בלמונדה, התחלנו ליצור חברת ביטוח שמונעת על ידי תועלת חברתית – וזה לא אומר שום מוך שיווקי או מתנות פילנתרופיות. במקום זאת, רצינו לבנות מערכת אחרת – מערכת שתביא את הטוב ביותר בכולנו, ושיהיה לה השפעה חברתית המוטמעת בעצם יסודותיה.

 

זה מה שמנתח הלימונדה עוסק בכל.

 

בשונה מכל חברת ביטוח אחרת, אנו תורמים את כל הפרמיות שלא הוגשו לצדקה. מה זה אומר? אנו לוקחים עמלה קבועה מהפרמיה החודשית שלך, משתמשים בשאר כדי לשלם תביעות, ומחזירים את מה שנותר לך לגרום לך אכפת מכל יולי. כך שהתרומה השנתית לא מגיעה ישירות מכיסכם – במקום זאת היא נובעת מהתנהגות טובה ומזל טוב של קהילת לימונדה.

 

 

רוצים לצלול לעומק? המשך לקרוא על כל מה שאי פעם רצית לדעת על תכנית ה- Giveback של לימונדה – ולרשימה המלאה של כל ארגוני החסידות Giveback של לימונדה, גלול מטה.

 

הנה תצוגה מקדימה מהירה של מה שנכסה:

 

     
  • מה ההשפעה של ה- Giveback של לימונדה?
  •  

  • כיצד גיבוי באמת עושה את הלימונדה שונה?
  •  

  • עמותות הענקת לימונדה
  •  

 

 

השפעת הוויתור של לימונדה

 

מאז ההשקה של הלימונדה בספטמבר 2016, היו שלושה גיבויים. בשנת 2017, לימונדה תרמה מעל 10% מהכנסותיה ל -14 גורמי גיבוי, שהסתכמו במעל 50,000 $. בשנת 2018 תרמה קהילת לימונדה מעל 162,000 $. ככל שגדלה קהילת הלימונדה, כך גם פוטנציאל ה- Giveback שלנו, ובשנת 2019 תרמנו מעל 630,000 $.

 

giveback_lemonade_blog

 

ההשפעה של ה- Giveback של שנת 2019 כוללת תמיכה ב 224,000 סטודנטים בעלי הכנסה נמוכה באמצעות Teach for America, חלוקת 42,589 חבילות מזון לילדים עם תזונה עם UNICEF, מימון חמישה פרויקטים של מים לצדקה: מים – הבאת מי שתייה בטוחים ונקיים לאלפי אנשים מימון תמיכה למניעת התאבדות עבור 1,683 בני נוער להט”ב + באמצעות פרויקט טרוור וסייע במימון מאבק ה- ACLU בבית המשפט לאיחוד משפחות מהגרים.

 

ה- Giveback של לימונדה יבנה גם את אחד הבתים הראשונים שהודפסו בתלת מימד אי פעם למשפחה אמריקאית הלטינית הזקוקה עם סיפור חדש, ויתן חסות לתוכנית תמיכה לבריאות הנפש עם מלכ”רים לכתוב אהבה על זרועותיה – שתציע ייעוץ לסטודנטים בשנת 150 בתי ספר תיכוניים ברחבי ארצות הברית.

 

כיצד ה- Giveback עושה את הלימונדה שונה

 

תוכנית ה- Giveback שלנו מאפשרת יותר מלימונדדרים שלנו לתמוך בסיבות שהם מעניינים אותם. זה גם משנה את הקשר בינינו (המבטח) לבין לימוני הלימונים שלנו, על ידי יישור האינטרסים שלנו.

 

נסביר: באופן מסורתי חברות ביטוח מרוויחות כסף באמירת ‘לא’ לתביעות. כל דולר שהם משלמים בתביעות הוא דולר פחות לשורה התחתונה שלהם. זה יוצר ניגוד אינטרסים מובנה בין מבטחים ללקוחותיהם, מערכת קצין ההתנהגות הראשי . דן אריאלי אומר שנועד להוציא את הגרוע מכל באנשים.

 

הלימונדה שונה. על ידי לקיחת עמלה קבועה ושימוש בשאר לתשלום תביעות, לעולם איננו מתנגשים עם הלקוחות שלנו. אם יש שאריות פרמיה, זה נועד לצדקה שאותם בחרו לימונדרים עצמם – אז גיבוי נאפה במודל העסקי שלנו.

 

 

במילים אחרות, גיבוי קושר את ידינו , כך שלעולם לא נהיה במצב בו אנו מחליטים בין להרוויח כסף לאישור תביעות. לעולם לא נילחם על אותו מטבע.

 

כאשר הדולרים הבלתי מנוצלים שלך עוברים לצדקה, זה לא תשלום נוסף מהכיס שלך. זה פשוט נובע מהמזל הטוב וההתנהגות הטובה שלך – הדולרים הלא תובעניים שלך מתגלגלים כדי לעשות את ההבדל עבור מישהו אחר ביקום הזה.

 

מודל ה- Giveback צופה שלא כל קבוצה תקבל גיבוי בכל שנה, אך אנו מקווים שלרוב הקבוצות יהיו יותר שנים טובות מאשר רעות.

 

השפעה חברתית היא ערך מכוון בלימונדה. אנו חברים גאים בקהילה B-Corp, ואחת מחברות הביטוח היחידות לתועלת הציבור . המטרה שלנו היא לא רק להפוך את הביטוח לקל, פשוט ומיידי – אלא לטובה חברתית ולא לרוע הכרחי. אנו רוצים להקל עליכם לעשות טוב.

 

בדוק כמה מהדברים שהלימונדרים שלנו אומרים על ה- Giveback:

 

 

אם כבר יש לך מדיניות לימונדה אך לא בחרת את גורם ה- Giveback שלך, וודא שאתה מוריד את אפליקציית Lemonade . תתבקש לבחור גורם שמעניין אותך ותהיה לך הזדמנות לקרוא עוד על כל אחת מהן. אם עדיין אין לך לימונדה, גלול ברשימת הסיבות שלנו למטה, בחר אחת שאתה מתלהב בה וקבל מדיניות לימונדה תוך שניות. אם אתה מקבל מדיניות דרך אחד מהקישורים הבאים, תקצה לך באופן אוטומטי את הגורם לנתינת הלימונדה שלך.
 

 

רשימת המענקים ללא מטרות רווח של לימונדה

 

A21

 

A21 נמצאת במשימה לסיום העבדות. מונע על ידי תקווה רדיקלית, A21 שואפת לעתיד בו בני אדם בכל מקום ייצלו משעבוד ויוחזרו לחלוטין. מטרתם למגר את הסחר בבני אדם באמצעות מודעות, התערבות וטיפול לאחר.

 

ACLU

 

מאז 1920, ה- ACLU הגן ושמר על זכויות הפרט והחירויות האזרחיות המובטחות על ידי החוקה וחוקי ארצות הברית עבור כל האמריקנים. היוזמות האחרונות שלהם התמקדו באיחוד משפחות, השבת זכויות הצבעה, שמירה על הגישה להפלה ותמיכה בשוויון זכויות לאנשים + LGBTQ.

 

מרכז עלי פורני

 

מרכז עלי פורני (AFC) נוצר לזכרו של עלי פורני, נער ללא קורת גדר ללא מין, שנרצח ברחובות הרלם בגיל 22. מרכז ה- Drop Drop In AFC הוא 24 השנים הראשונות של המדינה. תכנית נשירה לשעה, בה בני נוער להט”בים יכולים להגיע לארוחות, מקלחות, ביגוד, תמיכה בנגיף HIV, שירותי בריאות הנפש וניהול תיקים בכל עת – יום או לילה.

 

הברית לאגמים הגדולים

 

הברית לאגמים הגדולים פועלת להבטיח שהאגמים הגדולים יישארו בטוחים ובריאים. החל מניקויים ועד ביקורים בכיתות ב”יתרון הכחול הגדול “השנתי שלהם, הם משתמשים בגישה קהילתית כדי לדחוף יוזמות המגנות על האגמים הגדולים להיום ומחר, כמו האיסור הפדרלי על חרוזי מיקרו במוצרי טיפוח אישי.

 

יערות אמריקאיים

 

יערות אמריקאיים משחזרים יערות יותר מ -140 שנה וכיום הם פועלים בכל 50 המדינות. הם שואפים ליצור יערות בריאים ועמידים המספקים יתרונות חיוניים לאקלים, לאנשים, למים ולחיות בר. כמה יוזמות עכשוויות כוללות יצירת פתרונות ליער לשינויי אקלים , שחזור בתי גידול קריטיים ויצירת גושי מים בריאים.

 

הצלב האדום האמריקני

 

הצלב האדום האמריקני מונע ומקל על הסבל האנושי לנוכח חירום. הם מובילים עולמיים בסיוע לאסון, תרומת דם, קורסים לבריאות ובטיחות, תכניות לוותיקים ומשפחותיהם, וסיוע בינלאומי. מימי שירות ליוזמות מקומיות הצלב האדום האמריקני שם כדי לעזור לנוכח אסון.

 

מיטב החברים

 

החברים הכי טובים מנצלים את קהילת המתנדבים שלהם כדי ליצור הזדמנויות לאנשים עם מוגבלות שכלית והתפתחותית. הם ארגנו פרקים של מיטב החברים הטובים בבתי הספר התיכוניים, בתי הספר התיכוניים והמכללות הפועלות כמועדוני ידידות המופעלים על ידי סטודנטים כדי לסייע לתלמידים להמשיך בתעסוקה משולבת, פיתוח מנהיגות ומחייה כוללים.

 

המרכז להתמכרות

 

המרכז להתמכרות מאמין שהפתרון לסוגיית השימוש והתמכרות אמריקאית נעוץ במניעה, טיפול ופעולות ממשלתיות. הם פועלים להעצמת משפחות, קידום טיפול יעיל, עיצוב מדיניות ציבורית ומיגור הסטיגמה סביב ההתמכרות בתרבות האמריקאית.

 

ארוחות עירוניות על גלגלים

 

ארוחות עירוניות עוזרות לספק ארוחות סוף שבוע, חופשה וחירום לקשישים ניו-יורקיים שאינם יכולים עוד לקנות או לבשל לעצמם. תוכנית המזון הנייד שלהם מספקת שקיות של מצרכים למוצרי מזון לקשישים בסיכון הגבוה ביותר בניו יורק, ותוכנית Fresh Product שלהם משלימה משלוחים קבועים של ארוחות עם פירות וירקות טריים של החקלאים המקומיים.

 

קוד להשראה

 

Code to Inspire היא האקדמיה הראשונה לקידוד לבנות בהראט, אפגניסטן. על ידי הצעת קורסים לקידוד, גישה לטכנולוגיה, משאבים מקצועיים והשמה בעבודה, הם מאפשרים לנשים באפגניסטן לחפש עבודה. CTI משנה את חייהן של נשים על ידי העצמתן כאשר הן מפתחות עצמאות כלכלית וחברתית.

 

צדקה: מים

 

צדקה: המשימה של מים היא להביא מי שתייה בטוחים ונקיים לכל אדם בעולם. הם עובדים עם מומחים מקומיים כדי לממן פרויקטים של מים בבעלות הקהילה שלהם. מבארות שנחפרו ידנית למערכות טיהור למסנני ביו-סנד, צדקה: מים שינו את חייהם של אלפי יישובים ביותר מ- 25 מדינות.

 

CURE סרטן ילדות

 

מאז 1975 פעל CURE להגדיל את שיעור ההישרדות של כל הילדים הסובלים מסרטן, הגורם המוביל למוות כתוצאה ממחלות אצל ילדים. הם עזרו להפוך את שיעור ההישרדות מ 20% לכמעט 80%. CURE כובש סרטן בילדים באמצעות מימון מחקרים ממוקדים ותמיכה בחולים ובני משפחותיהם.

 

לפיד של אמה

 

לפליטים המגיעים לאמריקה, אחד החלקים הקשים ביותר במעבר יכול להיות מציאת עבודה חדשה. המיזם החברתי ללא כוונת רווח, שהוקם בשנת 2016, מספק הכשרה קולינרית מהשורה הראשונה לפליטים וסייע להם למצוא קריירות משמעותיות בענף המזון. אמה לפיד של אמה משתפת פעולה עם כמה מארגוני ההתיישבות וההסברה הגדולים בעולם.

 

מלאלה קרן

 

קרן מלאלה הוקמה על ידי מלאלה יוספזאי, הפעילה הפקיסטנית לחינוך נשי וחתן פרס נובל הצעיר ביותר. הארגון הבינלאומי דוגל בזכות כל בחורה לחינוך חינם, בטוח ואיכותי. עם יותר מ -130 מיליון בנות מחוץ לבית הספר כיום, הן מפרקות חסמים שמעכבים בנות.

 

מרץ לחיינו

 

העמותה בהנהגת הנוער רותמת את כוחם של צעירים ברחבי הארץ להילחם למען מדיניות מניעה של אלימות רובה בהצלת חיים.

 

פגש

 

MEET מפגיש מנהיגים צעירים ישראלים ופלסטינים כדי ליצור שינוי חיובי באמצעות טכנולוגיה ויזמות. בכך שתלמידים יעבדו יחד תוך שימוש בפתרון בעיות חדשני, MEET מקווה לטפח יחסים טובים יותר שיעזרו ליצור השפעה חברתית ופוליטית חיובית במזרח התיכון.

 

סיפור חדש

 

סיפור חדש בונה בתים בטוחים למשפחות הזקוקות, מה שמאפשר להם להתמקד בהכנסה ולעשות איכות חיים גבוהה יותר. הם בנו מעל 1,600 בתים למשפחות בהאיטי, אל סלבדור, בוליביה ומקסיקו. בעזרת מדפסת הבית התלת מימדית שלהם, הם קיצצו לאחרונה את העלויות וזמן הייצור לבניית בתים – תוך 24 שעות בלבד הם בונים בית במחיר של 4,000 דולר.

 

NYSPCC

 

החברה הניו יורקית למניעת אכזריות לילדים (NYSPCC) מתמקדת במתן ייעוץ בנושאי שיטות עבודה מומלצות, תמיכה משפטית וחינוכית בילדים הפגיעים ביותר של ניו יורק. באמצעות שילוב בריא של חדשנות וחמלה, NYSPCC מגיבה לצרכים המורכבים של ילדים שעברו התעללות ומוזנחים.

 

אובייקטיבי אפס

 

סטארט-אפ מונחה משימה, מטרה אפס מבקש לחבר בין אנשי שירות, ותיקים, משפחותיהם ומטפלים לתמיכה ומשאבים למניעת התאבדות.

 

סוכנות האוקיינוס ​​

 

כשמדובר בשימור האוקיינוס, הנושאים גדולים כמו האוקיאנוס עצמו. סוכנות האוקיינוס ​​משתמשת בשילוב של יצירתיות, טכנולוגיה ושותפויות רבות עוצמה כדי להעלות את המודעות והתמיכה הדרושות לשימור האוקיאנוס ולעזור לפעולה במסלול מהיר.

 

עפרונות הבטחה

 

עפרונות ההבטחה (PoP) בונה בתי ספר, תוכניות וקהילות עולמיות עבור 250 מיליון הילדים החסרים כישורי קריאה, כתיבה ומתמטיקה בסיסיים ברחבי העולם. ארגון מונע נתונים, PoP מסייע לילדים לראות בחינוך שלהם כלי רב עוצמה לשנות את חייהם ואת העולם.

 

תקופה.

 

PERIOD הוא עמותה שמעניקה לנשים גישה למוצרי התקופה לה הן זקוקות בכדי להרגיש ביטחון וניקיון בכל מחזור ווסת, לא משנה מה הכנסותיהן. העמותה הגדולה ביותר המנוהלת בבני נוער בבריאות האישה, PERIOD. נוסדה על ידי קבוצה של פעילים צעירים, אשר מאוחדים מתוך אמונה שטיפול במחזור החודשי הוא זכות בסיסית.

 

רובין הוד

 

רובין הוד מוצא, מממן ויוצר תוכניות ובתי ספר למשפחות בשכונות העניות ביותר של ניו יורק. מאז 1988 גייסה רובין הוד יותר מ- 2.5 מיליארד דולר כדי לספק למאות ניו-יורקים שירותים חיוניים כמו מקלטים, מטבחי מרק ותוכניות להכשרה.

 

הצילו את המפרץ

 

להציל את המפרץ מגן, משחזר וחוגג את מפרץ סן פרנסיסקו. הם מגנים על המפרץ מפני זיהום ופיתוח קו חוף פולשני ומטרתם לעודד את הדור הבא של מנהיגי הסביבה על ידי חינוך התלמידים באמצעות תכניות קהילתיות וחינוכיות.

 

Shatterproof

 

Shatterproof מפחית את ההשפעה ההרסנית של התמכרות לאלכוהול וסמים על משפחות ברחבי ארה”ב. על ידי גיוס משפחות שנפגעו מהתמכרות הן מאפשרות לאנשים להשמיע את קולם כחלק מקרבות הסנגוריה הפדרלית והמדינתית, עוזרים להתנפץ הסטיגמה סביב ההתמכרות ולספק תמיכה למשפחות אחרות העוסקות בהתמכרות.

 

SPCAI

 

SPCA International (SPCAI) פועלת להפסקת התעללות וסבל של בעלי חיים באמצעות תוכניות חדשניות המשרתות הן את בעלי החיים והן את המטפלים האנושיים שלהם. משימתם היא שכל בעלי החיים יחיו חיים נקיים מאכזריות וסבל. SPCAI תומך במקלטים עצמאיים ומקדם את בטיחות בעלי החיים באמצעות בניית ברית, רשת מידע ותוכניות לאומיות ובינלאומיות.

 

Teach for America

 

המשימה של Teach for America היא להתגייס, לפתח ולגייס כמה מהמנהיגים העתידיים המבטיחים ביותר בארצות הברית כדי לספק חינוך מצטיין לילדים. הם מאמינים שחיי הילד אינם צריכים להיקבע אך ורק על ידי הנסיבות בהן נולד.

 

קוץ

 

קוץ מכוון לסחר במין והתעללות מינית. הם מאמינים שלכל פלטפורמה וטכנולוגיה חדשים יש פוטנציאל לאפשר שימוש לרעה, ולכן תורן משתמש באותו טכנולוגיה כדי להפסיק התעללות מינית וסחר במין. הם בונים מוצרים רבי עוצמה, מובילים תוכניות חדשות, מתחזקים משאבים חיוניים ומפתחים קמפיינים למודעות כדי להתמודד עם הנושא מכל הצדדים.

 

לכתוב אהבה על זרועותיה

 

לכתוב אהבה על זרועותיה (TWLOHA) היא תנועה ללא מטרות רווח המוקדשת להצגת תקווה ולמציאת עזרה לאנשים המתמודדים עם דיכאון, התמכרות, פציעה עצמית והתאבדות. TWLOHA קיים כדי לעודד, ליידע ולעורר השראה, ומשקיע ישירות בטיפול ובהחלמה על ידי תרומה ליותר ממאה ארגונים המתיישרים עם ערכיהם.

 

יחד אנו קמים

 

Together We Rise שואף לשפר את חייהם של ילדים באומנה שלעתים קרובות מוצאים עצמם מוזנחים על ידי הציבור. באמצעות התרמה ורשת המתנדבים הנלהבים שלהם, Together We Rise מעניק לנוער אומנה את המשאבים הדרושים להם, ומחנך מתנדבים בנושאים הקשורים למערכת האומנה.

 

פרויקט טרבור

 

פרויקט טרבור הוא הארגון הלאומי המוביל המספק שירותי התערבות ומשבר למניעת התאבדות לסביות, הומואים, ביסקסואלים, טרנסג’נדרים, קוויר ותשאול (LGBTQ) צעירים מתחת לגיל 25. יועצי משבר וחיזוק קו החיים 24/7.

 

נשים זקוקות

 

נשים זקוקות (WIN) הופכות את חייהן של נשים חסרות בית וילדיהן בניו יורק על ידי מתן פיתרון הוליסטי של דיור בטוח, שירותים קריטיים והתוכניות הדרושות להן בכדי להצליח בכוחות עצמן. על ידי העצמת נשים להחזיר את עצמאותן, WIN עוזרת לה ולילדיהן לבנות הזדמנויות חדשות ועתיד טוב יותר.

 

נואמים מדברים

 

נוער מדבר עובד עם צעירים כדי למצוא, לפתח ולהציג את קולם כיוצרי שינוי חברתי על ידי מאבק באנאלפביתיות, בידוד, ניכור ושקט. הם מפיקים טריקי שירה, פסטיבלים וסדרות קריאה מקומיות ולאומיות, לצד תכניות מקיפות לאמנויות בחינוך.

 

35 0.org

 

350.org בונה תנועת אקלים עולמית העשויה להילחם למען אקלים בטוח ועתיד טוב יותר. הקמפיינים המקוונים שלהם, התארגנות של גורמות עצמאיות ומעשי ציבור המוניים מפגישים רשת גלובלית הפועלת ביותר מ 188 מדינות.

 

Btw, אם אתה לא רואה את הסיבה המועדפת עליך ברשימה שלנו, יידע אותנו – נשמח לראות אם נוכל לעזור לתמוך בהם גם באמצעות תוכנית Giveback שלנו. זרוק לנו קו ב- [מוגן באמצעות דוא”ל]

 

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה