האם נשים הרות יכולות לקבל ביטוח חיים?

בדרך כלל נרכשים ביטוח חיים כדי לספק כספית לילדים במקרה של חלוף בלתי צפוי של הורה. הריון, אם כן, הוא זמן טבעי לרכוש פוליסות.
נשים בהריון בדרך כלל יכולות לקבל ביטוח חיים ללא גיליון אך מציאת כיסוי יכולה לעיתים להיות מעט מאתגרת. אם אתה בהריון וזקוק לביטוח חיים, הנה מה שאתה יכול לצפות בחיפוש אחר פוליסה.

הכיסוי זמין באופן נרחב להריונות לא מורכבים

אם ההריון שלך אינו מסובך ואין לך היסטוריה של סיבוכים הקשורים להריון, סביר להניח שיש לך אין בעיה למצוא מדיניות. חברות הביטוח מבינות שאנשים נכנסים להריון, והם יודעים שרוב ההריונות גורמים לאם וילד בריא. לפיכך הם בדרך כלל מוכנים להחתים מדיניות לנשים בהריון ללא כל סימן לסיכון מוגבר.

למעשה, אתה עשוי אפילו להיות זכאי לשיעור סיכון מועדף אם אתה מתחת לגיל 40 ואין לך היסטוריה של בעיות רפואיות, ללא מצבים רפואיים מתמשכים, ואתה חווה הריון רגיל , הם גובה ומשקל תקינים ויש להם לחץ דם תקין ותוצאות בדיקות מעבדה.
אם אתה חווה הריון רגיל ובריא, אסור לך לדחות את בקשתך לפוליסת ביטוח חיים. מכיוון שעלולים להיווצר סיבוכים העלולים להקשות על מציאת הכיסוי, עדיף לרכוש פוליסה בהקדם האפשרי.

עליית הפרמיות עשויה לעלות לכולסטרול הגבוה

רמות הכולסטרול הגבוהות הן אחד הסיבוכים השכיחים יותר שעלולים להתעורר במהלך ההיריון. חברות ביטוח שוקלות בדרך כלל רמות כולסטרול בפוליסות חיתום, ונשים רבות חוות רמות גבוהות יותר במהלך ההיריון ובזמן ההנקה. אם הכולסטרול שלך עולה בגלל ההריון, עלולים המבטחים לגבות פרמיות גבוהות יותר כתוצאה מכך.

אמנם לא תמיד ניתן לעשות משהו בנושא רמות כולסטרול גבוהות, אך יתכן שתוכל לחסל עליית פרמיה הקשורה לכולסטרול אם יש לך תוצאות בדיקות דם כבר בשלב מוקדם בהריון. . אם אצל רופא המיילדות שלך יש עותקים של בדיקות דם המראות כי רמות הכולסטרול שלך היו נמוכות או תקינות בשלב מוקדם של ההריון, מבטח יכול לראות שהרמות הגבוהות הן תוצאה של הריון ולא תוצאה של בעיות בריאות אחרות. במקרה כזה, חברות יוותרו לפעמים על כל גידול בפרמיה הקשורה.

סיבוכים עלולים להפוך את הכיסוי במציאת קושי

אם תפתח סיבוכים רציניים יותר במהלך ההיריון, מציאת פוליסת ביטוח חיים עשויה להיות קשה. חברות ביטוח עשויות לסרב להחתים עבורך פוליסה, ואלו שיסכימו להציע לך פוליסה עשויות לגבות פרמיות גבוהות במיוחד.

אם זה יקרה, האפשרויות שלך יהיו מוגבלות. הפיתרון הטוב ביותר יכול להיות לרכוש פוליסת ביטוח חיים קצרה (למשל שנה). מדיניות לטווח קצר תהיה בדרך כלל האפשרות הזולה ביותר ותוכלו לשמור על הפוליסה למשך זמן מוגבל. לאחר שההריון שלך נגמר ושוב בריא, אתה יכול לקנות מחדש את ביטוח החיים. אמור להיות קל למצוא מדיניות נוחה יותר עם תקופת כיסוי ארוכה יותר לאחר תום ההיריון.

יועץ ביטוח יכול למצוא לך את הפוליסה הטובה ביותר הזמינה

לא משנה איך ההריון שלך מתנהל, תמצא את הכיסוי הטוב ביותר לביטוח חיים על ידי התייעצות עם יועץ ביטוח. יועצי ספראוט אינם קשורים לאף נושא ביטוח ומסוגלים להראות לכם פוליסות מחברות ביטוח מרובות, כך שתוכלו לראות אילו חברות יפיקו פוליסות בהינתן ההריון שלכם וכמה הן יגבו עבור פוליסות אלו.

יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה

סגירת תפריט