2016 הייתה שנה מדהימה עבור לימונדה. סיימנו את השנה כמוביל ביטוח המורשה על ידי הרגולטורים המדויקים ביותר, מבוטחים מחדש בשמות המהימנים ביותר, וממומנים על ידי קרנות ההשקעה המכובדות ביותר. מרגש יותר, A.I. מכרה פוליסות ו- שילמה תביעות לזרם הולך וגדל של צרכנים נלהבים, 80% מהם מעולם לא קנו ביטוח לפני כן!

 

כל זה לא היה נכון לפני שנה.

 

התקדמנו גם במשימתנו להפוך את הביטוח מ לרוע הכרחי לטובה חברתית : הפכנו לתאגיד לתועלת הציבור, שקיבל אישור B-Corp , וצבר הרבה יותר למלכ”רים מאשר לרווחים שלנו .

 

transparency chronicles

 

מונטי המלא של לימונדה

 

רוצים את הפרטים? אנו נחשוף את כל סיפורי השקיפות שלנו. בשבועות הקרובים נפרסם שלוש חשיפות על היבטים שונים של העסק שלנו בשנת 2016.

 

בשבוע הבא שותף מייסדי שי מדדים ותובנות מרתקות בדוח ההפעלה של לימונדה : שיעורי המרות, דינמיקת צמיחה וכדומה (המשך ראוי לדו”ח על הראשון שלנו] 48 שעות ).

 

בשבוע שלאחר מכן ג’ון פיטרס, קצין החיתום הראשי שלנו, ישתף נתוני ביטוח בדוח ביטוח הלימונדה : יחסי אובדן, חלוקת סיכונים והתקדמות רישוי. זה באנגלית רגילה ונגיש לחובבי הטכנולוגיה והפייטק לא פחות מאשר חובבי ביטוח.

 

בעוד 3 שבועות דן אריאלי, קצין ההתנהגות הראשי שלנו, ישחרר את דוח ההשפעה החברתית . דן ישתף נתונים סטטיסטיים על תוכנית ה- Giveback שלנו , הגורמים ל- שאיתם אנו עובדים ואיך המספרים מחפשים את העסקים הכפולים התחתונים שלנו.

 

Lemonade Insurance Company Team

לימונדת הצוות שבחנה את הסטטיסטיקות והמדדים של שנת 2016

 

מדוע הפרונטאלית המלאה?

 

אחד היתרונות של להיות חברה פרטית הוא שהצעדים והטעויות השגויות שלך נשמרות פרטיות. זה חשוב: חברות רוצות לשמור על ‘צעדים’ מהמתחרים, ו’טעויות מוטעות ‘מכולם. אז למה אנחנו עושים את הפרונטל המלא?

 

ובכן, אני מניח שאפשר לומר שאנחנו מתפצים יתר על המידה.

 

כשאתה משחק את משחק שיוך המילים עם ‘הביטוח’, מילים כמו ‘אמון’ ו’שקיפות ‘לעולם לא עולות. אנו נחושים לשנות את זה. אבל כדי להרוויח אמון זה עלינו לעבור דרך, לצאת מאזור הנוחות שלנו. עלינו להיות שקופים בעירום. זו הדרך היחידה להפוך ביטוחים אמינים ואמינים. אי אפשר לדרוש אמון, צריך להרוויח אותו. אני בטוח שתשיג את זה.

 

בבקשה הירשמו לחשיפות אלה מאחורי הקלעים, שתפו אותם למרחקים ועזרו לנו לחדש את הביטוח כמיידי, לא מסוכסך ונהנה ממש.

 

2017 שמח!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה