ארבעה מיתוסים לביטוח חיים למשפחה הצעירה

עבור זוגות צעירים שרק התחילו, העתיד יכול להיראות ללא גבול. עם זאת, עם התחייבויות חדשות, כמו קניית הבית הראשון או הבאת ילדים, באחריות לוודא שיקיריכם יסופקו כלכלית, לא משנה מה החיים עשויים להביא.
כשאתה מת, ביטוח חיים יכול לעזור למשפחתך לשמור על רמת חייהם ולעקוב אחר תוכניותיהם.
עם זה בחשבון, חשוב לדעת את העובדות אודות ביטוח חיים. אל תיתן לתפיסות השגויות הבאות למנוע ממך את הכיסוי הדרוש לך:

MYTH NO. 1

אני זקוק לביטוח חיים רק אם אני המפרנס העיקרי.

מציאות

משפחתך מסתמכת על הכנסותיך ללא קשר אם אתה מביא הביתה את המשכורת הגדולה ביותר. הורים להישאר בבית צריכים גם הם להשקיע בביטוח חיים מכיוון שהם מבצעים שירותים יקרי ערך, כגון טיפול בילדים, בישול, ניקיון ותפקידים ביתיים אחרים, אשר יהיה יקר מאוד לשכור עזרה חיצונית.

MYTH NO. 2

אם אני עדיין זקוק להגנה עם סיום המונח מדיניות, אוכל תמיד לחדש את המדיניות.

מציאות

ביטוח חיים לטווח ארוך פופולרי בקרב משפחות צעירות, מכיוון שהוא בדרך כלל מציע את הכיסוי הגדול ביותר בעלות הנמוכה ביותר. מדיניות מונחיות מספקת הגנה לפרק זמן מסוים (“המונח”), כמו גם לצרכים שייעלמו עם הזמן, כמו משכנתא או חינוך של ילד.

עם זאת, משפחות רבות מבינות שגם אחרי שגדלו הילדים ומשולמת המשכנתא, הצורך שלהם בביטוח נמשך – מכיוון שהם עדיין צריכים לספק הכנסה לבן זוג שנותר בחיים, לחסל חובות, לשלם מיסים וכו ‘. מכיוון שהפרמיות גדלות עם הגיל, חידוש הפוליסה כאשר התוקף פג יכול להיות יקר מאוד. יתר על כן, בריאות לקויה עלולה להפוך את ההתחדשות לבלתי אפשרית.

MYTH NO. 3

אני זקוק לביטוח חיים לטווח ארוך בלבד.

REALITY

ביטוח חיים לטווח הארוך הגיוני עבור משפחות צעירות רבות, שכן הצורך שלהם בכיסוי הוא גדול ותקציביהם מוגבלים לעיתים קרובות. עם זאת, אין זה אומר שחיים המונחים הם סוג הביטוח היחיד שעליכם לקחת בחשבון. פוליסות ביטוח קבועות מספקות הטבת מוות כמו גם תכונות ייחודיות אחרות כמו הגנה לכל החיים ויכולת לצבור ערכי מזומנים על בסיס דחיית מס, כמו נכסים ברוב תכניות החיסכון לפרישה. אתה יכול לגשת לערכי המזומנים לשימושים חשובים כמו חינוך של ילד או הזדמנות עסקית.

* אם תכונות אלה מושכות אותך, יתכן וכדאי לקנות פוליסה לטווח סכום גדול, שתעניק לך את ההגנה על גמלת מוות, אתה זקוק, ולשלב אותה עם קטן יותר מדיניות קבועה. כאשר התקציב מאפשר, אתה יכול להגדיל בהדרגה את הכיסוי הביטוחי הקבוע שלך.

MYTH NO. 4

אוכל להשיג שיעור תשואה טוב יותר אם אשקיע את כספי במקום אחר.

REALITY

בעוד שהסיבה החשובה ביותר לכל רכישת ביטוח חיים היא לספק הגנה למשפחתך, פוליסות ביטוח קבועות מספקות לך את היכולת לצבור ערכי מזומנים לצמוח עם הזמן וניתן להשאיל כנגד או לסגתם. (משיכת או השאלת כספים מהמדיניות שלך תפחית את שווי המזומנים ואת הטבת המוות שלה אם לא תוחזר.) ובניגוד למה שרבים מאמינים, שיעורי התשואה לטווח הארוך לטווח הארוך בדרך כלל דומים למוצרי השקעה בסיכון נמוך יחסית. מכיוון שהבנת שיעורי התשואה יכולה להיות קשה, הדרך הטובה ביותר למצוא את הפתרונות המתאימים לצרכים שלך היא להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הביטוח.

יועצי ביטוח Sproutt זמינים כדי לעזור לך לקבוע איזה סוג ביטוח חיים הוא המתאים ביותר עבורך. פשוט ענה על כמה שאלות ואנחנו נמצא את התוכנית בעלת הערך הטוב ביותר לאורח החיים שלך, לצרכים ולתקציב שלך.

[ 19459022]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה