האם העלאה גדולה תביא גם לביטוח חיים נוסף?

מזל טוב, יש לך העלאה גדולה! אחרי שתסיימו לחגוג עליכם לשבת ולחשוב מה תעשו עם כל ההכנסה הנוספת הזו. בנוסף לטיול קניות נחמד, זהו גם הזמן האידיאלי להגדיל את הכיסוי בביטוח חיים.
קבלת העלאה פירושה שבני משפחתך ככל הנראה יהנו משדרוג ברמת החיים הנוכחית שלהם. ברגע שהסטנדרטים שלהם גבוהים יותר, הם יזדקקו לכיסוי רב יותר כדי לעזור להם לשמור על אורח חיים זהה למקרה שמשהו יקרה לכם.
בעוד התקווה היא שתמשיכו לחיות חיים ארוכים ובריאים, חשוב להיות מוכנים לתרחישים הגרועים ביותר.

כמה אתה צריך להגדיל את הכיסוי שלך בביטוח חיים?

הסכום האמיתי של גידול הכיסוי שלך תלוי בכמה גורמים:

ההכנסה הכוללת שלך – יכול להיות שהשגת העלאה גדולה אבל זה לא עושה את זה ” זה לא אומר שאתה מיליונר. כמה העלאה קיבלת?
איפה אתה גר – יוקר המחיה משתנה לפי מיקום.
כמה המשפחה שלך צריכה לחיות – שלוף את המחשבון שלך עבור זה. זה אולי מייגע, אבל חשוב מאוד להבין זאת.
ברגע שיש לך את כל המידע שלך בהישג יד, אתה יכול להגיע לסכום כיסוי שנראה סביר.

כיצד להגדיל את הכיסוי שלך בביטוח חיים

ישנן שתי אפשרויות כלליות ותוכלו להגדיל את הפוליסה הנוכחית או לקנות פוליסה חדשה. כעת, לא ניתן להגדיל את כל המדיניות. זה משהו שתצטרך לבדוק אצל חברת הביטוח שלך. (ואם עדיין לא רכשת ביטוח חיים, חשוב לחפש פוליסה שניתן להגדיל אותה.)

הגדלת הפוליסה הנוכחית שלך היא בדרך כלל האפשרות הטובה ביותר, מכיוון שבריאותך יתכן שהתנאים התדרדרו מאז שרכשתם במקור – וזה יכול להיות פרמיות חודשיות גבוהות יותר. עם זאת, אם אינך יכול להגדיל את הכיסוי שלך, אתה יכול לבטל את הפוליסה הנוכחית ולקנות פוליסה חדשה לחלוטין או להמשיך עם המדיניות הנוכחית שלך ולקנות פוליסה משלימה.
אם כל זה נשמע מסובך, זה כן. בעוד שחישוב ההוצאות החודשיות שלך הוא דבר אחד, זה דבר אחר לחלוטין לקבוע מהי הדרך המשתלמת מבחינה כלכלית בכל הקשור לפוליסות.
בנקודה זו, חשוב להתייעץ עם איש מקצוע לגבי איזו אפשרות הגיונית ביותר למצבך. אנחנו לא מדברים על פרוטות; אנו מדברים על אלפי דולרים לאורך חיי פוליסה.
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע מהי האפשרות הטובה ביותר עבורך. ספראוט אינה קשורה לחברת ביטוח ספציפית כלשהי, מה שאומר שאתה יכול להיות בטוח בכך שהעצות שתקבל אינן משוחדות.
יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על מספר שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית הטובה ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה