בניית חברת ביטוח פירושה התמודדות עם היקפי חוקים ותקנות, דרישות ניואנס לפי מדינה, צרכי לקוח שונים, הון, אתה מבין את זה … כנראה מסביר את היעדר חברות הביטוח החדשות שצצות, ומדוע הגיל הממוצע מבין החברות המובילות הוא 104. זה ישן.

 

ב- Lemonade אנו מגנים על הלקוח מכל זה ויצרנו את הדרך הפשוטה, הקלה והבהירה ביותר להגנה. אולי הצלחנו יותר מדי בחזית ההיא, רמזו שהכל חלק ומושלם, ושינוי תעשייה בת מאות שנים זה חתיכת עוגה.

 

אם נשמע זאת, אני מצטער – זה לא, ומעולם לא חשבנו שזה יהיה.

 

ידענו שזה יהיה קרב במעלה הגבעה, וכנראה שיהיה קל יותר לעבור בצירי “ביטוח-y” אחרים, כמו ליצור סוכנות או פלטפורמת השוואה. אבל כדי לחולל מהפכה בתעשייה בת מאות שנים, היינו צריכים להתחיל מאפס . זו הסיבה שהרכבנו צוות של מנהיגי ביטוח בקיאים כדי להשלים את חוליית הטכנולוגיה המצטיינת שלנו.

 

כפי שצריך בענף זה, אני רואה את השקפה הארוכה.

 

אנו בונים חברה שנמצאת כאן כדי להישאר, ובדיוק כמו ב הקודם דוח החיתום לביטוח בשנה שעברה, רציתי שתפו את עצמנו.

 

סטטיסטיקת החיתום (כמעט) בשנה ב-

 

כפי שיגיד לך כל מרים, הצמיחה בביטוח היא קלה, וכידוע, אנחנו צמחנו במהירות. זה צומח בצורה אינטליגנטית וזה קשה.

 

לפני שאמשיך, אזהרה אחת. הדבר הראשון שכתבתי בחזרה בינואר היה “100 ימי נתונים אינם משמעותיים בביטוח.” ובכן, הדבר נכון בעיקר ל -300 ימי נתונים. אבל עם גרגר המלח הזה, הנה איפה אנחנו.

 

מנקודת מבט חיתום הדברים מתקדמים כמצופה. יש לנו סכום כולל של 433,000 דולר בפרמיה שהרווחת במחצית הראשונה של 2017. אנחנו בררניים לגבי החיתום שלנו – באופן מכוון. שוכרים הם בדרך כלל די פשוטים, ולכן רובם הופכים לחברי לימונדה באופן מיידי. בעלי בתים מורכבים מעט יותר, ואנחנו צריכים להיות זהירים יותר בקביעת מחירים וקביעת אילו נכסים אנו יכולים לקחת.

 

כדי לתת לך תחושה החלטנו לא לצטט כמעט מחצית מלקוחות בעלי בתים בתשעת החודשים הראשונים. כן, זה היה 10 מיליון דולר בפרמיה, והיינו מרגישים נהדר – עד שתביעות הביטוח החלו להגיע.

 

צוות החיתום שלנו דואג לבתים במצב טוב, תיק העבודות שלנו מאוזן, ולקוחותינו מתחשבים, אמינים ומתיישרים עם תנועת הלימונדה. אם היית אחד מאותם דחית הצעת מחיר , אנו מתנצלים. זה לא אומר, כמובן, שאתה אדם רע. כל המשמעות היא שאנחנו לא יכולים לספק את המוצר הנכון במחיר הנכון לכולם – ובכל זאת :).

 

הלקוחות שהצטרפו ברובם עדיין מתאימים לפרופיל אותו תיארנו ב- 48 השעות הראשונות – צעיר, משכיל, טכנולוגי- מפרנסים מוכשרים, מעל הממוצע, נלהבים להחזיר – וכפי שפרסמנו לאחרונה, נשים . אנו אוהבים את הלקוחות שלנו, חושבים שהם משתלבים היטב עם ערכיה ומשימתו של לימונדה ונרגשים בכל פעם שחבר אחר מצטרף לקהילת לימונדה .

 

תביעות, כצפוי

 

התביעות היו כצפוי. אנו נסתפק בסביבות תדר של 3% תביעות. זה מעט גבוה מהמקובל בתעשייה, אבל אנחנו אוהבים שלקוחותינו משתמשים בפועל בביטוח עבור מה שהיה אמור להיות, ולא רואים בזה רוע הכרחי. חור שחור הם שופכים כסף לתוך . חדשות טובות מנקודת מבט ביטוחית הן שהחומרה, או העלות של תביעה טיפוסית, נמוכה מהממוצע עבורנו – וזה מעודד.

 

מאז השקתו טיפלנו בשתי תביעות גדולות. לקוח אחד היה אדמת עץ בביתו; לאחר היה אש. היינו שם בשבילם בזמן הצורך שלהם, ואנחנו מרגישים טוב עם זה. שתי התביעות הללו מהוות כמעט 40% מדולרי התביעות שלנו.

 

Lemonade H1 Insurance Claims 2017

 

זה ענף הביטוח. אם הם לא היו קורים, התוצאות שלנו היו נראות הרבה יותר טוב. כך שאנחנו לא יכולים להתלהב מדי עם תוצאות נהדרות או להתאכזב מדי מהתוצאות הגרועות יותר כשאנחנו כל כך צעירים. כפי שמציינים מומחים רבים בתעשייה, תוצאות לטווח הארוך הם החשובים.

 

אז אינך צריך להיכנס לדוחות הכספיים שלנו, הנה הדגש. יחס ההפסד הגולמי שלנו בשנת 2017 הוא 140%. זה גבוה, אך קרא שוב את הפסקה שלמעלה. למעשה, הוא נמצא בירידה – נכון לעכשיו על 90% וצונח.

 

Lemonade's Loss Ratio 2017

 

למרבה המזל, יש לנו שותפים לביטוח משנה גדולים שהחזירו לנו עבור הרבה מהטענות הללו, כך שיחס ההפסד הנקי שלנו, נכון ליום 30 ביוני, הוא 76%.

 

עניין גדול: שותפי ביטוח המשנה שלנו מאמינים בלימונדה

 

אתה יכול לשאול – האם השותפים האלה תמיד יהיו בסביבה כדי לתמוך בנו? החדשות הטובות הן שהם לוקחים את הפרספקטיבה באמת לטווח הארוך, ואנחנו מתפתחים בדיוק כמצופה. אני שמח לדווח שחתמנו ​​לפני כחודש על חוזה ביטוח משנה חדש, ורבות מחברות הביטוח והביטוח המשמעותי המובילות מכל רחבי העולם הצטרפו. זה כולל שניים משלושת מבטחי המשנה העולמיים המובילים; מומחים מומחים שביטחו מחדש ואף כותבים בעלי בתים בעצמם. מניו יורק, ברמודה ולונדון, שותפים אלה נמצאים במרכז רכיבי הידע הביטוחי וההון.

 

וחשוב מכך, הם חתמו למשך מספר שנים ונתנו לנו את הגמישות ללמוד, לצמוח ולהתפתח.

 

כעת יש לנו עד 325 מיליון דולר בהגנה על ביטוח משנה: הרבה לכל חברה, קל וחומר בגודל שלנו

ציוץ זה!

    

 

הם עשו זאת בידיעתם ​​המלאה של כל חיתום ותביעת מדד, וגישה מלאה לכל אדם בצוות. נרשמנו מנויים יתר ולא יכולנו לספק את כל הביקוש. כוותיק בענף הביטוח המסורתי, אני באמת מכבד את החתמים והחברות האלה, ואם זו לא הצבעת אמון מצד מובילי הביטוח המנוסים, אני לא יודע מה כן.

 

דומה באופן מרגיע, אך מופעל על ידי טכנולוגיה

 

הסתכלות על יחס ההוצאות שלנו מבחינה מסורתית לא הגיוני. אם ניסית אי פעם לפתח עסק ולהקים עסק מאפס, זה אמור להיות ברור מאליו. פשוט עשו את המתמטיקה הפשוטה – 48 עובדים והכנסות של 2 מיליון דולר – והתשובה ברורה.

 

החדשות הטובות ביותר? היו לנו 30 עובדים כשהיינו במדינה אחת, 37 ב- 2 מדינות , 38 ב- 3 מדינות , ו -42 ב- 4 מדינות .

 

Lemonade Insurance Company's Employee Growth 2017

 

הו, המקומות שבהם אתה יכול ללכת והדברים שאתה יכול לעשות כשאתה מופעל על ידי טק . גם אם זו אינדיקציה מוקדמת, זהו טרנד שאני מוכן להירשם אליו.

 

ככל שהנפח שלנו יגדל, התוצאות שלנו יקבלו יותר ויותר יציבות ומשמעותיות. כמו תמיד, נהיה שקופים ונסביר את הדברים באנגלית רגילה. ובעוד שזה לא קל, אנחנו בדרך לשנות (בחיוב) את התעשייה הגדולה והמאה הזאת שאנחנו אוהבים.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה