להיות בעל בית זה אחד מאותם רגעים מכניסי חיים. לאחר התמודדות עם חיים שלמים של חסכונות, הלוואות בנקאיות, שלא לדבר על, ביטוח בעלי בתים , תוכלו לשבת לאחור וליהנות מהמרחב שתוכלו סוף סוף להתקשר אליו הביתה. ומכיוון שעבדתם כל כך קשה בשביל זה, אבטחת הבית היא ההשקעות החשובות ביותר שתעשו.

 

פריצות בית מתרחשות כל 18 שניות ברחבי ארה”ב (על פי Safewise). לימונדה מבוטחים הם חלק מאותו סטטוס – עם יותר מ -3,000 תביעות בגניבת בית שהוגשו. זו הסיבה שבטיחות הבית צריכה להיות חלק מהתחזוקה שלה – בדיוק כמו שתתקן את הסככה או מכסחת את הדשא.
 

 
להלן 5 התאמות פשוטות שאתה יכול לבצע בבית כדי להרתיע פורצים ולהבטיח את אחת ההשקעות הגדולות שלך.

 

 

1. השג מערכת אבטחה ביתית גלויה

 

השגת מערכת אבטחה לבית הנראית מחוץ לבית שלך היא אחת הדרכים היעילות ביותר להפחיד פורצים. למה? מסתבר, 3 מתוך 5 פורצים אומרים שכשראו מערכת אבטחה, הם החליטו לשנות את דעתם ולמקד לבית אחר, כך עולה ממחקר שערכה אוניברסיטת קרוליינה.

 

יש שם טונות של מערכות אבטחה ביתיות שונות בחוץ, אך אנו ממליצים ללכת בדרך הטכנית. מערכות אבטחה חכמות מתוחכמות מתמיד, ומציעות תכונות מתקדמות וטכנולוגיה חכמה שמכשירים ישנים אינם יכולים להציע (עוד על כך בהמשך).

 

2. אימן את מוחך לנעילת חלונות ודלתות

 

בערך 30% מהפורצים נכנסים לבתים דרך דלת או חלון לא נעולים. זה נשמע ברור, אבל כל כך קל לשכוח לנעול את החלונות כשיוצאים מהבית במהירות.

 

מיטש, פרקליט ניסיון לתביעות לימונדה המטפל בגניבות טוען בכל יום, אמר לנו:

 

כאשר מתרחשות פריצות כניסה בכפייה, אנו רואים בדרך כלל חלונות שבורים או סימני חטט על הדלת בה חשודים נכנסו לבית. אנשים רבים שוכחים בכנות לנעול את בתיהם לפני שעזבו את ביתם. “

 

מה הפיתרון? אם אתה פשוט מדמיין את עצמך נועל את הדלת שלך, זה יעזור למוח שלך ליצור זיכרון קונקרטי (על פי מחקר של מריה סי. דנג’לו ואח ‘). שיטה זו, המכונה ‘יחידות’, יכולה לעזור לך לזכור לנעול את חלונותיך בבוא העת, ולכן להימנע מפריצה. ככל שתנסו לדמיין את עצמכם נועלים את הדלתות או החלונות שלכם, כך יהיה יעיל יותר!

 

 

3. לשכנע את הגנבים שאתה בבית, באמצעות מכשירים חכמים

 

אם פורץ חושב שאתה בבית, יש סיכוי הרבה יותר קטן שהם ינסו לפרוץ פנימה ולגנוב את הדברים שלך. כאשר התראיין לשדר החדשות המקומי בפורטלנד KGW, 86 פורצים ואסירים אמרו שהם יבחרו לא לפרוץ לבית אם ישמעו רדיו או טלוויזיה, בהנחה שמישהו היה בבית.

 

מכשירים חכמים יעשו את העבודה. הם יכולים לעזור לך:
 

 

     
  • הדמו קליפת כלבים מאיימת – מחקרים מראים כי פורצים מתרחקים מבתים עם כלבים.
  •  

  • צור לוח זמנים עבור האורות או הטלוויזיה שלך כדי ליצור רושם בבית של מישהו.
  •  

  • דבר עם אורחים לא מוזמנים שבאים לדפוק בדלת שלך בפעמון דלת חכם!
  •  

 

4. השתמשו באורות חיישן תנועה

 

שיפור התאורה מחוץ לבית יכול להפחית את הפשע והפריצות ב -20 אחוזים, על פי המכון הלאומי לצדק. אורות חיישן התנועה הם הדבר הטוב ביותר שלך: לא רק שהם מאירים את החצר האחורית שלך כדי להרתיע את הגנבים, אלא שהם גם מגיבים לתנועה. אז אם מישהו מתקרב לאזורים רגישים בביתך – כמו המוסך או הפטיו שלך – אורות החצר האחוריים שלך יידעו אותך מייד.

 

זוהי דרך פשוטה וחסכונית להפחיד פורצים שלא רוצים שיראו אחרים. כמו כן, אורות פאנל סולאריים הם דרך נהדרת נוספת לחסוך כסף ו משתמשים באנרגיה ירוקה ידידותית לאדמה .

 

 

5. סמן את רשימת הבידוק המהירה של אבטחת הבית

 

1. שנה את המנעולים שלך כשעוברים לבית חדש

 

2. התקן כספת נסתרת לנעילת חפצי ערך

 

3. בדוק כפול ומשולש את האישורים של כל אנשי מקצוע המגיעים לביתך

 

4. סגור תמיד את הבית שלך – לא משנה כמה זמן אתה הולך

 

5. אם יש לך מערכת אזעקה, השתמש בה, גם אם אתה בבית

 

6. לעולם אל תשאיר מפתח רזרבי בחוץ (שמור מפתח אצל השכן שלך במידת הצורך)

 

לפני שאתה הולך …

 

לאחר שהבנת איזה אמצעי אבטחה לבית הם הגיוניים לבית שלך, הכנס את הפריטים האלה לרשימת המטלות שלך, סטט. זה קל מדי לדחות את מערכות האבטחה לחקור או לבקר בשכנים שלך, אבל זה שווה את זה. לפעמים שינויים קטנים יכולים לעשות את ההבדל הגדול ביותר.

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה