לפני כמעט שנתיים, בזמן שהצוות שלנו היה עסוק בלוח הלוח של האדריכלות של לימונדה, דבר אחד התברר: לא הייתה שום דרך לחזות באילו פלטפורמות לימונדה בסופו של דבר תפעל. iOS, אנדרואיד ואתר האינטרנט שלנו היו הבחירות הברורות מאליהן, אבל הייתה לנו תחושה חזקה שנעלה במהירות את הפלטפורמות הללו.

אז, יצאנו לעצב את מערכת הלימונדה באופן שיסבול כל סוג של פלטפורמה שנזרוק עליה, בין אם זו אפליקציה לנייד, קופה או מערכת ניווט לרכב.

זו הייתה סיבה טובה לבנות ממשק API תומך עצב רב מההתחלה, אך הוא לא היה היחיד.

טכנולוגיה משחררת

לכלכלת ה- API הייתה השפעה איטית אך משמעותית על האופן בו חברות חולקות את מה שהיה בעבר הקניין הרוחני השמור, הקנייני שלהן.

אמזון, שהחלה כחנות ספרים מקוונת, פתחה את פלטפורמת AWS שלה כדי להיות ספקית הענן המובילה בעולם. כעת היא מחזיקה בנתח שוק של 47% (בהכנסות). גוגל, שאחרה במשחק, מחזיקה בפחות מ -4%.

באופן דומה, למרות התנגדותו החזקה של סטיב, אפל נאלצה לפתוח את עסק האפליקציות שלהם לעולם על ידי קהילת ההאקרים, שילדה את App Store. פעולה זו הפכה את 16 האפליקציות האפלוליות, שהותקנו מראש באייפון המקורי, לשוק שמחזיק כיום יותר משני מיליון אפליקציות, והפכו לחלוטין את האייפון מגינה סגורה וקניינית לפלטפורמה הפתוחה שהיא כיום.
לשיקולים של מס הכנסה, יש לבדוק עם יועץ מס אוטומטי.

אמזון ואפל לא רק יצרו לעצמם ערך עצום, אלא גם הפעילו מערכות אקולוגיות חדשות לחלוטין, מה שאיפשר ליצור כמה מהמוצרים המוצלחים בעולם, כולל נטפליקס, Airbnb, Uber ואפילו פוקימון גו.

יש יישור אינטרסים נהדר כשנפתחים לקהילה. שיתוף טכנולוגיה עם העולם פותח פוטנציאל הכנסות חדש לפלטפורמת המארח, בעוד שאחרים המשתמשים בה מקבלים דרך מהירה יותר וזולה יותר להשקת מוצרים חדשים לשוק.

ממשק ה- API של הלימונדה

היום אנו שמחים לבשר שאנו פותחים את פלטפורמת הלימונדה לעולם!

לראשונה יוכלו היזמים לשלב בקלות ביטוחים בחוויה שלהם, לצד המוצרים העיקריים שלהם.

ממשק ה- API של לימונדה החדש תומך בציטוטים קלים, יצירת מדיניות ותשלום עבור בעלי בתים, דירות , ו- פוליסות ביטוח שוכרים בקליפורניה , ניו יורק, טקסס, אילינוי, ניו ג’רסי ורוד איילנד. אנו נמשיך להרחיב זאת למוצרי ביטוח אחרים ואזורים רבים נוספים בעתיד הקרוב.

כעת, ניתן לשלב את לימונדה בצורה חלקה עם אתרי מסחר, אפליקציות יועצים פיננסיים, חברות ניהול נכסים, מעבדי תוכנה לתשלום, פלטפורמות IoT ועוד!

יש שתי דרכים לשלב את ה- API שלנו. הראשון הוא פשוט, קו בשורה של קוד שמעלה אותך ופועל תוך דקות. אפשרות זו מציגה את חוויית בוט המאיה הניתנת להתאמה אישית שלנו בחלון. חווית הבוט מטפלת בכל דבר, החל באיסוף מידע הדרוש להצעת מחיר, ועד טיפול בתשלומים בצורה מאובטחת.

Lemonade Insurance API - Rest API

מאיה, בוט ה- AI שלנו, תעזור למשתמשים שלך להיות מבוטחים תוך שניות

האפשרות המתקדמת יותר מאפשרת למפתחים לשלוט בכל שלב בזרימת רכישת הביטוח, תוך עקיפת ממשק הבוטים שלנו. רמת אינטגרציה עמוקה יותר מאפשרת לך לשלב ביטוח בצורה חלקה בממשק המשתמש של האפליקציה שלך.

Lemonade Insurance Widget - Lemonade API

רמת אינטגרציה עמוקה יותר מאפשרת לך לשלב ביטוח בצורה חלקה בממשק המשתמש של האפליקציה שלך

בואו נבנה יחד

לוקח שנים לאסוף את הרישיונות, ההון והטכנולוגיה הדרושים כדי להציע ביטוח באופן מיידי באמצעות אפליקציה, וזו הסיבה שהיא כמעט ואינה קיימת. השקת ה- API של היום משנה את זה. אני במהלך החודשים האחרונים עבדנו עם כמה חברות מובילות שכבר משלבות את ממשק ה- API של לימונדה. אני שמח לדווח כי בשבועות האחרונים נוצרו כבר מדיניות רבות על ידי שותפי API שלנו שנהנים ממקור נוסף נהדר להכנסות פאסיביות.

לא יכול לחכות לראות מה תיצור באמצעות ה- API החדש שלנו!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה