האם די בביטוח חיים בעבודה?

חברות רבות מציעות פוליסות ביטוח חיים לעובדים כיתרון בעבודה שם. אלה תמיד מוזמנים, ובעיקר אם מדובר באופציה בחינם, נוטים להיות שווה להשיג. עם זאת, מרבית פוליסות ביטוח החיים הללו מציעות הטבות מוגבלות. אל תחשוב עליהם כפתרון לצרכי ביטוח החיים שלך, אלא כיתרון נוסף.
יש כמה דברים עיקריים שיש לקחת בחשבון בעת ​​הערכת פוליסות ביטוח חיים בעבודה, מכיוון שתכניות מסוימות עלולות לאכזב את משפחתך כאשר הדבר חשוב ביותר.

איזה סוג ביטוח מוצע?

מרבית הצורות של ביטוח חיים בעבודה הן פוליסות טווח שנשארות במקום במשך כל העסקך בחברה. אם אתה מתכנן להישאר בחברה זו עד סוף חייך, זה יכול להיות בסדר, אם המעסיק ימשיך לחדש את הכיסוי עבורך בכל תקופת כהונה. אם זה לא המקרה, עם זאת, אתה עלול להיתקל בבעיה.

לדוגמא, נניח שאתה לוקח עבודה בגיל 25, ועובד 15 שנה, עם פוליסת ביטוח חיים במקום מהמעסיק שלך. עכשיו כשאתה בן 40 אתה מחליט להחליף משרות, או שאתה מאבד את מקום העבודה שלך. ברמת סיכון גבוהה משמעותית זו, יהיה קשה ויקר יותר להשיג פוליסת ביטוח חיים חדשה ברגע שזו תיגמר מהמעסיק שלך.

כמה מוצע לך?

מרבית פוליסות ביטוח החיים מהמעסיק מציעות כיסוי מינימלי אלא אם כן הם מוקדמים על ידך. השאלה היא האם הם מציעים לך מספיק כיסוי? צרכי ביטוח החיים משתנים מאדם לאדם. במקרים מסוימים, יתכן שתרצה מדיניות בסיסית שתספק מספיק בכדי לכסות את משאלותיך הסופיות ואת הצרכים הרפואיים שלך ליקיריך.

במקרים אחרים יתכן שתרצה שביטוח החיים שלך יכסה את משפחתך עבור מה שהכנסה שלך הייתה תורמת לחמש השנים הבאות או יותר. יתכן שתרצה לכלול יותר מתשלום לכיסוי חובות, חינוך במכללות עבור יקיריכם וצרכים אחרים. אם כן, רכישה של פוליסת ביטוח חיים נוספת עם כיסוי רב יותר מועילה כמעט תמיד.

פספוס בביטוח חיים שלם

שיקול נוסף הוא מה שאתה יכול לפספס בכך שלא בחרת בפוליסה מלאה וקבועה יותר. לדוגמה, אם אינך רוכש ביטוח חיים שלם בגיל צעיר, יתכן כי חסרים לך הזדמנויות לקבלת דיבידנד מחשבונך בהמשך החיים. ישנם אנשים שמגלים כי ביטוח חיים בעבודה אינו מציע שום סוג של גמלת הכנסה לפנסיה.

לא כל פוליסות ביטוח חיים לעבודה מציעות כיסוי כספי כלשהו. אמנם לא כולם זקוקים או נהנים מכיסוי קבוע, אך אנשים רבים מוצאים שזה יתרון מרכזי בטווח הארוך. זו יכולה להיות בחירה אידיאלית שאינך רוצה לפספס אותה.

מה עליכם לעשות?

אינך צריך לדחות את פוליסת ביטוח החיים מהמעסיק שלך. אם זה יתרון לעבוד שם, קח את זה. עם זאת, אל תניח שזה מספיק. במקום זאת, שקלו לרכוש פוליסת ביטוח חיים נוספת העונה על יותר מצרכים שלכם בנוסף לפוליסת העבודה שלכם. זה יכול לתת לך את השקט הנפשי שאתה צריך, ושליטה רבה יותר על הסוג, הסגנון וכמות הכיסוי שיש לך.

יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה