלם לחברים שלנו ועד להזמנת חדר בבית של זר. בעוד שהם מאחרים לטעון למשחק, חברות הביטוח דואגות סוף סוף להיכנס לחלל הדיגיטלי.

 

השחקנים הגדולים בענף נותנים לך את האפשרות לקנות ביטוח שוכרים באופן מקוון. עם זאת, לא כל המבטחים נוצרים שווים. חלקם מציעים חוויה מקוונת מלאה – מציטוט ועד תביעות ועדכון – בעוד שאחרים פשוט מציגים חלק ספציפי משירותי הביטוח שלהם באופן מקוון (זה יכול להיות הרשמה או שירות לקוחות).

 

עשינו עבורך את ההרמה הכבדה ונשברנו מדוע קניית ביטוח שוכרים באינטרנט היא למעשה קלה כמו עוגה.

 

wordy renters insurance policy - renters insurance online

מה אנו מדמיינים פוליסות ביטוח בימים הטובים ביותר.

 

קבלת הצעת מחיר קלה מתמיד

 

קניות לביטוח בעידן שלפני האינטרנט לא הייתה משימה פשוטה. יהיה עליכם לנסוע פיזית למשרדים שונים, לדבר עם סוכן, למלא ניירת ולחכות למעקב.

 

התהליך יכול לארוך ימים (אם היה לך מזל) והציטוטים שתקבל היו רק ראשוניים. הם תמיד יכלו לעלות במחיר לאחר שמעריכי הסיכון – ביטוחים – בדקו את התיק שלך או אם ברצונך להוסיף כיסוי משלים. ברגע שקיבלת הצעת מחיר, היית צריך להתמודד עם הר הניירת שליוותה פוליסת ביטוח .

 

חשוב על האלטרנטיבה של היום: לפתוח כמה כרטיסיות בדפדפן שלך, לבחור בדיוק מה אתה רוצה לכסות ולכמה, עשה זאת עבור כל חברה שאתה מעוניין בה, וקבל מייד את הצעות המחיר שלך. היכולת להשיג הצעות מחיר לביטוח באופן מקוון מאפשרת לך לבצע השוואה מיידית של מחירים בין ספקים, ולהבין מי נותן לך עסקה טובה ומי מושך את הרשת שלך.

 

ההרשמה היא סנט

 

חישבו בחזרה לימי “הכל טוב” בבתי הקפה ההם בלונדון. סוחרים ובעלי עסקים נאלצו להעביר את סחורתם לחתמים כדי לשכנע אותם לחתום על המפעלים והמיזמים שלהם.

 

במאות שחלפו מאז חברות הביטוח הופכות ל”מתוחכמות יותר “, אך ההרשמה לפוליסה הייתה עדיין מרדף למדי. חשבו: ללכת קדימה ואחורה עם סוכן, להחתים ערמות של ניירות ולשלוח הכל באמצעות מכשיר פקס (למישהו יש עדיין כאלה?) או בדואר חילזון.

 

המלה “קל” אפילו לא מתקרבת לתאר את חוויית ההרשמה לביטוח שוכרים עוד היום.

 

בזכות היתרונות של רשת האינטרנט, ניתן לגשת לכל הניירת הנדרשת כדי להירשם בלחיצה אחת. אין עוד שליחת מסמכים בדואר ומחכה לחתימות. במקום זאת, הכל זמין מייד על המסך.

 

קודוס לתעשייה בגלל שנקט תהליך רב וארוך זמן בדרך כלל והפך אותו לזמין להמונים שבדרך.

 

אנו כאן במועצת לימונדה לוקחים את זה צעד אחד קדימה על ידי שילוב AI בתהליך ההרשמה המקוון שלנו. בכמה צעדים פשוטים תוכלו לקבל הצעת מחיר וליצור מדיניות לימונדה המותאמת אישית לצרכים שלכם. מאיה, בוט הבינה המלאכותית המקסימה שלנו, הופכת את התהליך למהיר, פשוט ואפשר לעשות זאת תוך כדי ישיבה על הספה – אין סוכן ביטוח נחוץ.

 

signing up for renters insurance on a laptop - renters insurance online

 

הכיסוי שלך הובהר

 

בעבר המדיניות הייתה מסמכים מפוארים שקשה היה להבין, נשלחו בפקס (שוב, למי יש עדיין אחד מאותם?), והכילו כל מיני פרצות.

 

תאר לעצמך את התרחיש הזה: אתה חוזר הביתה מהעבודה כדי למצוא את דלת הכניסה שלך נפרצת והמחשב הנייד והמצלמה שלך חסרים. הדבר הראשון שעולה בראשך הוא “האם אני מבוטח למצלמה שלי ולמחשב הנייד ??”

 

אתה מפשפש במגירת השולחן שלך כדי למצוא את פוליסת הביטוח של השוכרים שלך (שנזרקת בחופזה בפינה האחורית) וסורקת בדאגה את ההסכם כדי לבדוק אם הדברים שלך מכוסים. למרבה הצער, אינך יכול להבין את האנגלית התיכונה במדיניות שלך שנראית כאילו דרוש תואר במשפט כדי להבין. איק!

 

וכשמדובר בביטוח, הכיסוי הוא שם המשחק. במקרה המצער בו אתה צריך להגיש תביעה, תרצה לדעת בדיוק מה מכוסה, ומה לא .

 

האם החפצים שלך מכוסים נגד נזקי מים? הפסדים שנגרמו לך או לאחיך? תאונה על ידך או על ידי חברך לדירה? כל אלה הם תרחישים אמיתיים מאוד שעומדים בפניכם וחשוב לדעת מה אתם מקבלים עבור המזומנים שהרווחתם קשה.

 

היתרון הגדול ביותר של ההחלטה לרכוש ביטוח שוכרים באופן מקוון הוא שאתה יכול לעיין מייד בפוליסה שלך ולהשיג את הנמוך מה בדיוק מכוסה. אתה אף פעם לא צריך לדאוג לאבד את החוזה שלך או לא להיות מסוגל לצוד אותו כי תהיה לך גישה אליו 24/7.

 

אנו כאן בלימונדה לקחנו את ההתפתחות הזו צעד אחד קדימה והחלטנו לקבוע מדיניות שהייתה נגישה יותר מקודמותיה: מדיניות 2.0 . המדיניות, שנכתבה באנגלית שאתה יכול להבין, מבהירה בדיוק מה מכוסה ומה לא. בלי מלכודות ובלי טריקים. וזה הקוד הפתוח, כך שכל אחד וכל אחד יכול לתרום לו. כמה מגניב זה?

 

ניתן להגיש טענות תוך זמן קצר

 

באופן מסורתי, הדבר היחיד שכואב יותר מאשר להירשם לפוליסת ביטוח אצל סוכן היה להגיש תביעה. דיווח על סחורה שגנבה או פגומה למבטח שלך הייתה רק ההתחלה, ואחריה המון (והרבה) טפסים, הוכחות רכישה, מסמכים אחרים ולעיתים אף הסתיימו בטענה שנדחתה.

 

כשאתה מתמודד עם המצב המלחיץ של החלפת פריטים גנובים או פגומים, מיידיות הוא שם המשחק. הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות הוא לבזבז זמן ומאמץ בלחימה עם חברת הביטוח שלך.

 

למרבה המזל, רוב ספקי ביטוח השוכרים המקוונים מאפשרים לך להגיש תביעות במהירות דרך האתר או האפליקציה שלהם. ידיעת התביעות שלך תטופל במהירות וביעילות מבלי שתצטרך לחכות לסוכן ביטוח שיעבד אותן זו הקלה עצומה.

 

באמצעות אפליקציית לימונדה, אתה יכול להגיש תביעה מיידית מהנוחות של הסמארטפון שלך, לקבל תגובה מהירה סופר ולקבל תשלום במהירות האפשרית. התהליך לא יכול היה להיות קל יותר. הקש כדי לטעון עם האפליקציה וליידע אותנו מה קרה. ה- AI שלנו ינהל קבוצה של אלגוריתמים נגד הונאה ועשוי לאשר מייד את התביעה שלך ולשלם לך מייד. אם לא תאושר באופן מיידי, אחד ממתאמי התביעות שלנו יטפל בתיק שלך בהקדם האפשרי כדי להביא אותך לדרך.

 

עובדה מהנה: לימונדה מחזיקה בשיא העולם לעיבוד (ואישור) טענה תוך שלוש שניות בלבד !

 

בטוח לומר שתעשיית הביטוח חוותה שינויים דרסטיים מימי בית הקפה של המאה ה -17 ועד היום הממוקד הדיגיטלי של ימינו. הבאת תהליכי ביטוח ברשת מקלה על ההרשמה מאשר הבנת מפת הרכבת התחתית של ניו יורק, והעלאת תביעה מהירה יותר מהזמן שלוקח לך לאיית מיסיסיפי.

 

אם אתה מעוניין לקחת את לימונדה לסיבוב, לחץ על הכפתור הוורוד והיפה שבפינה השמאלית העליונה, או בדוק את השאלות הנפוצות שלנו בכל שאלה שיש לך!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה