פברואר 2016 – היום הוא יום מרגש במיוחד עבורנו, כאשר אנו מודיעים שפרופ ‘דן אריאלי, כלכלן התנהגות מוביל בעולם, מצטרף לצוות שלנו כקצין התנהגות ראשי!

 

 

דן הוא חוקר מבריק, סופר מכר בניו יורק טיימס, דובר TED ובחור מגניב בכל רחבי העולם. הוא נחשב לכוכב רוק בקרב יזמים, מעצבי מוצרים וכלכלנים כאחד.

 

חוץ מזה, דן הוא גם הגיבור האישי שלי. עבודתו השפיעה בצורה עמוקה על הדרך בה אני חושב על עיצוב מוצר וחוויית משתמש על התובנות שהוא מספק בנפשם של המשתמשים.

 

כלכלה התנהגותית חוקרת את הנהגים הפסיכולוגיים, החברתיים והרגשיים המובילים אותנו לבצע את הבחירות שאנו עושים. זה מסתכל כיצד ניתן להשפיע על החלטותינו וכוח הרצון שלנו, ולגרום לנו להתנהג טוב יותר או גרוע יותר. מדע זה נוגע בכל תחומי חיינו, החל מדיאטה מוצלחת ועד חיסכון בכסף , או רמאות לטפסי המס שלנו תביעות ביטוח .

 

דן בילה שנים רבות בחיפוש אחר הסיבות הגורמות לאנשים רגילים להתנהג בחוסר יושר במצבים מסוימים. במחקר ידוע אחד, הוא וצוות החוקרים שלו הצליחו להפחית באופן משמעותי את הרמאות פשוט על ידי בקשת אנשים לזכור את עשרת הדיברות. הם גילו כי הכנסת רמזים מוסריים יכולה להשפיע על אופן התנהגותנו.

 

מדוע זה חשוב?

 

התשובה הקצרה: ככל שיש לנו פחות תביעות שווא , יותר כסף יגרום למשתמשים שלנו לחסוך . אז זה לטובת כולם שנמצא דרכים חדשות להגדיל את האמון הכללי. היינו עסוקים ביישום המחקר של דן על המוצר שלנו במטרה להשיג בדיוק את זה. אני לא יכול לחכות להראות לכם כמה מהדברים המדהימים שבנינו.

 

הישאר מעודכן לעידכונים נוספים בקרוב!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב telegram
שיתוף ב email

תגובות פייסבוק

תגובות חשבון וורדפרס

כתיבת תגובה