לפני שאתה צולל כמה עולה ביטוח שוכרים, אתה תוהה אם אתה בכלל צריך את זה? כן. כן אתה כן. (אמא שלך צדקה בזה!)

 

מסתבר, ביטוח שוכרים מגן עליך מפני חבורה של כל מצבים שכיחים מדי, כמו שהמחשב הנייד שלך נסחף מהתיק שלך, הדירה שלך עולה באש בגלל נר שהופנה, או שה- BFF שלך פוגע בעצמו תוך כדי בישול במטבח שלך והולך לבית החולים.

 

אבל כמה עולה ביטוח שוכרים, אתם שואלים? יש לנו חדשות טובות. החל מ- $ 5 לחודש בלבד, אתה יכול לקבל שקט נפשי וביטחון שאתה, וחפציך היקרים, מכוסים.

 

העלות הממוצעת של ביטוח שוכרים

 

העלות הממוצעת של פוליסת ביטוח שוכרים היא 15.50 $ לחודש – יציאה גדולה מחמשת הדולר החודשי שהזכרנו זה עתה. (ערך פינגווין) מדוע ההבדל?

 

מחיר ביטוח השוכרים יכול להשתנות באופן משמעותי, תלוי במיקום הדירה שלך, במצב הבניין שלך, השתתפות עצמית , וכמות הכיסוי הדרוש לך.

 

אחד הגורמים החשובים ביותר שיש לזכור כשאתם שוקלים את עלות ביטוח השוכרים היא חברת הביטוח שאיתם אתם הולכים. לימונדה מסוגלת לגבות 80% פחות מהביטוחים הגדולים ביותר. ברצינות.

 

 

ארבעת המבטחים הגדולים ביותר של האומה הגיעו בין מחירי 2X ל- 4X לימונדה לכיסוי שווה ערך.

 

איך הלימונדה מסוגלת לספק מחירים אלה? לימונדה פועלת קשה בכדי להוריד את עלויות ההונאה על ידי יישור האינטרסים , ולחתוך את ההוצאות באמצעות טכנולוגיה . זה מאפשר חוויה נוחה ומענגת יותר.

 

אף על פי כן, מחיר ביטוח השוכרים שלך יהיה תלוי בכמה גורמים בודדים. אז שלך עשוי לעלות $ 5 / mo, או שזה יכול לעלות $ 20 / mo, תלוי בכמה משתנים שנדון בהמשך.

 

הגיוני ממחיר ביטוח השוכרים שלך

 

בואו ונעמיק בזה קצת יותר לעומק. להלן הגורמים שיכולים לקבוע את עלות ביטוח השוכרים שלך.

 

1. הנכס עצמו

 

בן כמה הבניין בו אתה גר? כמה זה גדול? איזה שיפוץ עבר?

 

רצפות העץ הקשות שלפני המלחמה אולי הן הדבר החביב עליך בבית שלך, אבל האם הצינורות ישנים כמו הנגרות? ככל שבניין הדירות שלך ישן יותר, כך הוא עשוי לפגוע בנזק. אז בתים ישנים = עלות ביטוח שוכרים גבוהה יותר.

 

2. מיקום הנכס

 

מסיבות ברורות, השכונה בה אתה גר עשויה להשפיע על עלויות ביטוח הדיירים שלך. אם אתה גר על החוף, יתכן שסביר יותר שתיתקל במזג אוויר קיצוני. וככלל האצבע של הביטוח, ככל שיש סיכוי גבוה יותר שתגיש תביעה , כך יעלה ביטוח השוכרים שלך.

 

אך המיקום שלך יכול גם לעזור להוריד את המחיר שלך! לדוגמא, מגורים מעבר לפינה מתחנת כיבוי יכולה לעזור בהעלאת העלויות.

 

Btw, קחו בחשבון שתקנות הביטוח, ולכן תמחור, יכולות להיות שונות ממדינה למדינה.

 

3. ההשתתפות העצמית שלך

 

ביטול השתתפות עצמית הוא סכום כסף שתבחר בעת רכישת פוליסה שיופחתה מכל תשלומי העתיד לתביעות. אז אם השעון שלך בסך 1,000 דולר נגנב, וההשתתפות העצמית שלך הייתה 250 $, חברת הביטוח שלך תשלם לך 750 דולר.

 

Insurance deductible

 

חשבו על השתתפות עצמית בהשתתפותכם בנזק או באובדן. אתה אומר, “אני מתחייב דולרים X לכל תביעה, וחברת הביטוח שלי תכסה את השאר.”

 

ככל שההשתתפות העצמית שלך גבוהה יותר, כך הפרמיה שלך יכולה להיות נמוכה יותר, אך זכור כי השתתפות עצמית גבוהה פירושה שתשלם הרבה יותר מהכיס במקרה של תביעה. לאנשים שונים יש העדפות שונות – תצטרך להחליט מה נכון לעצמך בסוף היום. Relationship between insurance deductibles and premiums

 

Btw, אינך יכול להגיש תביעה על שום דבר נמוך מההשתתפות העצמית שלך. אז אם עלות ההחלפה של הפריט שלך נמוכה מההשתתפות העצמית שלך, אין טעם להגיש תביעה שכן המבטח שלך לא יוכל להחזיר לך שום דבר.

 

כמות הכיסוי שאתה צריך

 

לבתולת הים הקטנה היו ווזוזים ודומיינים בשפע, ואנחנו מוכנים להמר גם עלייך. ממשקי האוויר שלך ל- Xbox ועד לחפתים הישנים של סבא שלך שלא תלבש לעולם, אנו יודעים שאתה רוצה לוודא שהדברים שלך מכוסים כראוי.

 

לשם כך, עליך להתאים את המדיניות שלך על פי הצרכים האישיים שלך ודרישות אורח החיים שלך. וכצפוי, הפרמיה החודשית שלך עשויה להשתנות בהתאם לכמות אובדן השימוש , אחריות , ולכיסוי אישי שבחרת. אם אתה זקוק לעזרה בכדי להבין כמה כיסוי לרכוש אישי (aka, ‘דברים’) להשיג, עיין במדריך זה ל- כמה הדברים שלך שווים .

 

ב- Lemonade, מדיניות בסיסית מתחילה ב -5 דולר לחודש וכוללת כיסוי של 10,000 דולר. סביר להניח שתרצה להשיג כיסוי נוסף עבור אותם פריטי כרטיסים גדולים. ועם המדיניות החיה של לימונדה , זה קל יותר ממה שאתה יכול לדמיין.

 

 

אז אם תחליט שהרכוש האישי שלך שווה בערך 40,000 $, סביר להניח שתשלם יותר מאשר אם הדברים שלך היו שווים 20,000 $. אם אתה שוכב ער בלילה ותוהה ‘כמה הביטוח שוכרים?’, תחילה שקול כמה הכיסוי הביטוחי של שוכרים תצטרך, ואז תוכל לבדוק את התאמת הפרמיה הזו.

 

כיצד אוכל להוריד את הפרמיה שלי?

 

בעוד שהמחירים החודשיים עשויים לעלות כמו לאטה, הוספת כל ה- swag שלך לפוליסה עשויה להשאיר אותך מחפש להוריד את המחיר שלך. למרבה המזל, ישנם כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להוריד את הפרמיה .

 

הבית שלך לא צריך להיות ‘חכם’ כדי להתקין מכשירים שיעזרו להוריד את עלות הביטוח של שוכרים. התחל עם אזעקת כיבוי ופריצה רגילה וכבר הורדת את הסיכונים שלך. והסיכונים הנמוכים שווים פרמיות שהורידו. מה שווה לפטרות יותר?

 

אל תשכח: אתה תמיד יכול לעדכן את הכיסוי שלך באמצעות המדיניות החיה של Lemonade, בכל מקום ובכל מקום, באפליקציית Lemonade ללא מתווכים או ניירת.

 

מה מכסה עלות ביטוח שוכרים

 

אז מה אתה מקבל תמורת 5 $ לחודש שלך, בכל מקרה? ישנן סיבות נוספות לרכישת R נכנסת למשטחי ביטוח ו ממה שכנראה חשבת. פוליסת ביטוח שוכרים תכסה שלושה תחומים עיקריים:

 

 

נתחיל ברכוש אישי. כיסוי מסוג זה מסייע לך לשלם עבור פריטים אבודים או פגומים עבור חבורה של תרחישים שונים, כולל שריפה , ברק, סופת רוח, ברד, עשן, ונדליזם , גניבה [ 19459006], למעט כמה. חדשות טובות יותר? הנכס שלך מכוסה גם מחוץ לבית שלך. כך שאם הטלפון שלך מתחלף כשאתה משלם עבור ה- Matcha שלך, הוא יכוסה.

 

מה עם הוצאות מחיה זמניות, או בביטוח, אובדן שימוש? אלה ההוצאות שעומדות בפניך אם ביתך אינו ניתן לחיים באופן זמני. כך שאם שריפה חשמלית מכריחה אתכם מהדירה שלכם, פוליסת ביטוח השוכרים שלכם תכסה את עלות המלון ואת כל ההוצאות הנוספות.

 

וזוכרים אחריות אישית וחשבונות רפואיים? אם אחד מחבריך ייפגע בדירתך, יעבור לבית החולים ואז יחליט לתבוע אותך (איזה חבר, נכון?), הכיסוי שלך באחריות יביא לתשלום שכר רפואי וגם משפטי.

 

עלות ביטוח שוכרים אינה מכסה

 

חשוב לא פחות לדעת מה ביטוח שוכרים אינו מכסה .

 

למרבה הצער, הכיסוי הביטוחי של שוכרים הוא לא הכל וכול. זה לא מכסה את הדברים המעצבנים האלה שקורים לפעמים, כמו:

 

   
 • הכוח שלך, המים או החום שלך יוצאים בדירה או בדירה שלך במתחם החורף
 •  

 • מקום לינה מכיוון שדירתך נפוצה בפשפשים (איק!)
 •  

 • אסונות טבע כמו שיטפונות ורעידות אדמה (או אסונות מעשה ידי אדם כמו טרור, מלחמה והתמוטטות גרעין – אלה דורשים מדיניות נפרדת או כיסוי נוסף)
 •  

 • המהירות היחידה שלך האופניים לאחר שהתרסקת אותו לעץ, או לכל פריט אחר בעל ערך לא מבוטל (אם כי תמיד אתה יכול להוסיף כיסוי נוסף על המדיניות שלך להגנה על תכשיטים, אומנות וכו ‘) [ 19459039]
   
 • הו, וגם התקפות זומבים אינן מכוסות
 •  

 

כלל האצבע: אם זה לא סיכון מופיע במדיניות שלך, הוא לא מכוסה.

 

החלק הטוב ביותר בביטוח שוכרים הוא שלרוב תוכלו לעצור ולהתחיל כרצונכם. עם כיסוי החל ממחירים חודשיים נמוכים כמו כוס הבוקר של ג’ו שלך, זה יהיה הדבר החכם להשקיע את אותו סכום דולר עבור משהו גדול בהרבה ממהר קפאין בודד – שקט נפשי יומיומי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה