כמו כל הביטוחים, למצוא את הכיסוי הטוב ביותר עבור הצורך הספציפי שלך במצב הספציפי שלך יכול להיות מאתגר. ישנם מספר ספקים המובילים ביותר ביטוח רכב ברחבי ארצות הברית עם שמות המובילים כולל GEICO, Farm Farm, Amica. עם זאת, שמות מובילים אלה לא בהכרח יהיו זמינים או יציעו את הצעת המחיר הטובה ביותר בכל מדינה מסוימת ובקליפורניה באופן ספציפי. לפיכך, למצוא את המתאים לצרכי הנהיגה שלך בקליפורניה יכול להיות מרתיע.

 

 

 

 

כמו כל סוגי הביטוחים ישנם מספר שיקולים החשובים עבור הקונה וישפיעו על התעריף החודשי שלהם. בדרך כלל הדרך הטובה ביותר לקנות בעצמך כל ביטוח היא להשתמש במצטבר מקוון כדי להשוות תוכניות במדינה שלך בכיסוי הטוב ביותר הזמין. ישנם מספר מצטברים לביטוח רכב מקוון לביטוח רכב, כולל:

 

 

 

 
  • quotes.carinsurance.com
  • השווה.com/auto-insurance
  • esurance.com/insurance/car/compare-quotes
  • insurify.com / ביטוח רכב
  • gabi.com
  • carinsurance.com/state/ קליפורניה-car-insurance.aspx
  • quotewizard.com/auto-insurance/california

 

 

 

 

לפני הצעד הראשון לחיפוש ביטוח רכב, חשוב לדעת את דרישות הכיסוי. בקליפורניה וברוב המדינות ניתן למצוא דרישות אלה באתר האינטרנט של המחלקה לרכב מנועי . קליפורניה, כמו מרבית המדינות, דורשת רק כיסוי חבות לרישום רכב. אם תחכיר או מממן רכב, ככל הנראה הסוכנות תדרוש מכיסוי מלא. זכור כי שיעורי כל פוליסות ביטוח הרכב יכולות להשתנות לפי מיקום שלך במדינה .

 

 

 

 

להלן מבט על כמה מהחברות המובילות והשיקולים לביטוח רכב בקליפורניה.

 

 

 

 

נהגים טובים: לנהגים טובים יש את המותרות לקבל את הצעות המחיר הטובות ביותר מכל מבטח רכב. ביטוח רכב מכל חברה מבוסס בעיקר על המאפיינים האישיים שלך ורשומת הנהיגה שלך. אם אין לכם כרטיסים או תאונות, תוכלו לצפות לשלם את התעריף הנמוך ביותר. Esurance הוא על פי הדיווחים אחד מספקי העלות הזולים ביותר בקליפורניה עבור נהגים טובים, עם הצעת מחיר חודשית מלאה של 100 $. חברות ביטוח מסוימות מציעות גם הנחות לנהגים שלמדו בבית ספר לנהיגה, מה שיכול גם להוריד את התעריף שלך.

 

 

 

 

הגדול ביותר בקליפורניה: אם אתה מחפש ללכת עם ספק ביטוח הרכב הגדול ביותר בקליפורניה , יש לך ארבע אפשרויות מובילות. AAA, Farm State, Allstate and Farmers הם ארבעת הגדולים במדינה. שיעורים שנתיים ממוצעים עבור נהגים בסיכון נמוך מחברות אלה ינועו בין 988 דולר ל 1,388 דולר.

 

 

 

 

הזול ביותר: ארה”ב היא ככל הנראה המבטחת הזולה ביותר בקליפורניה. Zebra.com מדרג אותה כנמוכה ביותר עבור פרמיות שנתיות בממוצע 1,132 דולר.

 

 

 

 

הטוב ביותר בקליפורניה לכיסוי מינימלי: כיסוי מינימלי כולל אחריות בלבד, שמשלמת עבור הכיסוי של אחרים שנפגעו במקרה שאתה בתאונה. USAA ממוקמת שוב ברשימה זו כספקית הזולה ביותר במדינה עם תעריף חודשי נמוך של כ- $ 40.

 

 

 

 

מבוגרים צעירים: ביטוח רכב לבוגר צעיר יהיה הגבוה מכולם. הפרמיות השנתיות ממוצעות 7,175 דולר לשנה. קצב זה יורד משמעותית כאשר עוברים לשנות העשרים ואז הלאה בשנות ה -30. Liberty Mutual הוא על פי הדיווחים אחד הטובים ביותר עבור מבוגרים צעירים ברחבי ארה”ב וזה גם לקליפורניה.

 

 

 

 

הטוב ביותר לנהגים עם תאונת תקלה: מבטחי רכב רבים ברחבי ארצות הברית מציעים סליחת תאונות, שהיא הוראה המגבילה את התעריף שלך לעלות במקרה של תאונה אחת. קליפורניה אסרה על סליחת תאונות על ביטוח רכב, כך שתושבי המדינה יתקשו לקבל הפסקה אם הם היו באיזשהו סוג של תאונת תקלה.

 

 

 

 

נהגים בעלי קילומטראז ‘נמוך: הכניסה של הקילומטראז’ הצפוי שלך לפוליסת ביטוח יכולה להיות הערת אזהרה חשובה, במיוחד אם אתה נהג בקילומטראז ‘נמוך. נהגים בעלי קילומטראז ‘נמוך יכולים לצפות לשלם פחות מכיוון שיש להם פחות סיכון. Metromile הוא אחד מבטחי הרכב החדשים ביותר בשוק והם מאפשרים לנהגים לשלם למייל שהם נוהגים, דבר שיכול להועיל במיוחד לנהגי קילומטראז ‘נמוך. מבטחי רכב אחרים הידועים בהנחות הקילומטראז ‘הנמוכים שלהם כוללים פרוגרסיב, אולסטייט, חווה ממלכתית, אסורנס, ארצית, וחירות הדדי.

 

 

 

השורה התחתונה

 

 

ביטוח הרכב מותאם אישית מאוד על סמך המאפיינים האישיים של המכונית שלך ותכונות ייחודיות משלך. בסך הכל, קניות לביטוח רכב בכל מדינה עשויות להיות מכריע. לרוב החברות קיימות מדיניות של שישה חודשים, המאפשרות לצרכנים לקפוץ מבטח למשנהו לעתים קרובות יחסית. החברות במאמר זה הן חלק מהספקים המובילים עבור צרכנים המחפשים את ביטוח הרכב הטוב ביותר בקטגוריות שונות. כמו כל צרכי הביטוח, גם לצרכנים יש אפשרות לעבוד עם חברת ביטוח עצמאית שיכולה לעזור לבצע את עבודות ההשוואה עבורם.

 

 

 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה