מתי בפעם האחרונה דיברת על ביטוח שוכרים בבר? אם אתה הכי אוהב, התשובה היא כנראה לעולם.

 

אולי זה קשור למיתוג רע. “ביטוח שוכרים” אינו סקסי. והשם אינו מובן מאליו לחלוטין – הוא לא נשמע בדיוק כמו הגנה על הדברים שאכפת לך, כמו המחשב הנייד, הטלפון, האופניים, התכשיטים, הבגדים וכו ‘.

 

גם אם אנשים כן יודעים שביטוח שוכרים מכסה את הדברים שלהם, יש כאלה שלא חושבים שזה שווה את $$.

 

בשורה התחתונה, כיסוי ביטוחי שוכרים נראה משהו שאנחנו באמת לא יודעים לדבר עליו במילים פשוטות. והרוב לא ממש יודעים את הערך של זה. חבל מכיוון שזו אחת ההשקעות הבסיסיות ביותר שתוכלו לעשות להרבה שקט נפשי בעלות חודשית נמוכה מאוד.

 

אז אנחנו כאן כדי לחקור לעומק ולחקור את התוספות של ביטוח שוכרים: מה זה, למה זה משנה, וכל מה שביניהם, באנגלית פשוטה.

 

להלן תצוגה מקדימה מהירה של הדברים עליהם נדון :

 

   
 • מהו ביטוח שוכרים?
 •  

 • מה מכסה ביטוח שוכרים?
 •  

 • מה לא מכוסה בביטוח שוכרים?
 •  

 • מי מכוסה בביטוח שוכרים?
 •  

 • כמה כיסוי ביטוחי שוכרים אני צריך?
 •  

 • האם אוכל לעדכן את הכיסוי שלי לאחר רכישת פוליסה?
 •  

 • האם אני באמת זקוק לכיסוי ביטוחי שוכרים?
 •  

 

what's covered by renters insurance

 

מהו ביטוח שוכרים?

 

הרבה חברות ביטוח שוכרים מדברות על הגנה מפני שריפה, עקיצות כלבים , וכו ‘. אבל זה קצת מטעה. היות “מכוסה” על ידי ביטוח שוכרים אין פירושו שחברות ביטוח יכולות למעשה להפסיק את הדברים האלה לקרות. במקום זאת, זה יכול לעזור להחזיר לך כשדברים לא הולכים בדרך שלך.

 

אז, באנגלית פשוטה:

 

ביטוח שוכרים הוא רשת ביטחון עבורך ועבור הדברים שלך. יחד עם אובדן או נזק כתוצאה מגניבה , שריפה, וונדליזם, כמה סוגים של הפסדי מים כמו צינורות פרצים ודברים רעים אחרים (“סכנות” בביטוח -נאום), הוא מכסה גם הוצאות מחיה זמניות ושכ”ט רפואי / משפטי מסוים.

 

מיתוסים נפוצים על כיסוי ביטוחי שוכרים הושפעו:

 

לפני שנתחבר לאדמה של מה שמכוסה מה לא , חשוב להפיץ כמה מיתוסים נפוצים לגבי מכסה ביטוח שוכרים.

 

לעתים קרובות, אנשים חושבים שהם מכוסים בביטוח שוכרים כשהם לא. יש מי שחושב שהם פשוט לא צריכים ביטוח שוכרים עבור הבית שלהם מכיוון שזה לא חל עליהם.

 

בכל מקרה, הנה כמה עובדות קשות על כיסוי ביטוחי שוכרים העלולים להניע את התפיסות השגויות הללו:

 

1. בעוד הכיסוי שלך חל על כל אחד במשק הבית שלך שקשור אליך עד דם, נישואין או אימוץ , זה כנראה לא מספיק לחדר שלך – תגיד להם לקבל מדיניות משלהם [ 19459003]

 

2. ביטוח בעל הבית שלך מכסה את מבנה המקום שלך ואת כל הריהוט / מכשירים שהם בבעלותם, אבל זה לא מכסה אותך או את הדברים שלך

 

3. אם להורים שלך יש ביטוח שהוא נהדר אבל הוא לא מכסה את הדברים שלך … אלא אם אתה גר איתם. אם כן, וודא שיש להם מספיק כיסוי גם לדברים שלך

 

4. אתה יכול לחשוב שאין לך “שווה כיסוי”, אבל אתה כנראה שוכח כמה פריטי מפתח (חשוב: ביטוח לטלפון שלך , מחשב נייד, אופניים וכו ‘)

 

5. הכיסוי אינו יקר כפי שאתה עשוי לחשוב – פוליסות ביטוח שוכרים יכולות להתחיל החל מ -5 $ לחודש

 

6. גם אם אתה אף פעם לא בבית, ביטוח שוכרים עדיין חשוב מאוד מכיוון שהוא מכסה את הדברים שלך גם כשאתה בדרכים

 

7. חושב שביטוח שוכרים לבית שלך קשה להשיג (או לוקח זמן רב)? תחשוב שוב. במקרים מסוימים אתה יכול להתכסות בפחות זמן מאשר פשוט לקח לך לקרוא את המיתוסים האלה!

 

מה מכסה ביטוח שוכרים?

 

דברים ראשונים ראשית: אתה תרצה לדעת למה אתה מפגיז את $$ מלכתחילה. אז דע זאת: בפוליסות ביטוח שוכרים יש יתרונות רבים מכפי שכנראה חשבת.

 

פוליסת ביטוח שוכרים אופיינית תכסה שלושה אזורים עיקריים:

 

 

בואו נשבר את זה:

 

1. רכוש אישי

 

כיסוי זה מסייע לך לשלם את העלות של פריטים שאבדו או פגועים עבור חבורה של תרחישים שונים.

 

מדיניות תקנית מכסה בשם סכנות – דברים רעים שעלולים לקרות לדברים שלך – כולל שריפה, ברק, סופת רוח, ברד, עשן, וונדליזם, גניבה, הקפאה, נזק מכלי טיס או כלי רכב, ומהומות, אם לדבר על כמה.

 

בשאלה בלימונדה נשאלנו ‘ האם ביטוח שוכרים מכסה גניבה מחוץ לבית? ‘וגם,’ האם ביטוח שוכרים מכסה אש? ‘והתשובה שלנו היא: זה בטוח כן!

 

אז אם שריפה במטבח שלך הורסת את הדברים שלך, או אם מישהו פורץ וגונב את הטלוויזיה שלך, אתה מכוסה. רק קח בחשבון שאם הדברים בדירה שלך שייכים לבעל הבית שלך, הם לא מכוסים במסגרת המדיניות שלך.

 

ניתן להוסיף כיסוי נוסף לפריטים יקרי ערך כמו אמנות יפה, תכשיטים יקרים, שעונים, אלקטרוניקה ועוד. בעוד שדברים אלה עשויים להזדקק להערכות או הוכחת רכישה אחרת, תוכלו להוסיף אותם בקלות לרוב פוליסות הביטוח תמורת עלות נוספת. מאפליקציית לימונדה זה קל מאוד.

 

 

תמונה זו:

 

אתה נכנס לבית קפה, מניח את החפצים שלך ליד השולחן כדי להציל את המקום שלך, והולך לדלפק להזמין. כאשר הקפה שלך מוכן, אתה פונה לחזור לשולחן שלך והבחין בתרמיל שלך נעלם, יחד עם הטלפון, הנייד והאזניות של DJ. אתה המום. ואז, תשפוך בטעות את האספרסו הכפול והצינור שלך על מחשב נייד של אורח. זה מיד משחיר. וומאמי כפול.

 

הנה החלק הפנימי: אם יש לך ביטוח שוכרים לדירה השכורה שלך, גם הדברים שלך וגם הנזק שגרמת למחשב הנייד של האורח יכוסו על ידי לימונדה, ברוב המקרים.

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
צפה בפוסט זה באינסטגרם

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ורוד שונה. #CoveredByLemonade

 

פוסט ששיתף לימונדה (@lemonade_inc) ב-

 

 

 

 

חריגים? ובכן, כמובן. לחיים יש תמיד חריגים.

 

שיטפונות אינם מכוסים . הדבר נכון גם לאסונות טבע אחרים. זה שונה לפי מדינה – ב קליפורניה , למשל, דברים שאבדו או נפגעו כתוצאה מרעידות אדמה אינם מכוסים בפוליסת הביטוח הטיפוסית של שוכרי גולדן סטייט. רק דאג לבדוק שוב את המדיניות שלך לגבי אי הכללות, ובמידת הצורך, לקבל כיסוי נוסף כדי להגן על הדברים שלך מפני סכנות טבע האם.

 

Additional living expenses - renters insurance

 

2. הוצאות מחיה זמניות

 

נניח ששקע חשמלי מנצנץ שריפה שמאלצת אותך מהדירה שלך. יתכן שתצטרך להשיג בית מלון. זה משהו שרוב פוליסות הביטוח של השוכרים יכסו. חלקם עשויים אפילו לכסות את התוספת $$ שאתה צריך לבזבז על אוכל וכביסה. ציון!

 

3. חבות אישית ושטרות רפואיים

 

האם ידעת שכיסוי ביטוח השוכרים שלך משתרע גם על כיסוי נזקים או סכומים שאתה מחויב לשלם כחוק? ? זו הפתעה לרובם, אז קודואים אם ידעתם ?

 

אז המסיבה הביתית בה התלבטת? מארח משם.

 

אם אתה נתבע לאחר שחברך החליק על בירה שנשפכה ושבר את רגלו, המדיניות שלך עשויה לכסות את העלויות כדי להוציא אותך מהריבה הזו. אך זכרו: חברים לא נותנים לחברים להשתכר. אם כן, ייתכן כי חבותך כמארח אינה מכוסה.

 

אם אחד מחבריך ייפגע בדירתך, תלך לבית חולים ואז יחליט לתבוע אותך (מה חבר, נכון?) הכיסוי שלך באחריות יביא לשניהם שכר טרחה רפואי ומשפט.

 

בנוסף, אתה זוכר את שריפת הבית עליה דיברנו קודם? ובכן, אם זה במקרה הגיע לדירת השכן שלך והרס, יש לכסות את הנזקים במסגרת פוליסת ביטוח השוכרים שלך. אם אתה לוקח את זה צעד אחד קדימה, אם השכן שלך לא מרוצה מאוד ומחליט לקחת אותך לבית המשפט, הכיסוי שלך ייכנס שוב, שכר טרחה משפטי והכל.

 

Loss Of Use Coverage - Lemonade Blog

 

עוטף את הכל

 

ברור שמדובר בתרחישים הגרועים ביותר. עם זאת, הם אכן גורמים הביתה כי הכיסוי שלך הוא די רחב.

 

אני מקווה שהדברים האלה לעולם לא יתרחשו, אך אם אתה מוצא את עצמך בכריכה, הביטוח לדירת ההשכרה שלך ככל הנראה יהיה בגבך (מבחינה כלכלית). רק הקפד לקרוא את המדיניות שלך במלואה. זה נתח מלא יתרונות , אז קרא אותו מקרוב כדי למצוא את אבני החן הנסתרות.

 

named perils - renters insurance

 

מה לא מכוסה בביטוח שוכרים?

 

למרבה הצער, כיסוי ביטוחי שוכרים הוא לא הכל וכול. ביטוח שוכרים אינו מכסה דברים כאלה שלא מדברים על דברים שקורים לפעמים, כמו:

 

1. אסונות טבע

אם אתה גר במקום בו שיטפונות, בולענים או רעידות אדמה נפוצים, היזהר! ביטוח שוכרים בדרך כלל אינו מכסה פריטים שנפגעו כתוצאה מאסונות טבע מסוג זה. לפני שתתחיל לארוז את המזוודות שלך, אל תפחד – תוכל לרכוש פוליסת ביטוח שיטפונות נוספת המכסה את האפשרות הזו.

 

טיפ מקצוען: אם התפרצות געשית, שריפה או טורנדו הורסת את הדברים שלך, אתה כנראה מכוסה.

 

2. גניבת רכב

אם מישהו גונב דברים מתוך המכונית שלך (שאנחנו מקווים שלעולם לא יקרה!), לביטוח שוכרים יש לך גב. עם זאת, ביטוח שוכרים אינו מכסה נזק לרכב עצמו. למען האמת, זה אינו מכסה “כלי רכב” – הביטוח מדבר גם על אופניים חשמליים או קלנועיות.

 

3. פריטים לא מתועדים

 

אם אינך יכול להוכיח שאתה הבעלים של הפריטים שלך או להוכיח את הערך שלהם, ייתכן שהמזל שלך לא יצליח. כשאתה מגיש תביעת ביטוח, לעתים קרובות אתה מתבקש למסור קבלה.

 

להלן שני טיפים שיעזרו לך להימנע מתרחיש זה: שמור קבלות על כל מה שאתה יודע כמה הדברים שלך שווים , וצלם תמונות של הפריטים והמסמכים שלך בטלפון רק כדי להיות בטוחים. תודה לעצמך יום אחד!

 

4. הדברים של השותף שלך לחדר

 

אם הדברים של השותף לחדר שלך נפגעים, אבודים או נגנבים, העצמי המבוטח שלך לצערי לא יכול להציל. עם זאת, אם במקרה השותף שלך לחדר קשור אליך על ידי דם, נישואין או אימוץ, אתה ברור. יתכן וחכם להמליץ ​​לחברך לחדר שהוא / היא ישקיעו במדיניות שלהם (וקורא מאמר זה למקרה שהם יתבלבלו)!

 

5. נזק למזיקים

 

כאילו מכרסמים, מזיקים ובאגים לא מרגיזים מספיק, ביטוח שוכרים אינו מכסה כל נזק שנגרם ליצורים אלה. ועבור עוד כמה חדשותי חסידות, גם עלות המדביר אינה מכוסה. אז קחו בחשבון מטפחים אלה אחריות (אם עוד לא), והשקיעו בכמה אמצעי מניעה כדי למנוע התפשטות.

 

6. נזק לרכוש

 

ביטוח שוכרים מכסה את הדברים שלך, אבל זה לא מכסה את הבניין הפיזי שמחזיק את החפצים שלך. זה התפקיד של ביטוח בעל הבית שלך . אז אם בבניין שלך יש נזילות בגג, זכותך כשוכר עבור בעל הבית שלך לספק גג יבש מעל הראש. אנו ממליצים לך להתייעץ עם בעל הבית שלך כדי לוודא שיש להם את הכיסוי המתאים לבניין שלך.

 

מי מכוסה בביטוח שוכרים?

 

 

מרבית הפוליסות מכסות באופן אוטומטי את כל תושבי משק הבית שלך הקשורים אליך בגלל נישואין, דם או אימוץ.

 

תרצה להוסיף את שמם לפוליסה, אז דאג לומר למבטח את שמות בן / בת הזוג / ילד / ה שלך. הקפד לקחת בחשבון את כל הדברים שלהם גם כשאתה מגדיר את סכום הכיסוי שלך!

 

Adding Spouse to Insurance Policy - Lemonade Blog

 

כמה ביטוח שוכרים אני צריך?

 

בעת ההרשמה לפוליסת ביטוח שוכר, תצטרך לבחור את סכום הכיסוי שלך. פירוש הדבר שתצטרך להחליט עד כמה סכום הדולר תרצה כי פוליסת הביטוח שלך תכסה. אם פורץ פריצה לביתך , האם תרצה שהביטוח שלך יפצה לך עד 10,000 דולר של דברים גנובים? או שתצטרך יותר מזה?

 

כפי שכבר הזכרנו, כיסוי ביטוחי שוכרים לדירה שלך משתרע על כמה אזורים. עבור כל אזור אתה יכול לבחור סכום שונה.

 

הנה מה שאנחנו עושים בלימונדה:

 

how much coverage your need - renters insurance

 

בחר מה הגיוני עבורך, מבחינת אורח החיים שלך ויכולת לשלם מראש מול חודשי. לגבי רכוש אישי, הנה דרך די מדויקת לראות כמה כיסוי אתה זקוק:

 

התבונן במקומך. מה יש שם? ככל הנראה ביגוד, ריהוט, אלקטרוניקה וכו ‘. היי, הדברים האלקטרוניים שלך בלבד הם כנראה שווים יותר מ- 3000 $! מה עם הדברים שאולי לא נמצאים בבית שלך? אולי אופניים?

 

סיפור קצר ארוך, יש לך המון דברים והכל מסתכם.

 

עברו על ארבעת הצעדים הפשוטים הללו שיחסכו זמן (וכסף!) אחר כך:

 

1. קח שתי דקות, הסתובב בדירה שלך וצלם סרטון של כל מה שחשוב לך

 

2. ערוך רשימה של פריטי הכרטיסים / האלקטרוניקה הגדולים שלך, והערך כמה הם עלו

 

3. צור אומדן עבור פריטים בתפזורת כמו בגדים

 

4. הוסף את כל זה כדי לקבוע כמה כיסוי תצטרך

 

עדיף לעגל עד 10,000 $ הקרובים ביותר. כך, למשל, אם יש לך פריטים בשווי 17,000 $, עליך לבחור כיסוי של רכוש אישי (aka, ביטוח תכולה ) בסכום של 20,000 $.

 

מדיניות בסיסית מתחילה עם 10,000 $ של דברים אישיים. הגדלת זה ל 30,000 $ זה בדרך כלל הדבר החכם (ולא יקר מדי) לעשות. אם אתה זקוק ליותר מזה, אם תגדיל עכשיו, תשלם פחות מאוחר יותר.

 

באשר לכיסוי נוסף – לכיסוי דברים כמו תכשיטים יקרים, מצלמות, כלי נגינה, אופניים ואמנות יפה – בדרך כלל אפשר להוסיף דברים à la carte [19459003 ] .

 

האם אתה יכול לעדכן את הכיסוי לאחר שכבר רכשת פוליסה?

 

 

כמובן! עם מרבית החברות אתה יכול ליצור קשר עם המתווך שלך או לצוות התמיכה בלקוחות של ספק הביטוח שלך, להסביר את הבעיה שלך, ותשלח אליך מדיניות חדשה בדואר. רק זכור כי הפרמיה החודשית שלך עשויה להשתנות בהתאם.

 

עם זאת, המדיניות החיה של לימונדה מאפשרת ללקוחות לעדכן את הכיסוי שלהם בעצמם בכל מקום ובכל מקום באפליקציית לימונדה. אתה יכול לעדכן את המדיניות כך שתשקף את צרכיך תוך שניות, ללא מתווכים או ניירת.

 

אז האם אתה באמת זקוק לכיסוי ביטוחי שוכרים עבור הדירה שלך?

 

אם קראת עד כה ושאלת את עצמך את השאלה לעיל לפחות פעם אחת, רוב הסיכויים שהתשובה היא כן. אבל גם אם לא, התשובה היא עדיין כן.

 

יש כל כך הרבה יתרונות של כיסוי ביטוחי שוכרים עבורך ועבור הדברים שלך, קשה להתעלם.

 

עדיין לא משוכנע? החלק הטוב ביותר בביטוח שוכרים הוא שלרוב תוכלו לעצור ולהתחיל כרצונכם. עם כיסוי החל ממחירים חודשיים נמוכים כמו כוס הבוקר של ג’ו שלך, זה יהיה הדבר החכם להשקיע את אותו סכום דולר עבור משהו גדול בהרבה ממהר קפאין בודד – שקט נפשי יומיומי.

 

כמה בכלל מדובר בביטוח שוכרים?

 

העלות הממוצעת של לפוליסת ביטוח שוכרים היא $ 15.50 לחודש. אך כפי שציינו, המחיר יכול להשתנות באופן משמעותי, תלוי במיקום הדירה שלכם, במצב הבניין, ההיסטוריה האישית שלכם וכמות הכיסוי הדרושה לכם.

 

לדוגמה, אם תחליט לבטח רק 10,000 דולר מהחפצים שלך, פוליסת הביטוח שלך עשויה לעלות 13 $. עם זאת, ביטוח של דברים בשווי 40,000 $ עשוי לעלות בסביבות 15 $. אז אם אתה שואל “כמה ביטוח שוכרים?”, שקול תחילה כמה [ 19459006] ביטוח שוכרים שתצטרך!

 

בימינו מספר חברות ביטוח משתמשות בטכנולוגיה – כלומר החלפת מתווכים בבוטים – כדי להוריד את דמי הביטוח באופן דרמטי. באמצעות מכשירי AI ולמידת מכונות , פוליסות ביטוח השוכרים של לימונדה מתחילים ב- $ 5 לחודש, שהוא נמוך בהרבה מהממוצע בענף. ראה בעצמך!

 

– – –

 

אהבת את המאמר הזה? עיין בכמה נאגטס של חוכמת ביטוח ב- # Lemonade101 .

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה